Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Adil Alpakın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır ilk işim kullanmayı öğrenip ardından fotograf ve video paylaşmak olacak. Bu arada mesleğim video üzerine uzun yıllar spor kameramanlığı yaptım. Araba ve motor çekimleri konusunda deneyimliyim =)
    Neredeyse tüm forumda aktif takılırım ama güzel vieo çekeni görmedim STR 250 güzel bir cross modeli keşke üretimine devam edilseydi ama edilmedi. Umarım senden güzel video ve görseller gelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adil Alpakın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR250
    Birinci kural kask kamerası değil göğüs kamerasıdır. Kaskta göz hizasının çok üstünde kalır kamera ama göğüste tam gidon arasından karşıyı görür. Videoyu izleyen motoru kullanıyor gibi olur.

Motosikleti
    Kuba STR250
    Tekrar merhaba dün sabahtan beri bende str250 sahibiyim. Motoru Ankara' dan aldım. Dün ankara içinde 100kmden fazla yol yaptım. Birazdan İstanbula dönüş yoluna geçiyorum. Temkinli bir sürüş olacağa benziyor.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba STR250
    KUBA STR 250 izlenimlerim.

Motoru Ankaradan aldım. Öncelikle arkadaşlarımın tanıdığı bir ustaya gösterildi. 1-2 ufak sorunu vardı ama dert edilecek şeyler değil. Ön çamurluk kırık. Nitekim ustadan onay alındı. Motoru aldık. Ankara içi uzun bir deneme sürecinden sonra, dün öğlen 13:30 gibi İstanbul yoluna çıktım. Hayatımın ilk uzun yoluydu aynı zamanda. Aldığım çocuk evladı gibi bakmış motora. İzmit-Gebze ve Dilovası beni öldürdü. Kamyonlar yüzünden biraz gerildim. Yerler çok ıslaktı ama kaymadan düşmeden yatmadan İstanbula giriş yaptım. Hızım genel olarak 60-80 arası ara ara sollama yaparken 100e kadar çıktım. 100 km uzun yolda rüzgarda var ise gayet korkutucuydu benim için.

STR 250 çok torklu bir alet. Ne kaldırım dinliyor ne orta refüjdeki çimleri. Vites geçişleri bir hayli sert geldi bana. Titreşim o kadar dert edilecek kadar değil. İllaki bir kawasaki veya Gus gus değil ama uygun bütçeli güzel offroad motor arayanlar için bence doğru tercih.

Ankara-İstanbul yolunuda başarı ile bitirdiğine göre benim puanım 10 üzerinden 8 bu motora.
    cenkito bunu beğendi.

Hayırlı uğurlu olsun. Kubanın olmayan serisine sahipsin değerini bil :D

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    selamin aleykum arkadaslar bende str 250 sahibiyim baya bi oldu alali cok vegendim ben bu motoru crf 250L alana kadar seve seve binecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

crxforever bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı veli dasdan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamin aleykum arkadaslar bende str 250 sahibiyim baya bi oldu alali cok vegendim ben bu motoru crf 250L alana kadar seve seve binecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

http://i.hizliresim.com/qEaOpd.jpg
    Hayırlı olsun kardeşş. Bu modelin üretimi maalesefki durduruldu umarım ileriki dönemlerde 250 cc tekrardan üretilir. Tekeriniz Düz bassın.

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşş. Bu modelin üretimi maalesefki durduruldu umarım ileriki dönemlerde 250 cc tekrardan üretilir. Tekeriniz Düz bassın.
    insallah uretilir guzel motor koyde benim her ihtiyacimi karsiliyor hic sorun cikarmadi yakinlardaki yarislara da gidiyorum bazrn seviyorum yani kubayi oncedende xr 125 plus vardi. eskiden kubaciyim yani 😉

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

bu arada her sene koyumuzde yarislar yapiyoruz hepinizi beklerim mayis haziran gibi oluyor. gunu gelince afis ve davetiyede atarim

Motosikleti
    Kuba Superlight
    insallah uretilir guzel motor koyde benim her ihtiyacimi karsiliyor hic sorun cikarmadi yakinlardaki yarislara da gidiyorum bazrn seviyorum yani kubayi oncedende xr 125 plus vardi. eskiden kubaciyim yani ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

