Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Kanuni Puma 150 Cc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

abiler bende puma almayı düşünüyürum biras bilgi edinebilirmiyim yorumlarınızı okudum ama tam bilgi sahibi değilim biras bilgi verirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    kullanan kimse yokmu bu motoru?
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler, yapmayın etmeyin. 2850 liraya SYM XS125K veriyorlar. En azından motora bindiğinizi hissedersiniz adam gibi! Ömürlük kullanırsınız! Puma nedir ya?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

motoru 4 gun once aldım
    harika bişey çekişi vs cok guzel

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

Not : beyler motor gercekten jianshe Js 150
    ustunde amblemleri var iyi saklayamamıslar

cekisi harika,

titresim 0
    600 km deyım
    1 kere motoru zorladım ondada 8000 devirde 110 km hızı gordum titreşim hiç yok .

2000 km deyim yaptıgı max hız 130 km
    hiç kasmadan cok rhaat 100km hızla yolculuk edebılıyor

slm pumayı merak edenler

1200 km deyim motorda en ufak sıkıntı yok benim gözlemlediğim sadece emsallerinden fazla ısınıyo dedikleri gibi 130 u görüyo 2 kişi çok rahat 110 -120 diyo ivme çok ii şase yüksek ve kısa tutulmuş istediğin viraja gaz kesmeden gir şimdilik gayet ii ikinci el bi ybr veya cbf den çok çok ii en azından sıfır bnce niyeti olan hiç korkmadan alsın binsin

slm arkadaşlar ben arora ym150-a kullanıcısıydım ne yalan edim motordan çok memnundum yakıtı yoktu ama sizinde bildiğiniz gibi arora markasından kaybediyordu motorum var satılık dediğimde kimse yüzüme bakmıyordu arora boştur diyodular,ben köyde oturuyorum bigün ilçeye indim kanuni bayisinin ordan geçerken dükkanda kanuni pumayı gördüm nese sahibiyle anlaştıktan sonra motoru aldım ilk marşı vurduğumda motor rahatlığı belli oluyodu şuanda 360 kilometrede motor motor olarak zati ybryle birebir sadece puamının tipi ybrden daha sportif ben gayet memnunum motordan yakıt olarak 2,5 lt 100km yapıyor ses olarak çok sessiz motor süratı yeni olduğu için zoralamadım ama rahatla 120 yi bulacığını söyleyebilirm çok zorlasan 130 140 basar ben motoru ş.urfa c.pınar kanuni bayisi İBRAHİM İYİGÜNDEN aldım.ben gayet memnunum umarım yardımcı olmuşumdur SAYGILAR.....pumacı KRALI;)

pumacı kral arkadışımın dedğ haklı aynı motoru bende kullandım zaten amcamoğludur bende kuba var arada dağ kDr fRK VAR motorun b kalkışı var aklın durur bence çok güzel b motor bütce sıkıntım olmasaydı bende kesn alrdım neyse ben sze tavsye edyorum SAYGILAR....karzma ve canee

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, yapmayın etmeyin. 2850 liraya SYM XS125K veriyorlar. En azından motora bindiğinizi hissedersiniz adam gibi! Ömürlük kullanırsınız! Puma nedir ya?
    ben de bu fikirdeyim. Bu paralara japon motorlar var arkadaşlar. biraz motor satıp fiyatları hemen yukarı çekti kam emiciler.
    hondanın yamahanın sitelerine girin arada derim. hep çin hep çin gözünüz karardı ki ybr varken 4000tl ye, buna 3600 veriyorsunuz. aman derim..
    hadi bi sebepten ybr yi sevmediniz tvs apaçi var 3850tl filan o da mı bundan kötü yapmayın etmeyin

Motosikleti
    KANUNİ PUMA R6 2011
    SORUN YAŞAYAN VAR MI ARKADAŞLAR
    [B][COLOR="Red"][U]ANADOLU SİGORTA HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ
    05548311017[/U][/COLOR][/B]

bilgi almak ısteyen var ise
    aranel-oronar@hotmail.com

motorum 16 000 km de su an

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    gumus.sahibinden.com GÜMÜŞ GRUP KANUNİ MOTOSİKLET BAYİ İSTANBUL ESENYURT TA AÇILDIK servis yedek parça herhangi bir problemi olana yardımcı oluruz

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    youtube taki tek video
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Yaz başından beri kullanıyorum Çok şükür kazasız belasız motorum şu an 4200 km de... Herşeyiyle kefilim tek sıkıntım lastikler berbat kenda diye boktan bi marka Çok kayıyor kışla birlikte... Onları da değiştirip yaz başı bir ıstanbul yapicam Allah nasip ederse... Bartın-ıstanbul-silivri tekrar bartın...

arkadaşlar puma almayı düşünüyorum nasıl bi motor. driftle arasında kaldım sizce hangisi.

pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    bu motora sonradan vites göstergesi takabilir miyiz e-bay de göstergeler mevcut ama başka bir aparat gerekiyor mu takmak için.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. hayırlı satışlar kanuni puma 150 aldım ikinci el ancak motorda tekleme var sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Jianshe JS150-3 R6 Puma

Fotoğraflar için
    http://vk.com/albums-56937918

jianshe sitesi.....http://www.jianshetrade.com/wm/en/Pr...x?pid=11&id=32

Motosikleti
    cg150
    Bu model Yamaha sr 150 nin kopyası, motoru da aynı imiş. 1980 lerin bu modeli için 4.717 TL isteniyor!
    http://www.pakwheels.com/forums/memb...y-yamaha-sr150
    http://motomalaya.net/blog/2012/03/0...4-stroke-rx-z/

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)