Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Triumph Street Triple R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    güncel......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CanTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ağustos 2011 celbi ile askere gidiyorum o yüzden motorumu satıyorum, çevrenizde ilgilenen olursa benle irtibata geçebilir istediği zaman, fiyat konusunda birşeyler yapabilirim yüzyüze görüşürsek :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3079677/detay/
    Bu motoru alacak arkadaş temiz kullansa iyi olur çünkü ondan sonraki sahibi ben olabilirim!

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Triumph Street Triple Cup Videosu
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    değerli arkaşlar, dün sattım motorumu... İzmit tarafında çalışan aslen İstanbullu Gürkan Bey aldı, kesinlikle benim kadar titiz ve özenli bakıp bineceğine inanıyorum, Felon şimdiden kendisi ile irtibata geç bence çünkü 6-7 sene biner o motora Gürkan Bey bana öyle geldi en azından

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değerli arkaşlar, dün sattım motorumu... İzmit tarafında çalışan aslen İstanbullu Gürkan Bey aldı, kesinlikle benim kadar titiz ve özenli bakıp bineceğine inanıyorum, Felon şimdiden kendisi ile irtibata geç bence çünkü 6-7 sene biner o motora Gürkan Bey bana öyle geldi en azından
    6-7 Sene çok abi ya o kadar bekleyemem sanırım O zamana kadar Angelina ablamız gider başka bi motora biner bende o motora aşık olurum
    ama tarzı duruşu motoruyla olsun çok farklı bir motosiklet.Ülkemizde pek tutulmaması üzücü
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cRaZy_iMaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z1000
    selamunaleykum arkadaşalar...

beni bilen bilir Tarık Balkı,crazy_imam teke teker imam,turbo imam,kaçık imam diyenlerde mevcut tabi :D

ben de nasipse yakın zamanda speed trıple almayı düşünüyorum.kullanıcı olarak CanTR nick li arkadş var galiba sanırım sadece.bilen kullanan bilgi sahibi olanlara bana motor hakkında bişeyler söyleyebilir mi ?

almak istedğim ise şu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1864762/detay/
    cRaZy_iMaM

Ömer.Halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    http://youtu.be/RkEJcBIFW6E isteyenlere altın elbiseli adamdan triumph tanıtımı
    enjoy mod:ON

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    arkadaslar bu street triple in sifir fiyatini bileniniz var mi acaba?

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    2013 leri geliyor 1-2 haftaya kesin fiyat belli olur ama 25bin TL civarındaydı en son

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    2013 leri geliyor 1-2 haftaya kesin fiyat belli olur ama 25bin TL civarındaydı en son
    cevap icin sagolasin..

keske 30 bin civarinda olsaydi aninda elerdim.. z800 ve yeni kasa cbr600f arasinda kaldim, simdi ustune birde triumph street triple eklendi, hepsininde fiyati 25000 tl olacak.. gelde cik isin icinden

su goruntuyu sevmeyecek insan var mi acaba ama kesinlikle bu renk olmali burdaki beyaz ve kirmizinin rengi sahane
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    o 3 motor arasinda ben kalmis olsam tartismasiz Triumph derdim. Kalite apayri.

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    ama mcn mesela tam bir triumph poh poh cusu olmasina ragmen z800 u bayagi ovduler cok begendiklerini soylediler o cok sasirtti beni. neyse yinede gormek lazim birde fiyat yine onemli tabi 26000 nin uzerindeyse aninda elerim. triumph tarafinda tecrubeli aradaslar varsa ist daki servis agi nasildir bir sikinti var mi, yedek parcalarin ve servislerinin fiyatlari ne durumda diger firmalara kiyasla?

Fiyatı motoron dergide 13000, r'lar da 14000 euro olarak belirtilmiş, emin misiniz?

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper bir makina ben maseratiye benzetiyorum anlayani az oldugundan. İşçilik malzeme güç on numara bende yeni 600f le arasinda kalmistim ama gençken (33) biraz ss binelim dedik 40 tan sonra triumph.

