Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Puma 150

Motovento
    REKLAM ALANI

tmm bende beklemiorum ama o hıza çıkmasını brazda yere oturması lazım otor mübarek çok sallanıor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    150cc motorda şehir içi yakıt o aralarda zaten,20 tl lik benzinle 125 km yapıyo bnm motor,uzun yolda 200 km yapıyo 20 tl ye,bence normal yakıtı..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

izmir gazemiree gitti geldim toplam 450 km yol yaptım 65 tl benzin yedi. sizin dediğiniz çokkk çok ii yani:D

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Hocam ben ee 11lt (50-55tl) benzinle 300-330km yapıyorum şu anda... Ama düz yolda denemedim daha farklı olur gibi. Ustaya gösterdim Çok diye yakıtı subap ayarı ister dedi 4000-5000km arası onu yaptıracağım inşallah haziran temmuzda da Istanbula gitmek istiyorum 550km gidiş dönüş 1100km...
    Bizim buranın yolları malûm karadeniz in çık in çık hep rampa viraj birazda o yüzden yakıt fark ediyor...

belkide sebep servstr sırf bu sebebden dolayı satıcam motoru. götürüorum servise yaglıo ballıo gnderio. her zaman diğer bölgelere gidemem ki yani çalışan insanız sonuçta.alıcı olanlar varsa 05514184585.servs kâğıdı felan hepsi var. bi sene daha vizesi var borcu yok kazası yok.2600 düşünüorum.nazilli /AYDIN

Şimdi beyler ben neredeyse 3 yıldır puma kullanıcısıyım 1. pumam ile 27 000 km yapıp sattim paraya ihtiyacım oldugu ıcın 2. si ise bir işten dolayı hediye geldi
    Şimdi öncelikle zincir ve lastikler değişiyor ve ön dişli değişiyor
    Oring zincir ,ön dişli 15 , ön lastik 3,00 irc arka ise 100/90-18 irc olarak takılıyor . sonra yollara cıkılıyor
    Max hız 130 Bayır asagı
    Düz yolda max hız : 120
    Düz yolda 12000 Deviri tamamlıyor

Gezdiğim yerler : Edirne keşandan çıkıp : Antalya gittim gezdim geldim . 2. gezimde marmarise gittim . 3. gezimde Kastamonu gittim
    hiçbirindede sorun yaşamadım . Hatta marmaristen Keşana dönerken izmir yeni foçaya kuzenimi askeriyede ziyaret ettim hep son gaz gittim 850 yolu 1 gunde geldım ( 9-11 saatte )
    Bu arada Kanuni pumanın karburatörü diğer motorlar gibi değildir . Devire göre benzin pompalar ( Gaz kolunu sona cevırsende devire gore çeker benzini ) Ön Disk freni çift kalibredir harika bir fren mekanizmasi vardir.
    sonra hmmm Yurtdışında motorsiklet Yamaha SRZ 150 / Jianshe JS 150 olarak satılmaktadır . Yamaha çıkışlı motordur % 100 Japon teknolojisi ile üretilmiştir ve çinde toplanmıştır.

Önümdeki turu Yurtdışı düşünüyorum ama azıcık para sıkıntım var çözebilirsem . Edirne > Turkiyeyi Karadeniz üzerinden geçip Feribotla Rusya
    sonra oradanda Kazakistan ve Çin > Uyghur özerk türk bölgesinden de Shanghai ye kadar sürücem . Allaha şükür ingilizcem iyi ve gümrük bitirdim bilgim iyi.

Toplam YOL : 9600 km
    Türkiye Benzin TL fiyatı : 5 TL
    Rusya Benzin fiyatı : 2.10 TL
    Kazakistan Benzin fiyatı : 1 TL

toplam 225 Litre benzin gidicek sanırım ve toplam benzine harçama tutarı 600 - 650 Türk lirasi şeklinde olacak
    Sadece gidiş

sorusu olan olursa : araneloronar1 skypem
    pardus81 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..

Jianshe JS150-3 R6 Puma

Fotoğraflar için
    http://vk.com/albums-56937918

jianshe sitesi.....http://www.jianshetrade.com/wm/en/Pr...x?pid=11&id=32

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı çamlıca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jianshe JS150-3 R6 Puma

Fotoğraflar için
    http://vk.com/albums-56937918

jianshe sitesi.....http://www.jianshetrade.com/wm/en/Pr...x?pid=11&id=32
    Bu gereksiz linkleri neden üç ayrı konuya yazdın merak ettim ? Motorla ilgili bir haber mi var? Kullanıcısı mısın ? Bayisi misin ?

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gereksiz linkleri neden üç ayrı konuya yazdın merak ettim ? Motorla ilgili bir haber mi var? Kullanıcısı mısın ? Bayisi misin ?
    Motorla ilgili yeni bir haber yok, kullanıcısı değilim, bayisi değilim. Bence Linkler gereksiz değil.
    Üç ayrı konuya yazmamın sebebi uzun zamandır kimsenin mesaj yazmadığını görmem.

Özü jianshe ise iyidir bu motor ozaman

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)