Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Spark 115i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yamaha dun yeni modeli spark 115i yi piyasaya sundu, honda wave icin bir rakip olarak, acikcasi yamahanin x1-r den itibaren gitgide basitlestirip son kasa spark 135i ile de gozumden dusurdugu efsanesine bir darbe de bu vurdu diyecektim ama en azindan yakitini gorunce hic olmazsa bir artisi olmus dedim, henuz hastaligim nedeniyle ile disari cikamiyorum ama bilgi alirsam mutlaka paylasacagim, umarim bu modeli 2013te ulkemizde yollarda goruruz ( vergi dusmani )

Ozellikleri, ilk olarak en guzelinden basliyayim, bir litre ile 84.15km gidebiliyor ozellikleri bitti iste, gerisini sevmedim zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maşallah yakmıyor resmen kokluyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    100 cc altı da olsaymış, tam on numara ekonomik olacakmış

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    sigorta vergiyi acmis zaten
    aslinda 150cc ve altina ne alirken vergi, ne de yillik vergi olacak, 250cc altina ise sadece yillik vergi, hadi ustler luks olsun da,konu bu degildi

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    km saatini oyuncak gibi yapmışlar birde 160 kadran sanki gidecek

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    mesajini aldim ama hala hastalik devam, netten Kojima Corp. diye bir japon firmasinin adresini aldim, cinli yag sogutucular oyuncak niyetine takiliyor, islevi yok dediler, bilgi alinca donecegim sana, nette AL OIL COOLER Bangkok Sukhumvit 101/1 cikiyor resim var, toptanci ama bilgi alacagim gene de.

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km saatini oyuncak gibi yapmışlar birde 160 kadran sanki gidecek

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    renkleri güzel ama tel cant olmamış yolda kalmaya bire bir lastik patladımı yandı gülüm keten helva
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajini aldim ama hala hastalik devam, netten Kojima Corp. diye bir japon firmasinin adresini aldim, cinli yag sogutucular oyuncak niyetine takiliyor, islevi yok dediler, bilgi alinca donecegim sana, nette AL OIL COOLER Bangkok Sukhumvit 101/1 cikiyor resim var, toptanci ama bilgi alacagim gene de.
    tamam seni bekliyorum bana iş yapıcak birşey bulursan memnun olurum tabi çok uçuk rakkamlar olmayacak

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tel jant ve ince lastik buranin vazgecilmezi kullanicilarin talebine gore yaptiklarina eminim yoksa tubeless yapmak cok ta fiyati etkilemiyor, bir de burada milyonlarca kisi CUB turu kullaniyor ve yuzde 90 uzerinde ( daha da fazladir da ) telli, lastik patlama,yolda kalma acikcasi korkulacak bir durum degil, daha dogrusu o kadar kolay patlamiyor,daha saglam aksine, gene de ben sekil olarak celik jant seviyorum, telli ucuz goruntu veriyor, bir de burda fabrika cikisi dandik lastik olmuyor, burdan trye gidince acaba lastik mi degisiyor?

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ucuk rakamlara degil ama o kadar yol gelecekse hic olmazsa oyuncak gibi birsey olmasin

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam seni bekliyorum bana iş yapıcak birşey bulursan memnun olurum tabi çok uçuk rakkamlar olmayacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)