Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    maksis marka lastik nasildir beyler bileniniz varmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı veli dasdan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maksis marka lastik nasildir beyler bileniniz varmi
    maxxis markasından söz ediyorsun galiba bir kaç lastik araştırmasında denk gelmiştim ama kullanıcısnı bulamamıştım herhangi bi yerde kullanıcı yorumuna da rastlamadım ve ilginçtir ki satıcıları çok övüyor Zar atmak gibi bişey yani

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Ktm ler orjinal maxxis le geliyor diye biliyorum

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm ler orjinal maxxis le geliyor diye biliyorum
    KTM'lerin lastiğini bilmiyorum ama ülkemize getirilen hiç bir marka motorda kaliteli lastik kullanılmıyor benelli seneye kaliteli lastik getireceğini söyledi tabi ne olur bilemem.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM'lerin lastiğini bilmiyorum ama ülkemize getirilen hiç bir marka motorda kaliteli lastik kullanılmıyor benelli seneye kaliteli lastik getireceğini söyledi tabi ne olur bilemem.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-2017-ktm-exc-250f-motorall-stoklarinda-322010562/detay
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxxis markasından söz ediyorsun galiba bir kaç lastik araştırmasında denk gelmiştim ama kullanıcısnı bulamamıştım herhangi bi yerde kullanıcı yorumuna da rastlamadım ve ilginçtir ki satıcıları çok övüyor Zar atmak gibi bişey yani
    valla burda bi tanidik lastikci var bi motorcu getittirmis almamis bi senedir duruyormus fiyati uygundu ama arka lastik 19 " cikti alacaktim onu da bizr 18" oluyor. benim yarisci arkadasim var cok maksisi cok ovmuslerdi hatta on lastigi biri alacak artik

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

uzerinde swallow var nette buldum aynisindan alirim ama. cabuk bitiyor daha 6 ay oldu ben alali

bu hafta sonu afyonda yarisdaydik (seyirci olarak) vardi yine 3 ~ 4 aralikta arkadaslar haberiniz olsun 4 aralikta ntv sporda canli yayin saat 13.00 da sitdetle tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

uzerinde swallow var nette buldum aynisindan alirim ama. cabuk bitiyor daha 6 ay oldu ben alali

bu hafta sonu afyonda yarisdaydik (seyirci olarak) vardi yine 3 ~ 4 aralikta arkadaslar haberiniz olsun 4 aralikta ntv sporda canli yayin saat 13.00 da sitdetle tavsiye ederim

40.000 tllik motordan bahsediyorsun bi zahmet lastiği kaliteli olsun Bide KTM yani

deepinside20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx115
    Merhaba salcano cross 250 motorum var. Ve yedek parça sıkıntısı yaşıyorum acaba bu motorla uyumludur parçaları?
    Gereken parcalar
    -Krank komple
    -Silindir piston takimi
    -Emme subabı
    -Eksoz subabı
    -Takım conta
    Salcano fabrikası tüm bunlar için 1300 tl fiyat cekti acaba daha ucuza bulma ihtimalim varmi. Acil yardıma ihtiyacım var motorum uzun süredir yatıyor şimdiden tesekkurler

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı deepinside20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba salcano cross 250 motorum var. Ve yedek parça sıkıntısı yaşıyorum acaba bu motorla uyumludur parçaları?
    Gereken parcalar
    -Krank komple
    -Silindir piston takimi
    -Emme subabı
    -Eksoz subabı
    -Takım conta
    Salcano fabrikası tüm bunlar için 1300 tl fiyat cekti acaba daha ucuza bulma ihtimalim varmi. Acil yardıma ihtiyacım var motorum uzun süredir yatıyor şimdiden tesekkurler
    Silindir piston krank subab değişecek kadar motor kötü durumdaysa
    Egzantirik zincirini de değiş bence.

Adana Camgoz motordan da str parça fiyatlarını sorabilirsin
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

deepinside20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx115
    Cenkito parçalar uyum sağlar mi abi. Benim motorun ruhsattada str250 yazıyor, zaten dış görünüş olarakta birebir aynılar

Alıntı deepinside20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cenkito parçalar uyum sağlar mi abi. Benim motorun ruhsattada str250 yazıyor, zaten dış görünüş olarakta birebir aynılar
    Str parçalarıda bulunmuyor dostum 10 yıl etti neredeyse o motor adamlar kendi sattıkları motorlara satar sadece çünkü getirmiyorlar o motoru.

Kuba str 250 ye hangi tip ya da numaralı buji takılıyor arkadaşlar bilen varmı acaba. bir de motor soğukken zor çalışıyor.

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba, 4000 bin tl kadar bütçem var bu bütçeye temiz bir str250 bulabilirmiyim? yaş 32 bu zamana kadar hep aracım oldu motor tecrübem yok denecek kadar az fakat vitesli motor kullanabilirim.

Scooter tarzı bir şeyler düşünüyordum fakat ormanda dağda bayırda vs. gezi amaçlıda kullanırım düşüncesiyle croslara yöneldim. Atlama zıplamayla işim olmaz zaten beceremem sizce beklentilerime göre str250 beni tatmin edermi bu bütçeye aldığım motorda sorun yaşarmıyım?

Kuba STR250
    Kanuni Cross 250
    Ramzey QM200GY

Listemde şimdilik bu üç marka var performans beklentim yok dediğim gibi cross yapmayacağım dağ bayır sakin sakin gezeyim yeter. Sağlamlık ve yedek parça konusunda hangisi daha mantıklı olur?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    O butceye gore mondial x treme max 150 de bakabilirsin
    Yedek parcasi bol dediklerine gore sikintisi yok.

Ferhat Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba str 250
    Arkadaşlar merhaba yakın zamanda str 250 aldım bir takım sorunları vardı yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum fakat şu koltuğu bir türlü sökemedim parçaları söküp boyayacağım koltuğun nasıl söküleceğini bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Ferhat Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba str 250
    Kimse kalmamışmı hayaletler mi uçuşuyor buralarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)