Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Mondial 150 Mash

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrepamukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mash 150
    benim günlük işlerimi halletmemde kolaylık sağlıyor, işe de gidip geliyorum kolayca. çok yakıyormuş, titriyormuş, kuru gürültü çıkarıyormuş, çok önemli değil. 3.500 tl ye 12 taksit sıfır aldım. 30000 km ve 3 yıl garantili. daha ne olsun. 2000 km'yi geçtim, bir sıkıntısını görmedim. bence piyasada 10000 tl verip 2. el 125lik honda yamaha alacağıma çin motorunu tercih ederim, tercih meselesi. şunu da belirtmekte fayda var, motorun fiyatı kadar üstüme ekipman ve kilit aksesuar aldım. neticede beni kurtaracak motor değil üstümdeki kıyafetim.
    "ilk yardım önemlidir"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Alın arkadaşlar alın, şu piyasasına tükürdüğümün memleketinde ucuz ve sıfır motosiklet alın. Ufak tefek sıkıntılar elbette çıkacak kalitesine göre, yeterki bakımlarını düzenli yapın. Ucuz diye hor kullanmayın, pahalı bir motosiklete nasıl bakacaksınız Mondial Mash'a öyle bakın ve göreceksiniz size hakkını fazlası ile verecek. Ben sıfır aldım, 3 yıldır kullanıyorum 17500 km de şu anda, ilk gün ki gibi sapasağlam ve tertemiz, performansı mükemmel. Aslında aynı zevki ve keyfi verecek, aynı ihtiyacı görecek bir 150cc scooter için daha fazla para ödeyipte pahalı bir motosiklet alıp paranızı çöpe atmayın. Ben kefilim ve sözümün arkasındayım, yeterki özen ile kullanın, tekeriniz düz basın. Saygılarımla.
    emrepamukcu ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    1 yıldır kullanıyorum (gerçi kullanıyorum denmez) evden çarşıya (gidiş dönüş 20 km) 1 yılda 2000km yaptım :DDDDDDDDDD

Hayvan gibi kullanıyorum biraz. Sağlı sollu çizikler var satmak istiyorum 1 yıl beklese satamam, ya da çok düşük fiyattan vericem ama onada gönlüm razı olmaz....

Hızlanması çok güzel aslında. Ben max hız 105 gördüm. Gps ile değil ibreye göre ama. 2 kere bakım yaptırdım 3. ye giderim bi ara.. 50 tl aldı 2. bakıma sadece yağ koydu başka birşey yapmadı..

Titreşim: bence yok. ama artçı alınca titreşim çok artıyor. Ben 60 kg yim ondan titremiyor sanırım...
    Bu yaza kadar elimden çıkarmam lazım r25 alıcam çünkü.

Stock lastikler berrrbat ötesi. O kadar kötü ki hemde 30 km hızla bile fren yapınca 2 metre sürükleniyor motor.

Ön fren aşırı güzel. Arka fren berbat... Benim arka fren basıyorum basıyorum etki etmiyor sonra bi anda kitliyor falan. Kaç kere düştüm bu yüzden...

1 yıl oldu alalı 1 yılda 3 kere falan yıkamışımdır.. O kadar özensiz kullanıyorum...

Titreşimden olucakki egsoz korumasındaki vida düşüp duruyor. 3. ye takışım bu...

Yakıtı bilmiyorum. Çok nadir kullandığım için ne zaman ne koydum hatırlamıyorum bile. Ama dandik marka petrolden alınca hemen bitiyor. BP shel opet bilmemneden alınca baya uzun süre gidiyor.

Farlar kısalar pek iyi değil. Uzunları felaket.

Daha ne kaldı söylemedik acaba......

Şu ana kadar hiç beni yolda bırakmadı. Kışın çok soğukta marş yemiyor haberiniz olsun. 20 dk uğraştım çalıştırmak için kışın. Normal havalarda gazla birlikte tek marşta çalışıyor tabiii.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    2013 model 13 binde mash alarak bu gruba geçiş yapmış bulunuyorum.Biraz eksikleri vardı aldığım da onları yaptım egzoz , koltuk ve far ampulleri gibi.Motor kalkışta titreme yapıyor kayış değişimi yapcam kayış ölçüleri nedir bunun ?
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

Motosikleti
    Güncel cevap bekliyorum
    34 HSK 57
    MONDİAL MASH

uniquewish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - Mondial 150 Mash + Skyteam 200
    Ben de 2017 model mash sahibiyim yeni almıştım şu an rodajda olduğu için yaklaşık 24 tl benzin ile 135 km civarı yaptım iyi mi kötü mü henüz bilmiyorum. Daha düşüş olur mu onu hiç bilmiyorum. İlk kalkışta titreme var evet ama sonradan azalıyor gibi ya da bana öyle geliyor bilmiyorum. Bazı modellerinde arka frenin disk olduğunu gördüm neden son modele arkayı kampana yapmışlar anlamış değilim. Bir de bana göre kötü yani motorla giderken far sürekli açık konumda kalıyor kapanma gibi bir seçeneği yok bu bence kötü olmuş. Kontağı açtığım da gidon altından bir yerlerden tık tık tık ses geliyor nereden neden geldiğini anlayamadım bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

Motosikleti
    Bu motorda diğer Çinli arkadaşları gibi 800ml mi yağ alıyor , herhangi bilgi bulamadım da ben.
    34 HSK 57
    MONDİAL MASH

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    agility 125 alin dua edersiniz. ugrasmayin cinliyle. isiklarda mash e abdest aldirdim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda diğer Çinli arkadaşları gibi 800ml mi yağ alıyor , herhangi bilgi bulamadım da ben.

Sanırım klasik gy6 motor bu.

Gy6'ların kapasite 900 ml.
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkür ederim bilgi için uğur bey
    34 HSK 57
    MONDİAL MASH

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı uniquewish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 2017 model mash sahibiyim yeni almıştım şu an rodajda olduğu için yaklaşık 24 tl benzin ile 135 km civarı yaptım iyi mi kötü mü henüz bilmiyorum. Daha düşüş olur mu onu hiç bilmiyorum. İlk kalkışta titreme var evet ama sonradan azalıyor gibi ya da bana öyle geliyor bilmiyorum. Bazı modellerinde arka frenin disk olduğunu gördüm neden son modele arkayı kampana yapmışlar anlamış değilim. Bir de bana göre kötü yani motorla giderken far sürekli açık konumda kalıyor kapanma gibi bir seçeneği yok bu bence kötü olmuş. Kontağı açtığım da gidon altından bir yerlerden tık tık tık ses geliyor nereden neden geldiğini anlayamadım bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.
    memnun musunuz?

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)