Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha xt 660
    hocam kuba 130 görmüyo valla bende arazi lastiği var 115i geçmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Ben supermoto yaptım zaten ust tarafta ilan numaram var dişli değişimi ile hızıda artırdım aklınızdan geçen herşey yapıldı varsa sorunuz cevaplayayım arkadaşlar gerçi herşeyi yazdım ama
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamahanın o XT serileri 135 görsün, gelsin bir de beni görsün...

SM tarz motorların son süratine bukadar odaklanmamalısın ayrıca, şehir içinde hızlanması iyi olmadıktan sonra 150 görse ne işe yarar o SM...

ben yamaha xt 125, Syanur nickli arkadaşı görmeye geldim 135' i çarkla oynadığın taktirde görür dostum hayal kırıklığı yarattığım için üzgünüm, sen her motoru rt125 sanıyosun tabi
    GaCCaLL bunu beğendi.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Canım sıkıldı, grenajları söktüm, yaptığım tasarımı folyaya bastırıp grenajlara yapıştırdım.
    Sticker yapıştırma işi sabır istiyor acele ile yapınca bir sürü baloncuk kaldı.
    Neyse ki uzaktan belli olmuyor Bakalım motorun üzerinde nasıl duracaklar.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım sıkıldı, grenajları söktüm, yaptığım tasarımı folyaya bastırıp grenajlara yapıştırdım.
    Sticker yapıştırma işi sabır istiyor acele ile yapınca bir sürü baloncuk kaldı.
    Neyse ki uzaktan belli olmuyor Bakalım motorun üzerinde nasıl duracaklar.

http://img210.imageshack.us/img210/3144/stickerkap.jpg
    vawww deyişik olmuş.motor'da nasıl durur gerçekten merak uyandırıcı.bu pazar buluşursak bakalım şuna
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vawww deyişik olmuş.motor'da nasıl durur gerçekten merak uyandırıcı.bu pazar buluşursak bakalım şuna
    Böyle birşey oldu.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yamaha xt 125, Syanur nickli arkadaşı görmeye geldim 135' i çarkla oynadığın taktirde görür dostum hayal kırıklığı yarattığım için üzgünüm, sen her motoru rt125 sanıyosun tabi
    Yapma şimdi özgür... Dişli ile oynarsam belki benim alet de 140 ı görürdü. Çünkü en az 2-3 hp fazlası vardır XT den ve tekerler+çamurluk daha uygun yüksek sürate çıkmak için. Ama gel gelelim ben demiyorum ki RT125ler 140 ı görüyor... Ayrıca, "BENCE" dişli değişimi bile olsa 130 u(GPS ölçümü, kadranda yazan değil) çatlayarak görür o motor (mühendiz adam konuştu )

Skull baby, çok güzel olmuş bu sefer. Gerçekten çok beğendim, hem kendine has olmuş ayrıca
    #sürenadam

Motosikleti
    yamaha xt 660
    beyler dişliyi büyülten var mı nasıl arazide bende büyütmeyi düşünüyorum

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerçekten müthiş olmuş fakat arka taraf benim pek hoşuma gitmedi ayrı bir parça gibi durmuş tabi senin beğenmen önemli fakat 99 yazısının içindeki siyahlıkları diğer parçadaki turuncu renklen aynı yaparsan daha iyi görünür diye düşünüyorum

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma şimdi özgür... Dişli ile oynarsam belki benim alet de 140 ı görürdü. Çünkü en az 2-3 hp fazlası vardır XT den ve tekerler+çamurluk daha uygun yüksek sürate çıkmak için. Ama gel gelelim ben demiyorum ki RT125ler 140 ı görüyor... Ayrıca, "BENCE" dişli değişimi bile olsa 130 u(GPS ölçümü, kadranda yazan değil) çatlayarak görür o motor (mühendiz adam konuştu )

Skull baby, çok güzel olmuş bu sefer. Gerçekten çok beğendim, hem kendine has olmuş ayrıca
    Diyosung ya bize şimdi kötü hüyosunk' u övme arkadaşş, kocaman kocaman tekeriyle falan çirkin bi motor şimdi birbirimizi kandırmayalım, hem işin kötüsü capon da değil motor camiasına gv 650 yi kabul ettirememiş birinin hezeyanları bunlar, psikolojimle oynadılar birader benim, o yüzden hyosung motor değil gözümde

Üstad çalışma güzel olmuş gerçekten özellikle ön taraf süper.. yalnız zincir çok bol görünüyor, ne demişler şeytan ayrıntıda gizlidir

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bugün güzel bir gezi daha yaptık, motorları yatırdık kaldırdık, yeni stickerları ilk günden çizdik

Çekmeköy zirvesi

Bu neyin kemiği çözemedik?

