Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 Mash

Motovento
    REKLAM ALANI

emirtan baya sıkmışsın bence ben motoru alalı 2 haftadan fazla oldu motordan gayet memnunum motorum şu an 510 km de amortisörlerde biraz sıkıntım var biraz sert 500-1000 km bakımını daha yaptırmadım götürdüğümde ayarlıcaz dediler.. motor yokuşta bence süper 2 kişi + 5 yaşında yiğenimle bana göre oldukça dik bir yokuştan rahatlıkla çıktım 50-60 km hıza cıktı yokuşu cıkana kadar hemde öok zorlamadan bence yokuşta baya rahat motor dokununca çizilmiyor bence o sorun sende var bnm motorumda bir tek ön tarafında çizik hafif çizik var oda çalıştığım şirketin otoparkında biri nası yapmışsa baya sürtmüş aynayı fln gevşetmiş ama çiziği çok belli olmuyor. motorum 330 km iken 15 lira benzin koydm dolastım baya + 15 lira daha koydum toplamda 180 km yaptı bi 20-30 km daha gidiceğini düşünüyorum yakıt cok azcık fazla gibi ama rodajdan sonra düşüceğini umuyorum.diğer 150 hs gibi motorlardan biraz yüksek mobilet gibi duruyor diyen arkadaşların dikkatını çekerim. 2 kişi düz yolda 110 km hıza çıkabildi. ilerleyen zamanlarda 120-130 u görebiliceğine inanıyorum. 150 hs yi iyi açan bir akrabam bu konuda iyi tecrübeli 150 hs ile 135 km hıza çıkabilmişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

ayrıca fiyatıda bence ben iyi aldım 2250 liraya aldım beyaz rengini ve yanında kask ve kilit aldım ruhsatı plakayı kendim cıkardım 200 lira civarı onlar tuttu birde büyük boy bi çanta aldım 80 liraya düz hesap bana 2550 lira civarı bişeye mal oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150mash
    selam arkadaşlari 1700kmyi geçiyoruz yavaş yavaş,mekanikte şuan sorun yok,umarımda olmaz,henüz egzostumda düşmüş veya patlamış değill,aynı model kullanıcılarının hepsi nereyedeyse arıza çıkarmıştı,ya şans işi,ya da hor kullanmadığım için olabilir,sakin kullanımlarda bir depo ile ;
    190 205km görebildim geçenlerde,bu sakin kullanımdan kastım 50-60km ,üstüne çıkılırsa 150 175kmye kadar düşüyor,lakin rüzgar ve yol koşulunuda göz önünde bulundursun arkadaşlar,he birde kilo meselesi tabi,ben 60km 170boyundayım bazıları hem çok ani çeviriyor gazı hemde yersiz gaza asılıyor bu yüzdende yakıt artışı oluyor,lastiklerinizin havasınıda kontrol etmeyi unutmayın,servistekilerin söyldiği kadarıyla ön 28 arka 30 olması gerekiyor vs.vs.,şuan aklımdakiler bunlar,geldikçe yazarım.

Konya,Muğla,Eskişehir,Antalya(manavgat-alanya)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    bu motorun turkıyeye gelıs fıyatı ınanamayacksınız belkı ama 850 tl dir.... istedıgınız arastırmayı yapın benı bulun....

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

Arkasdşlar motorum calısmıyor :( bugun durduk yere calısmamaya basladı motor nedednını anlamadım gıttı kontagı cevırıryorum cıt yok benzın gostergesı bıle calısmıyor yanı sınyal yok far yok.... ayak marşı ıle calıstırıryoum o zamanda sınyaller ya yanmıyo yada bırkaz led yanıoyo ayrca farlar cok sonuk sebebı ne olabılır durduk yere oldu,,,, motorla gezdım geldım park ettım bır daha calısmadı ?? yarın servıse goturcem hemde ılk bakımı yapılcak 410 km deyım daha 2 ay oldu motoru alalı daha
    Hayvan gibi ye , insan gibi yaşa :queen:

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı orecan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun turkıyeye gelıs fıyatı ınanamayacksınız belkı ama 850 tl dir.... istedıgınız arastırmayı yapın benı bulun....

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

Arkasdşlar motorum calısmıyor :( bugun durduk yere calısmamaya basladı motor nedednını anlamadım gıttı kontagı cevırıryorum cıt yok benzın gostergesı bıle calısmıyor yanı sınyal yok far yok.... ayak marşı ıle calıstırıryoum o zamanda sınyaller ya yanmıyo yada bırkaz led yanıoyo ayrca farlar cok sonuk sebebı ne olabılır durduk yere oldu,,,, motorla gezdım geldım park ettım bır daha calısmadı ?? yarın servıse goturcem hemde ılk bakımı yapılcak 410 km deyım daha 2 ay oldu motoru alalı daha
    Sorun giderildimi derdi neymiş.???
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Haziran 26'sinda Motoru Aldım 2000 Km Geldi Pazartesi Bakıma Gidicem.
    Bu Güne Kadar Başıma Bu Motorla Gelenleri Anlatayım :

1. Egzoz Susturucusu Kırılmıstı Garanti Degiştirdi.

2. Motor Çok Altımdan Kaydı Ve Sola Düştü 2 Yerinde Çizikler Olustu Onları Degiştirdim Kendim 20 TL Filan Tuttu.

3. 15-20 GÜn Önce Hava Filtresi Kapagının Baglantı Noktaları Kırıldı. Degişcek Bekliyorum Halan Parça Gelicek.

