Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 Mash

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı BankerBilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Ugur Ak, eyvallah... Racing'e binmediğim sürece vitesli bana da ters

@Mengu16, yapacak yapacak ben Allah'ın izniyle acemiliği tamamlayıp 250'lik SYM Evo'ya (veya joymax) geçtiğimde benimki de 120-130 yapacak çok rahat
    Scooterla acemilik atamazsın, vitesli motora geçtiğinde tecrübeni sıfır say.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BankerBilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mash satıldı, yenisi daha sonra inşallah
    Scooter'la acemilik atamaz mıyım? Neden ki?
    Zaten bir sonraki hedefim 250 cc maxiscooter, vitesliye geçme gibi bir düşüncem yok, ben de ondan bahsetmiştim

Ayrıca 150.000 km düz vites otomobil kullandım 15.000 km'dir de otomatik kullanıyorum, ilaç gibi şehrin karmaşasında... Motor için de bakış açım aynı...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Scooter'la acemilik atamaz mıyım? Neden ki?
    Zaten bir sonraki hedefim 250 cc maxiscooter, vitesliye geçme gibi bir düşüncem yok, ben de ondan bahsetmiştim

Ayrıca 150.000 km düz vites otomobil kullandım 15.000 km'dir de otomatik kullanıyorum, ilaç gibi şehrin karmaşasında... Motor için de bakış açım aynı...
    Sym wolf sandım, maxi scooter ise olur tabi.

Motosikleti
    Yok, Allah kısmet ederse GTS Evo veya joymax düşünüyorum ama en az bir sene sonra tabi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Bu arada güzel bir gelişme; az önce hesaplama yaptım, 10 TL benzin almıştım 22+22 yol yaptım, üstüne 19+19 daha yol yaptım, etti 82 km, 10 TL'lik benzin bitti. Bu da demektir ki km'de 12 küsür kuruş yakıyor, yani 2.67 litre (4.56 TL litre fiyatı ile)

Tüm bunlar depo kapağının lastiğini hallettikten sonra oldu (gerçi o lastik de tam oturmadı tekrar yapacağım ama olsun, eskisinden çok iyi)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesli motor candır. 150'lik scooter 90'ı geçmezken, 150'lik vitesli motor 120km hız yapıyo hem de gps'te.
    Son hızda dediğiniz gibi vitesli cok avantajlı,ama ben biraz tembelim,scooter o bakımdam işime geliyor

Çok sıkıcı geliyor küçük cc'de vitesli,belki de tam alısamadıgımdandır

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ah şu mashten kurtulabilsemde bende cbf alsam hiç sıkılmam viteslerden

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah şu mashten kurtulabilsemde bende cbf alsam hiç sıkılmam viteslerden
    hiç öyle sandığınız gibi değil 1500 km'ye gelmeden sıkıldım motosiklet işi yussüzlük işi(en azından bende öyle) sürekli daha iyisini istiyor insan.Şimdi ise cbr 250 için kasıyorum kendimi bir sonraki sezonda nasipse cbr 250 sahibi olabilirim.Cbf güzel makineymiş ama bunu söylüyebilirim.Ama kim nederse desin her yorumdada belirtiyorum mash'ın frenlerini hala özlüyorum.
    Sür gari

Motosikleti
    pulsar ns200
    mash fiyatına göre gayet güzel bir motor şimdiki motorum drift e göre avantajları rahatlığı ve pıratikliği marketten gelirken torbalar sorun olmuyor artçı daha rahat terlikle bile kullanabiliyorsunuz ve tabiki bu rahatlığın bedeli benzin ve bakım gideri olarak geri dönüş oluyor .

Motosikleti
    Bi sessizlesti mash sayfasi ?

Motosikleti
    Evet, inzivaya çekilmiştim bugün geldim İstanbul'a...
    Bir kez daha anladım ki İstanbul'da motor kullanmak işkence eziyet... Taşrada motor kullananları görünce çok gıpta ettim, kaç kere durdurup "bi tur versene kardeş" diyesim geldi

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-1900-km-de-satilik-mondial-150-mash-127963101/detay/

Motorumu satıyorum . Siteye özel 200tl indirim yapacağım.

Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    12000 km yi geçti benim mash.Sadece yağ değişti ve benim kıllığıma 1 kere kayış ve üşengeçliğime 1 buji ve son olarak kırılan hava filtresi kutusu(üretim hatası).

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-1900-km-de-satilik-mondial-150-mash-127963101/detay/

Motorumu satıyorum . Siteye özel 200tl indirim yapacağım.

