Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Triumph Street Triple R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Oturusu ss e yakın, alt devirler ölü ise bana gelmez triple. Rüzgarı bir süre tolere ederimde ss tarzı hic bana göre değil. 600rr la 500km yaptigimda yamulmuştum.
    Tuonoya geri döncez o zaman 95hp de iyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

20 sayfa egsoz forumu okudum triple için bosa gitti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oturusu ss e yakın, alt devirler ölü ise bana gelmez triple. Rüzgarı bir süre tolere ederimde ss tarzı hic bana göre değil. 600rr la 500km yaptigimda yamulmuştum.
    Tuonoya geri döncez o zaman 95hp de iyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

20 sayfa egsoz forumu okudum triple için bosa gitti.
    bu aralar korlas testleri yine başladı size yakınsa gidip denemeye değer.ben asıl ducati 937 sürmeye gitmiştim ama rs de merak ediyordum.yolun yarısında 937 ile 765rs değiştirdim üst üste tecrübe etme şansı yakaladım.937 den koşarak indim gerçekten beğenmedim mt07 sahibi olarak hiç bir his uyandırmadı bende.ama rs765 o gece rüyamdaydı.zaten kafası sabit naked modellerinden biri yatsınlar diye baya uzun ama baya da ince bir motor.bana daha çok ss kullananlar için şehir içinde günlük kullanıma uygun ss naked gibi geldi.sipariş için karar vermiştim r modeli için zam gelince listemden çıkarttım bide yeni kasa mt9 görmeye gidiyim dedim ona bayıldım onu aldım kısmet.tuono için 660 lık bloklarda sorun var.garantiden çoğunun blok değişiyor.onu bir araştırın derim çok büyük bir olay komple bloğun değişmesi.hayırlısı olsun

Yakın yakın randevu alayim yinede. Sagolasın.
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Street triple'ın alt devirlerde bayilma gibi bir durumu yoktur. 60 tan alıp 200 üstüne kadar çıkabilirsiniz. 6. vitesten bahsediyorum. Tabii ki de bir safkan naked değil Daytona'dan devşirme motoru olduğu için ama yine de SS oturuş pozisyonuna sahip bir motosiklet değildir.
    Rüzgar yemekten hoşnut değilseniz hiç uğramanız gereken bir kulvar değil kendileri. 200+ hızlarda kollarımın kalinlastigini hissedebiliyorum. Tigerlara falan yöneltebilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Street triple'ın alt devirlerde bayilma gibi bir durumu yoktur. 60 tan alıp 200 üstüne kadar çıkabilirsiniz. 6. vitesten bahsediyorum. Tabii ki de bir safkan naked değil Daytona'dan devşirme motoru olduğu için ama yine de SS oturuş pozisyonuna sahip bir motosiklet değildir.
    Rüzgar yemekten hoşnut değilseniz hiç uğramanız gereken bir kulvar değil kendileri. 200+ hızlarda kollarımın kalinlastigini hissedebiliyorum. Tigerlara falan yöneltebilirsiniz.
    bayılma zaten yok ama naked motorların alt devirleri dolu olduğu için o tepkiyi vermiyor.yoksa 120 hp motor her türlü zaten yürür kaldıki 3 silindirliler enteresan şekilde öksürme bile yapmadan gidiyor.kazasız belasız

Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger yüksek makine. G.tü yere yakın istiyorum.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)