4. Motora Dün Benzinlige Gittim Benzin Aldım Sonra Çalıstırayım dedim Çalısmadı Gıy gıy Ediyor. Benzinci Ayakla Çalıstır Dedi Çalıstırdım . Direk Servise Gittim . Adam Bakti İşte Aküyü Filan Kontrol Etti Sağlam Çıktı . Sonra Adama Napcaz Dedi Marş Basma Bişeyi Varmıs O degişmesi gerekiyor dedi. Garantidenmi dedim evet dedi gittim sipariş verdim işte bakalim ne zaman gelicek .

5. Motor İş Yerinin Önündeyken Bİ araç Park Etmek İsterken benim motora çarptı ve sağa devrildi. aynı yer yine çizildi 5TL Parça Gri Olan Yer sagda z Gibi Olan Parça. Onuda Sipariş Ettim

6.110-120 Basan Arkadaslar Size SOrum Olucak 90'dan sonra motor acayip bir şekilde parçalar fırlıcakmıs gibi geliyor.

7. Ve Benzin Çok Yakıyor Gibi Geldi Fulllüyorum 100-110 Km Ancak Gİdiyor Full Gaz ve Sert Kalkıslarla Sürüyorum Genelde.

Bayır Asagı Ancak 110 Görebiliyorum 110'dan sonra zorlamaya korkuyorum.

Benim Motor Beyaz Ayrıca Arkadaslar
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

baya üzmüş gibi ama garanti karşılamış bende 0 almmayı düşünüyorum.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Malesef Bayagı Üzdü
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

bakalım benide üzmez inşallah yolda bırakmasın yeter

Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Motoru Bugün aldımRengi beyaz Cok hosuma gitti Gercekden cıplak gözle görmeden internetten bakarak getirttirdim 1 haftada geldi Bugun aksama kadar gezdim Düz yolda 110 yaptım Titriyo diyen arkadas Galiba Senin vidalar gevsek bende titreme yok gayet normal ama 110 dan sonra basmıyo normal gidiyo Bakalım Hayırlısı

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Oh ne güzel. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. Ama rodaj da iken çok basma istersen. Bir 1000 km yaptıktan sonra istediğin gibi basarsın. Bu arada boyun kaç. Benim 1.85 de. Kullanım açısından boyuma uygun mu merak ediyorum.

Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Benimde 1.85 Evet Gayet güzel Yakısıyo motorum Özellikle kalıbın fazlaysa Tam senlik diyebilirim...

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Alıntı ScoFFi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde 1.85 Evet Gayet güzel Yakısıyo motorum Özellikle kalıbın fazlaysa Tam senlik diyebilirim...
    Güle güle kullan inşallah ScoFFi. Bayram geçsin bir bayiye gidip bakacağım. Dediğin gibi kalıpda yerinde çok şükür, görmek için sabırsızlanıyorum. Bu arada yine hatırlatayım zaten bilirsinde, rodaj da çok asılma. İyi sürüşler...

Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Alıntı ErcanC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan inşallah ScoFFi. Bayram geçsin bir bayiye gidip bakacağım. Dediğin gibi kalıpda yerinde çok şükür, görmek için sabırsızlanıyorum. Bu arada yine hatırlatayım zaten bilirsinde, rodaj da çok asılma. İyi sürüşler...
    Su anda bulundugum sehirde tek bende var bu 150 mashtan ben internetten beğendim bu sitedeki yorumlara bakarak aldım ve gayette memnunum tesekurler özellikle ozzymozy kardesime...

Motosikleti
    mondial 150 MASH
    ben yeni aldım bu motoru çok güzel bi motor da fzla kullanamadım kullandıkça bilgilerini yazacam fiyatı 2700 tl motor gücü süper led ışıklaeı harika etkileneceksiniz

Motosikleti
    mondial 150 MASH
    evet arkadaşlar aldığım motor bu 2500 tl lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Hayırlı olsun güle güle kullan.

Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    1250 KM deyim Motor Dün teklemeye Basladı Servise götürdüm pislik kacmıs Dedi motoru bağırttırdı düzeldi Bugun Motorun gücü düştü sanki 50 den yukarı cıkmıyor galiba Yağ değişmesi gerek Motorumdan memnunum Havalarda ısınsa süper olcak

Motosikleti
    sattı :(
    ah birde çok yakmasa :(
    tarzımı kopyala... Hayatına yapıştır...

Motosikleti
    sattı :(
    motorsikletim yaklaşık 3-4 aydır kapalı bir depoda duruyor. aküsünü söktüm. deposunu ağzına kadar fulledim. üstünü altını komple kapattım,çadırladım. sizce yapmam gereken başka bişey kalmışmı havalar ısınana kadar kullanmıyacağımda o bakımdan...

Selam Arkadaşlar Bugun 301 Seyhan Aldım Fakat acemisiyim Hiç Bir Bilgim Yok Arkamda Arkadaşım Vardı Hafif Bi Yokusta Birinci Viteste İken Çıkamadım Sangi Motorda Benzin Bitiyomus Gibi Teklemeye Basladı Çekiç Gücü Düştü Tekrar Denedim Yokusta Çekmiyor Sorunu Neden Olabilir

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)