Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    BURHAN daki videoları alıp da yayınlasak süper olur,
    hem arazi sürüşü esnasında motorun yol tutuşu hemde ses performansı daha iyi anlaşılabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Burhan'la her geziye çıktığımızda çekiyor sağolsun ama her seferindede 'sonra alırız hacı' deyip ayrılıyoruz, 1senedir 1görüntü almak nasibolmadı. hafta sonu aldık aldık, almadık hafta içi iş güç kalıyor malesef. bu pazar gelirse hepsini alalım artık

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah hepimizi güldürsün kardeşim
    bende böyle eklemeyi bulamadım işte. sitede 2005 tarihli bişey vardı okudum ama beceremedim, bendenmi? eski olmasından mı? acaba
    demekki başına ve sonuna [ Y T ] yazıyoruz, bukadar basitmiydi yaaa, tpuuu bana
    hiç sorma bende IT'ciyim daha yeni becermeye başladım bide bana özel mesajla falan gösterdiler kim sorarsa yalnız son taraftakinde bi slash var [ / Y T ] di galiba
    ANGARAJ

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sorma bende IT'ciyim daha yeni becermeye başladım
    bende buna güldüm
    tamam [ / Y T ] yede dikkat ederim, sağolasın

herkese iyi akşamlar .
    paylaşımlar için çok teşekkür ederim. karar vermemde çok payınız oldu .
    str 250 yi alacağım işin en ağır yükü bu kararı verebilmek ti .
    bursada yaşıyorum , bazı arkadaşlar bursadaki bayilerin daha makul fiyatlarla satış yaptığından bahsetmiş
    bu bayilerin hangileri olduğu ve fiyatlarını bilenler varsa bilgi verebilirler mi acaba , aslında ulaşımla ilgili pek
    bir sıkıntımda yok motorsikleti alacağım yerin samimi davranıp beni dürtmeyeceğini bilmem yeterli (görmeden almak için ),
    türkiyenin herhangibir yeri de olabilir ucuz olması önemli
    bir diğer sorumda motorlarda model farkı varmı ,2012 den bahsedildiğini hiç duydunuzm mu ve bazı bayilerin 2011
    de ilk gelen motorlardan alıp kur farkı ve sürümden kaynaklanan bir avantajla ucuz sattıklarını söylemeleri
    doğrumu ? yani açık sormak gerekirse suan memleketteki motorsiklerin hepsi aynı mı ( çok kıvrandım yaa )
    şimdiden teşekkürler .

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı obenberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar .
    paylaşımlar için çok teşekkür ederim. karar vermemde çok payınız oldu .
    str 250 yi alacağım işin en ağır yükü bu kararı verebilmek ti .
    bursada yaşıyorum , bazı arkadaşlar bursadaki bayilerin daha makul fiyatlarla satış yaptığından bahsetmiş
    bu bayilerin hangileri olduğu ve fiyatlarını bilenler varsa bilgi verebilirler mi acaba , aslında ulaşımla ilgili pek
    bir sıkıntımda yok motorsikleti alacağım yerin samimi davranıp beni dürtmeyeceğini bilmem yeterli (görmeden almak için ),
    türkiyenin herhangibir yeri de olabilir ucuz olması önemli
    bir diğer sorumda motorlarda model farkı varmı ,2012 den bahsedildiğini hiç duydunuzm mu ve bazı bayilerin 2011
    de ilk gelen motorlardan alıp kur farkı ve sürümden kaynaklanan bir avantajla ucuz sattıklarını söylemeleri
    doğrumu ? yani açık sormak gerekirse suan memleketteki motorsiklerin hepsi aynı mı ( çok kıvrandım yaa )
    şimdiden teşekkürler .
    hayırlı olsun kardeşim. bursayı bulamadım ama balıkesir ve adanada uygun fiyatla satan bayiler vardı, belki başka illerdede olabilir, iyi araştır derim. adanadaki bayinin ilanını koyayım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3413378/detay/
    birde 2.ellere bak derim daha sıfır ayarında 1000-2000km lerde olan bir çok ilan var. hazır plaka ruhsat masrafıda aradan çıkmış olur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58438965/detay
    model farkı olup olmadığını hiç bilmiyorum, iyi araştırman lazım
    kazasız belasız, bol çamurlu,keyifli geziler dilerim.

Motosikleti
    asya hero
    Bu ilanı bir arkadaş daha önce paylaşmıştı ancak gözden kaçmış olabilir. Bakmakta fayda var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74540187/detay

teşekkürler sonuca ulaşınca haber vereceğim

Motosikleti
    crf250 L
    teşekkürler sonuca ulaşınca haber vereceğim
    şimdi aklıma geldi, bu başlık altında "sgürdal" nikli Bursa'daki selçuk arkadaşımıza özelden ulaşırsanız str hakkında eminim yardımcı olacktır. şimdilerde kawasaki cross alma aşamasında olması lağzım.

motorsiklet alınmıştır ilginize teşekkürler, en kısa zamanda fotograf yükleyeceğim .

Motosikleti
    crf250 L
    motorsiklet alınmıştır ilginize teşekkürler, en kısa zamanda fotograf yükleyeceğim .
    hayırlı olsun
    hadi bakalım gezi fotolarını bekliyoruz

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    hayırlı olsunn obenberrkk, bol çamurlur, keyifli turlar dilerimmm

trazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    arkadaşlar buyrun benim ısrarla sitem ettiğim ve yaw arkadaş madem yeni cross yapıyorsun niye ters çatallı ön amörtisör koymuyorsun demiştim.Kuba sonunda duymuş beni 2012 modeli pek de uyumlu olmasada yani ben çatalların siyah olmasının tercih ederdim neyse işte yeni str 250 http://www.motosiklet.net/medya/id94...ba-rks-standi/

Motosikleti
    crf250 L

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    gopro ile çekmediysen bakmayalım
    atreyu bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    kle 500 kuba 250 cros
    slm bende kuba 250 aldım 10 gün oldu gerekli olan degisiklıkleri yaptım lastik direksiyonu kestim arka disliyi 56 yaptım motor su an süper oldu tek sıkıntımş gidon cok alcak geliyor.önceki sayfalarda bir arkadas yükseltmistı huckle olması lazım bu yükseltme aparatını nerden temın ederim servis demeyin aradın yokmus direk fabrıkasına ulasabılırmıyım tsk

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hayırlı olsun kardeş. Darısı başımıza

Alıntı cobra 16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bende kuba 250 aldım 10 gün oldu gerekli olan degisiklıkleri yaptım lastik direksiyonu kestim arka disliyi 56 yaptım motor su an süper oldu tek sıkıntımş gidon cok alcak geliyor.önceki sayfalarda bir arkadas yükseltmistı huckle olması lazım bu yükseltme aparatını nerden temın ederim servis demeyin aradın yokmus direk fabrıkasına ulasabılırmıyım tsk
    Hocam bursa 'nın neresinden _?

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gopro ile çekmediysen bakmayalım

Alıntı cobra 16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. gidon yükseltme işleminin nasıl olduğunu yazmıştım, kısaca tekrarlayayım. gidonu tutan üstteki kelepçeden fabrikaya sipariş ediyorsun. ben 1adet aldım fakat 2adet olsaymış yükseklik tam ideal olacakmış. üstteki kelepçeyi ters çevirip, yeni sipariş edilen aynı kelepçe daha uzun cıvatalarla tutturulur; bukadar basit.

Motosikleti
    kle 500 kuba 250 cros
    tsk servısı aradım yok dedı pabrıkaya sevıs olmadan nasıl sıparıs verıyoruz..dırek telefonla oluyormu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)