Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Triumph Street Triple R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş. Triumph hatası kullanım klavuzuna,baştan aşağı okudum,mirror setting adjustment hiçbişi yazmamis. Oysa up yazan bir yer var ve vidalı. Servis beni çok yanlış yönlendirdi. Dakka 1 gol 1.

Neyse allahtan arkadaş bugün kendi alyan anahtarı ile 1 dkk açtı ayarladık,şu an stock aynalardan gayet memnunum,şehirici 100 km yol yaptım,yoğun trafikte,görüntü sıkıntım kalmadı ama aralardan geçme işinde antenler biraz sorun fakat onu da ilerleyen kullanımlarda çok rahatsız ederse sizin resimlerdeki alternatifi düşünucem.

Cvp yazan arkadaşlar tskrler
    Dostum ayiptir sormasi makinayi kaca aldin? Tek o kalmisti saniyorum korlasta (2017 geciyo). Hayirli, ugurlu olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    eyw saolasın 40 a yakın bir rakama geldi ıvırı zıvırı

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Herkese tekrardan merhabalar. Triumph ve korlas ile ilgili doğru bilinen yanlışlar var onları düzelteyim.Öncelikle şunu belirteyim yukarıda 33 küsüre arrowlu 0 km street triple vermiyor Korlas arkadaş yanlış bilgi almış.(yazmayı unutmuştum yazdığı gün aramıştım Korlası)İlk başta rodaj ve 6 bin bakımı öyle 500 lira falan değil. Rodaj bakımı MotoTriple'da 330 lira idi.(garantiden çıkmaz yetkili bayii). 6bin bakımı ise 390 lira. 12 ve 24 biraz pahalı tabii. ama özellikle 24 binde motor sıfılanıyor gibi.Bin küsür lira olması lazım. Evet aksesuarları biraz pahalı eurolar konuşuluyor. Ayna ayarı var biraz araştırmak lazım bende ilk başta sıkıntı çekmiştim sonradan gidonun ordan düzelttim. 5500 km de suan benim ki ve çooook memnunum her hangi bir sıkıntısı asla yok ve her marşa bastığımda ayrı bir zevkle sürüyorum. Viraj konusuna gelince neyi istersen onu yapıyor aşırı kararlı bunda şase,lastik ve amortisörün etkeni çok büyük ve tabii kide sürücünün yeteneği. Virajda aşırı güven veriyor kelimesine asla katılmıyorum 125 lik süren bir arkadaş gelsin peg değirsin darlıkta..

Motosikleti
    Hocam ben korlasin fiyatini verdim, tripleda isler degisir, virajda aşiri guven veriyor derken negatif bir yorum yapmadim yanlis anlamissin, darlikta bir gün görüşmek dilegiyle ;)
    ÇELİKKAYA bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bugra,daytona almışsın,hayırlı olsun. Kaç km de aldın ? Memnun musun diye sormayacagim, triumph gerçekten çok farklı bir motormuş. Verdiği hissiyat şu zamana kadar kullandığım hiçbir motor yaşatmadi.

Ducati ve agusta , onları merak ediyorum. Belki benzer hisler onlarda olabilir,emin değilim.

Motosikleti
    Tesekkurler, 300kmde aldim 0 motor bugun rodajini yaptirdim 350tl mototriplede, yag ve yag filtresi degisti. Gercekten cok memnunum yakiti beni korkutuyordu ama dusundugum gibi olmadi 50 lira ile 200km gittim tabi rodajda oldugum icin kismen dusuk devir yuksek vites kullandim, bunun disinda cbr600rr vs gibi motorlarida kullanmis biri olarak gercekten cok rahat buldum makineyi direk alistim diyebilirim oturusu, ivmelenmesi ve muthis onfreni, seside suanlik yeterli egzoz dusunmuyorum bunlarin disinda zaten motor heykel gibi

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Vay bee 50 tl ile 200 km mi , süper yaw ben 60 tl ile 200 km gidiyorum,naked ruzgar meselesi mi neyse artık ben de bakıma mototriple a gidiyorum.