Hocam satmışsınız galiba, başka konuda yazınız vardı sattım diye, hayırlı olsun... Özel bilgi değilse kaça gitti acaba merak ettim de...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12000 km yi geçti benim mash.Sadece yağ değişti ve benim kıllığıma 1 kere kayış ve üşengeçliğime 1 buji ve son olarak kırılan hava filtresi kutusu(üretim hatası).
    Kayısı erken değiştirip dogru yapmıssınız. 8000 maksimum kilometre olmalı kayıs kullanım ömrü çinli scooterlarda.

Koptugu zaman cok riskli. E-5'in ortasında koparmıstım ben 80 km hızla.

Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Biz kendimiz İzmir'de rulman kayış keçe sattığımız için değiştirmiştim üzerinde şuan bando kayış var.4 binde değiştirdim şuan 12 bini geçtim kayışta herhangi bir kaydırma falan yok.Debriyajım falanda sapa sağlam maşallah diyelim aman :D silkeleme sorunuda çekmiyorum.Özlemişim aleti ama ya cbf ile değilde bugün dükkana mash ile gittim(4 5 km) yaramaz çocuk gibi geldi bana.Özlemişim keretayı. arkadaşlar kayış hakkında benim gibi düşünmeyin kayış kopmaya yakın olabilir size önceden haber etmez yani herhangibi bir belirtisi yoktur.Bir anda kopar gider ve yolda kalırsınız.

Motosikleti
    Arkadaşlar şu sıralar nakit sıkışıklığımdan dolayı ben de motorumu satmayı düşünüyorum, ilan vermedim henüz... Aslında motorumdan nasıl ayrılırım bilmiyorum ama parasızlıktan ne çanta alabildim ne yazlık mont ne de ehliyet... O yüzden ya daha çok masraf yapacam ya da satacam, sonra tekrar alacam, böyle binemiyorum çünkü ehliyetsiz falan...

Motor 2011 model, kırmızı, 3.500 küsür km'de, ikinci sahibiyim, kazası yok, kaldırıma çıkarken oluşmuş ufak tefek çizikler var sadece... Yedek anahtarı, kitapçığı -pek işe yaramasa da- mevcut
    Fiyat 1.900 TL düşünüyorum... Dediğim gibi henüz ilan vermedim Çok zor benim için...

Motorun fotolarını daha önceden koymuştum, tekrar koyuyorum

Motosikleti
    Hocam satmışsınız galiba, başka konuda yazınız vardı sattım diye, hayırlı olsun... Özel bilgi değilse kaça gitti acaba merak ettim de...
    1.900tl ye sattim . Ama kazasi vardi benimkinin onuda hesap et .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar şu sıralar nakit sıkışıklığımdan dolayı ben de motorumu satmayı düşünüyorum, ilan vermedim henüz... Aslında motorumdan nasıl ayrılırım bilmiyorum ama parasızlıktan ne çanta alabildim ne yazlık mont ne de ehliyet... O yüzden ya daha çok masraf yapacam ya da satacam, sonra tekrar alacam, böyle binemiyorum çünkü ehliyetsiz falan...

Motor 2011 model, kırmızı, 3.500 küsür km'de, ikinci sahibiyim, kazası yok, kaldırıma çıkarken oluşmuş ufak tefek çizikler var sadece... Yedek anahtarı, kitapçığı -pek işe yaramasa da- mevcut
    Fiyat 1.900 TL düşünüyorum... Dediğim gibi henüz ilan vermedim Çok zor benim için...

Motorun fotolarını daha önceden koymuştum, tekrar koyuyorum
    http://i47.tinypic.com/25h0meo.jpg
    http://i48.tinypic.com/2d7x4s0.jpg
    En az 2.250'den fiyatı koyun. Daha tertemiz yazık olur o fiyata.

Motosikleti
    Valla işte ben de 2.000-2.100 arası düşünüyorum da site için özel fiyat yazdım, yosa ilana ucuz yazmam tabi... Ama kısmet, satar mıyım bilmiyorum... Çok da seçeneğim yok aslında...

Motosikleti
    Valla işte ben de 2.000-2.100 arası düşünüyorum da site için özel fiyat yazdım, yosa ilana ucuz yazmam tabi... Ama kısmet, satar mıyım bilmiyorum... Çok da seçeneğim yok aslında...
    Valla bende 2200 tl yazmistim basta . Sende goreceksin millet ariyor 1.500 tl diyor . Zor zar 1.900 e elimden cikardim . Iyi fiyata sattim bir bayan aldi zaten oda almasaydi 1.800 e bile zor giderdi . Sansima bayan motoru bile incelemedi direk satis islemleri yaptik motoru aldi ve gitti. Eger 2.000 tl veren olursa bence ver gitsin. Cunku arayan nadir oluyor. Eger 50 -100 tl nin hesabini yaparsan bu motorda , elinden cikarman cok uzun surebilir .

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)