Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lmbrette v200 Special Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsotlar Grup tarafından İtalyan markalı, SYM Fiddle 3 platformlu ve motorlu 169 cc ABS li, hava soğutmalı, led farlı Lambretta satılmaya başlanmış. Aynı serinin 50 cc ve 125 cc modelleri de var. Tipi ve kalitesi güzel görünüyor ancak 39.900 lira fiyat belirlenmiş. Türkçe incelemesini pek bulamadım. Yabancı kanallarda olumlu yorumlar var.

Motor Tipi Tek silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı
    Değiştirme 169 cm³
    Max. Güç 9,0 kW@7500 rpm
    Ateşleme ECU
    Maximum Hız 100 km/h
    Uzunluk 1890 mm
    Genişlik 695 mm
    Yükseklik 1115 mm
    Koltuk Yüksekliği ~ 800 mm
    Depo Kapasitesi 6 L ± 0,2 L
    Ön Frenler Hidrolik Disk: Ø 226 mm (ABS)
    Arka Frenler Hidrolik Disk: Ø 220 mm
    Tüketim* 2,6 l/100km
    CO2-Emisyon* 60 g/km

Retro ve tarz bir görünümü var. Dayanıklılık ve kalite açısından konuşmak için erken. Ne dersiniz bu model tutar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba ismim Yunus, 1 haftadır V200 kullanıyorum şimdilik memnunum sadece orijinal aksesuar pek yok.

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsotlar Grup tarafından İtalyan markalı, SYM Fiddle 3 platformlu ve motorlu 169 cc ABS li, hava soğutmalı, led farlı Lambretta satılmaya başlanmış. Aynı serinin 50 cc ve 125 cc modelleri de var. Tipi ve kalitesi güzel görünüyor ancak 39.900 lira fiyat belirlenmiş. Türkçe incelemesini pek bulamadım. Yabancı kanallarda olumlu yorumlar var.

Motor Tipi Tek silindirli, 4 zamanlı, hava soğutmalı
    Değiştirme 169 cm³
    Max. Güç 9,0 kW@7500 rpm
    Ateşleme ECU
    Maximum Hız 100 km/h
    Uzunluk 1890 mm
    Genişlik 695 mm
    Yükseklik 1115 mm
    Koltuk Yüksekliği ~ 800 mm
    Depo Kapasitesi 6 L ± 0,2 L
    Ön Frenler Hidrolik Disk: Ø 226 mm (ABS)
    Arka Frenler Hidrolik Disk: Ø 220 mm
    Tüketim* 2,6 l/100km
    CO2-Emisyon* 60 g/km

Retro ve tarz bir görünümü var. Dayanıklılık ve kalite açısından konuşmak için erken. Ne dersiniz bu model tutar mı?
    Gardaş sen isotlar hakkında bana bi olumu yorum göster koşup alacam o motoru.Dünyanın en iyi ,en sağlam makinası olsa bile arkasında sağlam servis -yedek parça ağı olmadan benim için hiçbir şey ifade etmiyor.Ha macera severim dersen başka

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı yasinreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gardaş sen isotlar hakkında bana bi olumu yorum göster koşup alacam o motoru.Dünyanın en iyi ,en sağlam makinası olsa bile arkasında sağlam servis -yedek parça ağı olmadan benim için hiçbir şey ifade etmiyor.Ha macera severim dersen başka
    Garantiden parça değişimi vs durumlar için hiç problem yaşamayan arkadaşlar var.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasinreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    macera severim

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bu motorun en büyük avantajı fiddle alt yapısı var yani karoseri grenaj da bir sorun çıkmadığı sürece motorda falan çıkıcak her sorunda fiddle 3 parçası her yerde var motor parçasında gram sıkıntı sorun yaşanmaz..
    4strings bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)