Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Triumph Street Triple R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden de 50 bin kmde r modeli var, 50ye düşmüş sahibi. 8 bin eksiğim olmasa noterdeydim şimdi :D
    Sorma valla. Mevcut borcum olmasa mt yi okutup adamın kapısında yatardım sat bana diye. Bizim millet farklı marka sevmiyor. 55 e xj6 var. Xj 6 bu motora anca ibadet eder.
    mattiadestro ve Umit1923 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba 2016 triple ile R versiyonları arasında ne farklar var acaba,bide yeni 765cc lerle aralarında çok ciddi farklar varmı.?bütçemi zorlamadan 675 lik bi triple alsam sonra kendimi zorlayıpta 765 almadığım için pişman olurmuyum acaba.?

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı ademir04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 2016 triple ile R versiyonları arasında ne farklar var acaba,bide yeni 765cc lerle aralarında çok ciddi farklar varmı.?bütçemi zorlamadan 675 lik bi triple alsam sonra kendimi zorlayıpta 765 almadığım için pişman olurmuyum acaba.?
    sahibi değilim ama bende bir dönem yönelmiştim almadığıma pişmanda oldum açıkcası.bence alıncaksan kesinlikle 765s r rs artık allah ne verdiyse tercih edilmeli.baya bir iyileştirme var diye biliyorum gidiş duruş dışında arıza parça kalite olarakta fark var.mayıs 2019 mt07 alırken 40 bin idi street 765s 0km 51bin tl idi.adamlar bedavaya aldı valla gözüm kalmıştı heleki kırmızı olana

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korlas'ta olan kırmızı 675S arkadaşımın motoru. Sorusu olan varsa yazsın cevap vereyim. Değerlendirin o motoru, gerçekten tertemiz.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma valla. Mevcut borcum olmasa mt yi okutup adamın kapısında yatardım sat bana diye. Bizim millet farklı marka sevmiyor. 55 e xj6 var. Xj 6 bu motora anca ibadet eder.
    satıldı galiba ilandan kalkmış :(

Gidon ve manet değişmiş herhalde.?
    Fiyatı arkadaşınız mı belirliyor?

arkadasınla görüşebilirmiyim.....?özeldende yazdım size

Motosikleti
    Honda CB 650F
    satıldı galiba ilandan kalkmış :(
    Arada ilandan kaldırılıp birkaç gün sonra tekrar giriyor ilana. Motomania'nın 2.el instagram sayfasında duruyor hala satıldı diye not düşülmemiş.

Ben de motorumu sattım ama arkadaş parça fiyatı seni üzer istersen başka marka-model motor bak dedi. Kafamda deli sorular.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada ilandan kaldırılıp birkaç gün sonra tekrar giriyor ilana. Motomania'nın 2.el instagram sayfasında duruyor hala satıldı diye not düşülmemiş.

Ben de motorumu sattım ama arkadaş parça fiyatı seni üzer istersen başka marka-model motor bak dedi. Kafamda deli sorular.
    aradım arkadaşı da satmış ya kesin bilgi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eskiden tek tüktü bu motor, şimdi Şile'ye her gidişimde ya R ya Rs mutlaka 2-3 tane denk geliyor. Çok yakışıklı motor.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden tek tüktü bu motor, şimdi Şile'ye her gidişimde ya R ya Rs mutlaka 2-3 tane denk geliyor. Çok yakışıklı motor.
    Viraj için yapılmış motor o yüzden şile'de denk gelmen normal. Bir de insanlar artık avrupa mallarına yöneliyor japonların hiçbir cazibesi kalmadı.

Bu dönemin fiyat performans ürünü bu alet sanırım. Radarıma girdi temiz ve uygun fiyata denklersem almayı düşünüyorum. Aslen çift silindirciyim ama dolu ağırlığı 187kg alete 78nm tork fazlasiyla yeterli gibi duruyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Triple r normal triple dan farkı yoksa ki yok gibi 675cc lik aynı motor bizim gezi grubunda bir arkadaşda var yakıtından çok şikayetçi idi 6-7 litrelerden aşağısını görmediğini söylüyordu…

Bu arada geçmiş sayfaları okuyordum millet 2017 de 300 tl ye bakım yaptırıyormuş şimdi o fiyata sadece yağ değiştiremessin…

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dönemin fiyat performans ürünü bu alet sanırım. Radarıma girdi temiz ve uygun fiyata denklersem almayı düşünüyorum. Aslen çift silindirciyim ama dolu ağırlığı 187kg alete 78nm tork fazlasiyla yeterli gibi duruyor.
    kesinlikle tavsiye ederim. mt07yle falan karşılaştırılacak bir alet değil. hem de temiz az kmsini daha uyguna bulabiliyorsunuz.

