Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM Symphony SR 125 (5.650 tl)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    bence bu motor hakettiği değere ulaşamadı koskoca alanyada iki tane satılmış birisi yabancı turistte birisi bende demekki ayrıcalığımız var şaka bi yana motor gerçekten çok hoş tek sıkıntı üstündeki berbat lastikler hemen değiştirilmesi lazım özellikle ıslak zeminde çok kötü en kısa zamanda fotoları ekleyecem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    lastikleri michelin le değiştirdim özellikle yolu kavraması ve virajı çok değişti öncekine göre virajları daha stabil dönüyor ve insanı korkutmuyor ayrıca fotoları face e ekledim ama buraya bi türlü yükleyemedim sürekli hata veriyor bilen arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    selamlar, şu konu başlığına jet4'ü de dahil etseniz daha iyi olacak bence..

Bu arada ben de 2-3 aylık jet4 kullanıcısıyım, motor inanılmaz rahat ve sorunsuz. 1500 km.ye geldim, en küçük bir sıkıntı görmedim, süspansiyonları çok yumuşak.. Ön teker benim motorda 13 , bunun avantajı ile çukur vs.den geçerken güven veriyor, eminim bu olay symphony'de daha iyidir ama şu bir gerçek 125 lik bir motor ve bu kadar büyük teker daha düşük performans demek... O yüzden jet 4 daha performanslıdır diye düşünüyorum.

ben de max hız olarak 105-110'ları gördüm, ayrıca gerçekten çok seri bir motor. Yakında uzun yol yapmayı düşünüyorum 150 km gidiş ve 150 km dönüş olarak... SYM'in kalitesi anlaşılınca eminim daha çok satılacaktır.

Bir tek merak ettiğim bu symphony'deki ön siperlik, jet4 'e olur mu acaba? veya büyük spor bir siperlik nerden bulabiliriz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı sukru 125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikleri michelin le değiştirdim özellikle yolu kavraması ve virajı çok değişti öncekine göre virajları daha stabil dönüyor ve insanı korkutmuyor ayrıca fotoları face e ekledim ama buraya bi türlü yükleyemedim sürekli hata veriyor bilen arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim
    photobucket sitesinden yükle. üye ol, direk link veriyor zaten.. ben motorumun resimlerini sym kullanıcıları genel konu başlığına ekledim.

Motosikleti
    hayırlı olsun jet 4 de güzel motor bi arkadaşım da var dediğin gibi sympony den seri ben symponyi sattım bana hacim olarak yetersiz geldi hd 200 evo aldım bir hafta oldu rahat ve güzel bi motor rodajdan sonra bakalım nasıl olacak

bu motoru alcagına orbit al daha iyi hem ucuz hemde seri

Motosikleti
    SYM symphony sr 125
    Arkadaşlar
    2007 den beri 7 adet motor değiştirdim kymco agility city , burgman 400 , honda pcx vb .. Genelde motorlardan memnun kaldım . Ama scooter deyince büyük teker olucak kücük teker her zaman risk yaratıyor. Honda pcx imi o yüzden sattım . En sonunda kymco Agility city aldım. (Büyük teker olduğu için) Kymco güzel bir motor, kaliteli fakat agility city lerin park etme demirlerinde yuvarlak bir lastik var sürekli düşüyor yenisini sipariş ediyorsunuz 1 ayda geliyor. 2 kişi bindiğinizde motor titreşim yapıyor .
    Gelelim esas konuya .. Büyük tekerlek takıntım olduğu için SYM symphony sr 125 aldım ..motor harika bir motor ..Kronik bir sıkıntısı yok..Yakıt az . agility city 125 e göre tipi ön görünüşü daha estetik , tekerlek çapı cok az kucuk ..ama sonuç olarak bu motor muadillerine göre MÜKEMMEL bir motor..Suzukı Burgman 400 şehir içi büyük geldi sattım..çok rahat keyifli bir motor ..Ama SYM SYMPHOMY SR 125 çok memnun kalacağınız gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir motor..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sym-vs-150-2007-model-135903782/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sahibinden-masrafsiz-joride-takasli-116610115/detay

Bende sym wolf 250 kullanıcısıyım gerçekten çok kaliteli ve sağlam bir yelpazeye sahip.. ilanlardaki motorlara bakarmısınız km sayacına

Motosikleti
    Arkadaşlar ben sympony sattım ondan sonra hd 200 kullandım yaklaşık 10 ay boyunca daha sonra 2 aylık bi gts evo maceram oldu hd 200 başka bi şey unutamadım değeri bilinmesede yeni kasası çıkmış yarın nasip olursa tvs wego yu takas a verip yeni hd yı alacağım,bence sym bambaşka bi marka

Motosikleti
    SYM symphony sr 125
    sym symphony sr 125 yakinda yollarda bol bol goreceginiz bir motor yakinda satisi patlar cunku gercekten verdiginiz parayi hakediyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Fiddle varken bu fiyat farkını kimse vermez.

Motosikleti
    symphony sr 125
    iki gün önce bende bir 125cc symphony aldım.70 geçmedim ama dahası var diyor.ilk hızlanması çok güzel.

Motosikleti
    sym symphony sr 125
    bende bu motorun kullanıcısıyım ama bahsettıgınız fıyatla alakası yok sıfırını 4000 tl ye aldım gayette memnunum başlangıc ıcın ideal atik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Ben de anlaştım bayramdan sonra sym symphony sahibi oluyorum. kaliteli güzel bir scooter artık hayırlısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Bugün teslim aldım. ilk 2 tekerlekli aracım.

Kullanici arkadaşlar birkacta foto paylaşsa fena olmaz hani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Fotolar

Motosikleti
    ayrıca fiyat başlıktaki gibi5600 filan değil 4 bin küsür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    20TL ya 140km gidiyor, yakıt tüketimi ortalama 2.85lt/100km.
    Yolda gören soruyor bu ne marka diye, bugün biri de honda mı bu güzelmiş dedi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar yokmu motorunu satan, 2. el arıyorum

advanced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bu motor nasildir acaba..hergun 30 km yapacagim.buyuk teker olmasi ve goruntusunu begendim,birde jet4 nasildir fiyati biraz daha dusuk onun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)