Buluşalım Anadolu'daysan, çok merak ettiğim motor daytona.

Motosikleti
    Anadolu yakasindayim, beraber gazlayalim beklerim
    Salurbey bunu beğendi.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Beyler satmayı düşünen varsa lütfen bilgilendirsin kazasız sürüşler .

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Nasipse street triple veya monster dusunuyorum bakalim arastiriyorum nasip

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Triump cular istifa galiba

baran900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende aranizdayim.
    Hayabusan sonra 2016 bir street triple 675 aldım.
    Ön cam ve koruma takozu uygun fiyat arıyorum arkadaşlar

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Selamlar , eskisi kadar aktif değilim forumda , ara sıra giriyorum. Streettriple hem 675 hem hem 765 i kullandim. Su an 765 2018 var , sıfır km aldım ,7000 km deyim. Şahsen ben cok sevdiğim için streettriple dan devam ediyorum. Çok başka bir motordur kendileri eksileri vardir tabi ki mesela yedek parçalar gerçekten çok pahalı , ic piyasa parçayi bulamama durumun olabilir ama world of triumph sitesinde orjinal ingiltereden sipariş edersin en kötü ihtimal. Ikinci elde bir japon gibi hızlı satış bekleme, al satlik motor deil ,Türkiye'de meraklısı az. Özel bir makina 4 silindir veya 2 silindir japonlara benzemiyor hissiyatı. Tavsiye ederim kesinlikle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Orjinal olmayan parçalarda bile yine bilindik markalara yöneldiğim için uygun.fiyatlı alternatifleri bilemiyorum. Benim tercihim sw motech, givi vs markalar , onların foyatlarida maalesef yüksek.

Vuuu motorun konusu varmış... Hala elinde olan varsa buluşsakta motoru bana tanıtsa bir. Yeni aldım bende 2018 S modeldir kendileri..

mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt 07 2018

Triumph 765 R

Kullanan var mı hala 765 r ı bakım aralıkları bakım fiyatları konusunda bilgilendirilmek istiyorum

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Evet tekrardan selamlar uzun zaman olmuş. Şu an motorum 42 küsür bin kilometrede herhangi bir problem ile karşılaşmadım hala ve hala çok memnunum özellikle euronun başını alıp gittiği bu dönemde önümüzde ki 2 sene yeni motor parası biriktirene kadar yeni bir motosiklet almayı planlamıyorum. Bakım aralıkları 675 ya da 765 olarak çok değişeceğini zannetmiyorum. Kitapçık 8-10 bin kilometre arası diyor ben İstanbul trafiğinden ötürü 5 bin kilometrede bir değişiyorum Özkan abide. 48k bakımında ağır bakımın yanında debriyaj balatası(1k civari) ve küçük bir ihtimal egzantriği(4k lira) değişeceğim. 765inde bütün versiyonlarını kullandım. Elektronik gaz kolu hariç genel olarak beğendim ancak alınacaksa r ya da rs tavsiye ederim bütçe olarak 765s düşünüyorsanız 675i tavsiye ederim.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    765 RS var bende de, 7-8 aydır beraberiz. İstanbul'daki arkadaşlarla bir buluşabiliriz

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    2016 model 675 R versiyonu 6 ay / 5500 kmdir kullanıyorum. Merak eden arkadaşların sorularını yanıtlayabilirim. Selamlar

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu motor 3 yıldır hep aklımın bir köşesinde. Aktif kullanıcısı kalmış mıdır bilmem ama tek sormak istediğim motorun ikinci el durumu. Brembo M50 kaliperler, showa ön, öhlins arka amortisör ile RS modeli kesinlikle kusursuz ama tek endişelendiğim konu ikinci el piyasası. Bu konuyu sormak için facebook grubu vardır diye kurcaladım ama internasyonel olarak bir grup var onun bile üye sayısı 10 bin. Triumph Dünya genelinde müşterisi az bir marka sanırım.

Motosikleti
    MT25 2016
    sahibinden de 50 bin kmde r modeli var, 50ye düşmüş sahibi. 8 bin eksiğim olmasa noterdeydim şimdi :D

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)