öneri olarak düşük kmli ilanlara bakın, 30-40 bin kmdeki ilanlara baktırırken kesinlikle anlayan yere götürün ve eksantrik zinciri ne durumda sordurun. bir de subap ayarı yapılmışsa daha da iyi olur.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Triple r normal triple dan farkı yoksa ki yok gibi 675cc lik aynı motor bizim gezi grubunda bir arkadaşda var yakıtından çok şikayetçi idi 6-7 litrelerden aşağısını görmediğini söylüyordu…

Bu arada geçmiş sayfaları okuyordum millet 2017 de 300 tl ye bakım yaptırıyormuş şimdi o fiyata sadece yağ değiştiremessin…
    Bugün sordum da Castrol 10W-40 yarı sentetik MA sınıfı 1lt yağ 125TL, Motul 3000 10W-40 yağ 98TL olmuş. Yakında yine zam gelecek denildi. Yağ bakım v.s. zamanı yaklaşan arkadaşlar değişim yapabilir, azcık da olsa stoklamak isteyebilir. Tekrar büyük bir zam olacak dediler, ne kadar doğrudur bilemem. Ama hazırlıklı olmak gerek, malum zam dedim mi arkası yoksa bile adını duyup geliveriyor.
    ...

kesinlikle tavsiye ederim. mt07yle falan karşılaştırılacak bir alet değil. hem de temiz az kmsini daha uyguna bulabiliyorsunuz.

öneri olarak düşük kmli ilanlara bakın, 30-40 bin kmdeki ilanlara baktırırken kesinlikle anlayan yere götürün ve eksantrik zinciri ne durumda sordurun. bir de subap ayarı yapılmışsa daha da iyi olur.
    Bana daha cok mt9 un rakibi gibi geldi daha uygun fiyatli daha dolu bi makina özellikle rs versiyonu.

Aslinda tuono 660 düşünüyordum ama ayni paraya triple daha mantıklı duruyor.

Motosikleti
    MT25 2016
    Bana daha cok mt9 un rakibi gibi geldi daha uygun fiyatli daha dolu bi makina özellikle rs versiyonu.

siz çift silindir deyince aklım 07ye gitti. bu arada dediklerim 675 için tecrübemdir, yeni kasalarda durum ne çok bilmiyorum.

Motosikleti

Teknolojisini atlama tuononun.ağzına kadar dolu bir motor tuono.şu an 0km motor alıyorsan her şey olacak bana göre.tuononun tek eksisi 2 silindirli olmasi ve daha az güç tork olur.zor seçimler olayı biraz.ya teknolojik donanımlı daha iyi gaz hissi veren tuono yada teknolojik olarak kara düzen olmuş ama delgeç makinasi 12 13 bin devir çeviren yarış motorlu naked.bu ara 0km streettriple alicaksan motor komple makyaj gördü.yeni speedtriple kafası koydular çok şık oldu

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknolojisini atlama tuononun.ağzına kadar dolu bir motor tuono.şu an 0km motor alıyorsan her şey olacak bana göre.tuononun tek eksisi 2 silindirli olmasi ve daha az güç tork olur.zor seçimler olayı biraz.ya teknolojik donanımlı daha iyi gaz hissi veren tuono yada teknolojik olarak kara düzen olmuş ama delgeç makinasi 12 13 bin devir çeviren yarış motorlu naked.bu ara 0km streettriple alicaksan motor komple makyaj gördü.yeni speedtriple kafası koydular çok şık oldu
    Asıl istedigim kısa boylu uzun yol motoru hedefimde 1290gt var ama fiyatlar aşırı uçtu. Dolu ve çift silindir olması önemli o sebeple geçiş makinası olarak tuono istiyordum. Triple rs in doluluğunu görünce aklım kaydı agirlik tuonoyla aynı %25 daha güçlü. Rüzgardan yine boynumuz tutulcak oda ayri bi dert. Oturuş pozisyonu dik yada dike yakın olmalı. Üstüne oturup denemek lazım.

Motosikleti
    Asıl istedigim kısa boylu uzun yol motoru hedefimde 1290gt var ama fiyatlar aşırı uçtu. Dolu ve çift silindir olması önemli o sebeple geçiş makinası olarak tuono istiyordum. Triple rs in doluluğunu görünce aklım kaydı agirlik tuonoyla aynı %25 daha güçlü. Rüzgardan yine boynumuz tutulcak oda ayri bi dert. Oturuş pozisyonu dik yada dike yakın olmalı. Üstüne oturup denemek lazım.
    korlas testinde sürdüm çok merak ettiğim ve neredeyse alıcağım bir motordu denemek istedim eylül ayında.çoğu kişi tipini sevmiyor ben seviyorum o bölümü geçtim.kalitesi olsun motor sesi ekranı gaz hissi çok güzel.ama herkese hitap etmiyor edemiyor.naked olup o kadar yatılan enteresan oturuşa sahip bir motor.aslında ss ruhuna sahip naked diye pazarlanan bir motor.o klasmanda bi eşi yok.gazı açınca gitmiyor üst devirleri istiyor bayılıyor.1290gt fiyatını söylemiyim ayıp olur.kuzenimde o klasa benzer bmw rs1250 var gs1250 den bence çok daha mantıklı bir motor 1 kişi sürücek ise.dediğiniz g
    bi o klasta tuono dışında çok seçenek kalmıyor hala bu arada fiyatı uygun sayılır 219k diye gördüm en son

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)