http://i.hizliresim.com/nEDYEB.jpg

bu arada her sene koyumuzde yarislar yapiyoruz hepinizi beklerim mayis haziran gibi oluyor. gunu gelince afis ve davetiyede atarim
    Maşallah Köye bak bir çok şehirde bile yarışmalar yapılmıyor Kuba tekrar 250 cc üretmeli diyen çok kişi var bakalım 2017'de bence çıkartacaklar bişeyler vergilerden dolayı el atmıyor olabilirler ama bakalım neler olacak.
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah Köye bak bir çok şehirde bile yarışmalar yapılmıyor Kuba tekrar 250 cc üretmeli diyen çok kişi var bakalım 2017'de bence çıkartacaklar bişeyler vergilerden dolayı el atmıyor olabilirler ama bakalım neler olacak.
    valla handa crf 250 L niyetim var ama sifir kuba ciksin 250 cc hemen alirim ben cok memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

facebook ta bi salcano str 250 sayfasi var gireniniz varmi hic canli degil. millet paylasim yapmiyo

valla handa crf 250 L niyetim var ama sifir kuba ciksin 250 cc hemen alirim ben cok memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

facebook ta bi salcano str 250 sayfasi var gireniniz varmi hic canli degil. millet paylasim yapmiyo
    CR1 150 cc'nin üstünde üretilse çok güzel olur ama bakalım belki önümüzde yıl bişeyler çıkartırlar. Gerçi Benelli serisini getiriyorlar 250cc ve üstü olarak kendi kendilerine rakip model çıkarırlar mı bilmiyorum Hade Hayırlısı. sizin görsel bayağı güzel. Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Kuba STR250
    Selamlar. STR250 için ön çamurluk bulamıyorum. Ne servis bulabiliyor, ne fabrika gönderiyor.
    Ne yapabilirim.
    Salcanonun cross motoru bu motor ile aynı deniyor. Çamurlukları nasıl karşılaştırabilirim.
    Akıl verin yağmurlar başladı çamurluksuz zorlanıyorum.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Selamlar. STR250 için ön çamurluk bulamıyorum. Ne servis bulabiliyor, ne fabrika gönderiyor.
    Ne yapabilirim.
    Salcanonun cross motoru bu motor ile aynı deniyor. Çamurlukları nasıl karşılaştırabilirim.
    STR 250 vasat bir durum çinde üretici fabrika batmıştı diye biliyorum o yüzden parçaları yok şikayet edeceğin bi kurumda yok ama illaki uygun parça diğer markalarda bulunur özellikle mondila servislerine bak birde diğer kuba bayilerini telefon ile ara 2.el çıkma falan olabilir ellerinde. Tekeriz düz bassın.

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    Ne yapabilirim.
    oncelikle. merhaba bebimde camurluk kirikti tamammen ucuza bi honda xll camurlugu aldim taktim resimlerdeki camurluk XL in cok ta sikinti degil tabi orjinal gibi durmuyo ;) diger croslarinda camurlugunda takilabilir ama markalar biraz pahali

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

uzerindeki XL camurlugu

oncelikle. merhaba bebimde camurluk kirikti tamammen ucuza bi honda xll camurlugu aldim taktim resimlerdeki camurluk XL in cok ta sikinti degil tabi orjinal gibi durmuyo ;) diger croslarinda camurlugunda takilabilir ama markalar biraz pahali

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

http://i.hizliresim.com/MknZ96.jpg

uzerindeki XL camurlugu
    Parçalar uyum sağlıyor yani vardı forumda parça arayan bir iki arkadaş bildiğin uyumlu olan parçalar varsa yaz millet kullansın.

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    valla pek parca almadim uyumlu olan bildigim marka yok ama bildigim konu olursa her konuda yardimci olmaya calisirim camurlugun. iki deligi tutuyor diger ikisini ben takmadam ama delip takilabilir digerleride

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla pek parca almadim uyumlu olan bildigim marka yok ama bildigim konu olursa her konuda yardimci olmaya calisirim camurlugun. iki deligi tutuyor diger ikisini ben takmadam ama delip takilabilir digerleride
    Bence del ve 2 vida daha at köy yollarında çok sarsılır ve delikleri patlatır boşuna yenisi alma derdine düşme.

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    aynen surekli sallaniyor bi ara takmak lazim aklimdada firsat bulamiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

sonbaharda yapraklarin arasinda gazlamak guzel ama arka lastik bitiyoooo tavsiyesi olan marka fiyat ;)

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    aynen surekli sallaniyor bi ara takmak lazim aklimdada firsat bulamiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

http://i.hizliresim.com/kEVljv.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

sonbaharda yapraklarin arasinda gazlamak guzel ama arka lastik bitiyoooo tavsiyesi olan marka fiyat ;)
    Fotoğraf bi harika bi zaman bul ve taktır yazık olur sonra

Motosikleti
    kuba xr 125 plus
    shawallow latik var uzerinde o biraz daha uygun gibi gorunuyo lastikte ama iyi lastiklerde var iran yasa gibi ama biraz pahali bakalim hayirlisi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)