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Erhan hocam sticker da, gezi de çok güzel olmuş.
    çamurluk ve farıda kaplamanızı tavsiye ederim çünkü güneşten kırmızı renk pembeleşmeye başlıyor. böylelikle hem çizilmelerden hemde güneşten korumuş olursunuz. nice gezileriniz olsun

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Süper bir Gezi hocam Tebrik ederim

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Valla dün fena gezdik, fena düştük, fena zevk aldık cross dan.

Parkura girmeden spesyal bi 2 zamanlı 250 cc suzuki ve ktm ile karşılaştık, hızlarına elbetteki yetişemedik ama tırmanabildikelri her yere tırmandık.

Daha önce hiç denemediğimiz diklikte tırmanışlar yaptık, str ler parasının hakkını fazlasıyla verdi.

Bi kere sola bi kere sağa yatırdım durduğu yerde, grenajlar hiç kırılmadı sol arka sinyali kırdım dibinden çok normal, cross da sinyal mi olur

Sağ sol iki tarafında sonradan taktığım elcik korumalarının dandik bi bağlantı demiri vardı aliminyum döküm onlarıda kırdım.

Yamulan manetler oldu diğer arkadaşlarda, kırılan yok ama en kısa zamanda onları kesmek lazım.

Dik bi rampa çıkarken yumuşak kuma saplanıp bi iki takla attım geri çok zevkliydi
    ozrace ve egzozcu37 bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla dün fena gezdik, fena düştük, fena zevk aldık cross dan.

Parkura girmeden spesyal bi 2 zamanlı 250 cc suzuki ve ktm ile karşılaştık, hızlarına elbetteki yetişemedik ama tırmanabildikelri her yere tırmandık.

Daha önce hiç denemediğimiz diklikte tırmanışlar yaptık, str ler parasının hakkını fazlasıyla verdi.

Bi kere sola bi kere sağa yatırdım durduğu yerde, grenajlar hiç kırılmadı sol arka sinyali kırdım dibinden çok normal, cross da sinyal mi olur

Sağ sol iki tarafında sonradan taktığım elcik korumalarının dandik bi bağlantı demiri vardı aliminyum döküm onlarıda kırdım.

Yamulan manetler oldu diğer arkadaşlarda, kırılan yok ama en kısa zamanda onları kesmek lazım.

Dik bi rampa çıkarken yumuşak kuma saplanıp bi iki takla attım geri çok zevkliydi
    gerçekten bu sefer daha zevkli oldu.o rampalardaki düşüşleri çekmedikya ona yanarım,izleyip izleyip gülerdik.rampaları ben yürüyerek zor çıktım ama motorlar benim kadar zorlanmadı bidahakine aynaları sökelim,yedek manet bulundurmak'da şart...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    MT-09 Tracer

Gidonu yükseltme zamanı.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden kaç lira??
    ANGARAJ

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı egzozcu37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dişliyi büyülten var mı nasıl arazide bende büyütmeyi düşünüyorum
    Ben arka dişliyi büyütüp ön dişliyi küçültmüştüm, hızlanmalar ve tork çok arttı ama son hız 80 düştü, otobanda sıkıntı yaptığı için geri orjinalleri taktım.

Otoban sıkıntın yoksa dişliler bende verebilirim.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    yamaha xt 660
    dişliyi alabilirim

Motosikleti
    kle 500 kuba 250 cros
    slm her keze bol tozlu camurlu hafta sonları arkadaşlar benimkuba satılıktır ilgilenen olursa her türlü kolaylık yapılır ilan no sahibinden comda 90721625 yapılcak her seyı yaptım zaten ben neden satıyorsun dedıgınde kuba dan cok memnunum ama 2 t alcam ikisini bıirden bütcem yetmiyorsaygılart

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

benim makına satılık sahibinden comda benim ımkanım vardı kendim yaptım incelersen cok basit alt malzeme yag celigi capı 28 düsürüyorsun ustekı kelepce tek parca yapıp ortasını 27 cmm delıyorsun sonra usteki bahlantıyı yapıyorsun en son ortadan kesıyorsun ama bı tornacı arkadasın olması lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)