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı motoron dergide 13000, r'lar da 14000 euro olarak belirtilmiş, emin misiniz?
    eger fiyatlar sizin dediginiz gibiyse biraz gariplik var. mesela su linkteki telegraph in verdigi fiyatlara gore arada sadece 200 pound kadar bir fark var yani tl ye vursak 550 tl bir fark var. Turkiye'de suan z800 un satis fiyati 24500tl eger kalkipta TR de street triple a 30000 tl isterlerse garip bir fark olusuyor
    Kawasaki Z800
    Price/on sale: From £7,499

Triumph Street Triple R, £7,699

link budur : http://www.telegraph.co.uk/motoring/...00-review.html

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap icin sagolasin..

keske 30 bin civarinda olsaydi aninda elerdim.. z800 ve yeni kasa cbr600f arasinda kaldim, simdi ustune birde triumph street triple eklendi, hepsininde fiyati 25000 tl olacak.. gelde cik isin icinden

su goruntuyu sevmeyecek insan var mi acaba ama kesinlikle bu renk olmali burdaki beyaz ve kirmizinin rengi sahane
    http://www.cycleworld.com/wp-content...-White-F3Q.jpg
    Aynen bu rengi çok güzel, kullanmayı çok istediğim bir model.
    Avrupalı motorların fiyatları uygun olsa da hepsinin tadına bakabilsek keşke
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o 3 motor arasinda ben kalmis olsam tartismasiz Triumph derdim. Kalite apayri.
    kesinlikle katılıyorum...

Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama mcn mesela tam bir triumph poh poh cusu olmasina ragmen z800 u bayagi ovduler cok begendiklerini soylediler o cok sasirtti beni. neyse yinede gormek lazim birde fiyat yine onemli tabi 26000 nin uzerindeyse aninda elerim. triumph tarafinda tecrubeli aradaslar varsa ist daki servis agi nasildir bir sikinti var mi, yedek parcalarin ve servislerinin fiyatlari ne durumda diger firmalara kiyasla?
    istanbuldaysanız çok sanslısınız, MotoTriple küçükyalı'da yetkili servisi, ustalar çok başarılı ve bilgili (şöyle diyim, körfez, istanbul park, izmir ve yunanistan pist yarışlarına teknik destek verdikleri gibi California Superbike geldiği zaman onlarada destek veriyorlar) yedek parçada hiç bir sorun yaşamadım 3 senedir yani piyasada japon alıp kurt (!) ustaların eline kalıcağınıza %10 bir fark ile kaliteli servis ve kaliteli parça ile avrupa bir motora binme şansınız var..

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    kesinlikle katılıyorum...

istanbuldaysanız çok sanslısınız, MotoTriple küçükyalı'da yetkili servisi, ustalar çok başarılı ve bilgili (şöyle diyim, körfez, istanbul park, izmir ve yunanistan pist yarışlarına teknik destek verdikleri gibi California Superbike geldiği zaman onlarada destek veriyorlar) yedek parçada hiç bir sorun yaşamadım 3 senedir yani piyasada japon alıp kurt (!) ustaların eline kalıcağınıza %10 bir fark ile kaliteli servis ve kaliteli parça ile avrupa bir motora binme şansınız var..
    anladim haklisizin tabi.. ama yinede aklimdaki toplam bu 3 motor iyi bakilirsa omurluktur herbirinin kalitesinden suphem yok. ben 4 sene kadar londra da yasadim ve Ingiltere'yi cok sevdim. triumph un ingiliz firmasi oldugunu ogrendigimde zaten direk kanim isindi. insallah fiyatlari 25000 civarindadir sanirim en guzeli bayii yi arayip sormak olacak.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    doğru en iyisi bayiden öğrenmek tabiki, oradan Zafer Beyi isteyin direk onla görüşün derim... hatta şansınız varsa kızıltoprakta FB stada karşısında yerleri, gidip yüz yüze konuşun genelde bir sene önceki model (ki 2012 - 13 arası bir fark yok pek) varsa ellerinde indirim yapıyorlar... ben Street Triple R 'ımı öyle almıştım... şaka maka özledim motorumu

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    doğru en iyisi bayiden öğrenmek tabiki, oradan Zafer Beyi isteyin direk onla görüşün derim... hatta şansınız varsa kızıltoprakta FB stada karşısında yerleri, gidip yüz yüze konuşun genelde bir sene önceki model (ki 2012 - 13 arası bir fark yok pek) varsa ellerinde indirim yapıyorlar... ben Street Triple R 'ımı öyle almıştım... şaka maka özledim motorumu
    ozlenmeyecek gibi degil tabi

aslinda yili degilde modeli onemli benim icin, peki bu resimdeki farlari biraz yassi olan model ilk olarak hangi yilda cikti?

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    2012 de, o sene hem Street hem Speed Triple'ın gözlerine bu makyajı yaptılar ama egzozlar halen kuyruk altındaydı sonra 2013 diye geçen modellerde egzozlarda aşağı indi

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

2011 ve öncesi:

2012:

2013:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)