Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Puma 150 Cc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    evet metehan abi bu yazıyı yazdığım için kızmassa tam metehan abi için ideal bir motor tork ve beygir açısından :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3115 lira mı?.. Hadi canım kanuni!!?
    Dandik motorlardan değil bu sağlamdır ybr nin üretildiği fabrikada üretiliyor ondan böyle pahalı.Fat280 dede salcano var oda jianshe yapımı memnun motorundan.

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet metehan abi bu yazıyı yazdığım için kızmassa tam metehan abi için ideal bir motor tork ve beygir açısından :D
    Yok kızmaz
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dandik motorlardan değil bu sağlamdır ybr nin üretildiği fabrikada üretiliyor ondan böyle pahalı.Fat280 dede salcano var oda jianshe yapımı memnun motorundan.

Yok kızmaz
    evet okanın dediği gibi memnunum Allah aşükür bu arada tam o abiye göre değil mi yağ yakma sorunu olacağınıda sanmam uzunca bir süre biner :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    arkadasım bi sitesine fialnbakarsanız 11.56beygir olduğunu görüceksiniz 13.5beygirleri kim uyduruyor :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Biz üretici şirketin bilgilerine bakdık.Bu motoruda görürsen bak on kafanın orda uretıcının kunyesı vardır oraya bak jianshe yazıyor mu yazmıyor mu

http://www.jianshetrade.com/newproduct/sy.asp

Solda JS150-3 yazıyor oraya tıkla.Specifitionlara bak derim.
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bi sitesine fialnbakarsanız 11.56beygir olduğunu görüceksiniz 13.5beygirleri kim uyduruyor :S
    kardeş uydurmuyoruz biz çindeki bu motorun asıl fabrikasının sitesindeki verileri yazdık işte sitesi

buradan js150-3 modelini tıklarsanız görürsünüz oradan

Biz üretici şirketin bilgilerine bakdık.Bu motoruda görürsen bak on kafanın orda uretıcının kunyesı vardır oraya bak jianshe yazıyor mu yazmıyor mu

Specifitionlara bak derim.
    okan benden önce davranmış

Motosikleti
    tamam kanuni kendi malını küçültüp aşalıyor sen haklısın ordaki motorla kanunnini getirdiği motorda hiçmi teknik farklılık olamaz full bütün aynı oldugu alnındamı yazıyor
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    tamam kanuni kendi malını küçültüp aşalıyor sen haklısın ordaki motorla kanunnini getirdiği motorda hiçmi teknik farklılık olamaz full bütün aynı oldugu alnındamı yazıyor
    kanuninin o motordan hiç bir farkı yok kardeşm iyice bir bak km saatine kadar aynı silindir çapları aynı motor aynı çünkü ben biliyorum benim motor salcano diye geçiyor ruhsatda ama motorun her bir yerinde jianshe yazıyor sadece motor debriyaj kapağında ve depoda sadece salcano yazıyor anlatabildim mi hepsi firmaya sipariş verip göndertiyor istediği modeli

benim motorda js 125-6A modeli o sitedeki

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Peki ne eksiltmiş olabilir motor 3000 tl euro 3 emisyon.Teknik olarak ne fark olur sence Peki piyasadaki rakiplerine göre niye fiyatı yüksek Biz açıklamayı yapdık.Bu motorun 1500 tl lık cın mallarından kat ve kat ustun olacağına inanıyorum.Zamanla görücez zaten.
    HONDA

Motosikleti
    ybr 125 le aynı fabrika da dediniz ybr nin fiyatınada bi bakın ayrıca schooterlara bakarsanız orda mondialin meşhur 150hs side var yani demek istediğim binilemiş kulanılmmış her motoru gordugunuzde hemen of bu başı çeken commuter lere büyük rakip diyosunuz 150mc de var mondialde torkuda beygiride bundan yüksek fiyatıda daha uygun oda euro 3 lü ozaman o motor bundan iyi ne fark eder ha kanuni ha mondial hata bana göre mondial daha bile ii :S

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Biz of bu başı çeker demedik zaten yazdığına göre bazı motorlardan üstün dedik sitesindeki bilgilere göre ve üreticisinin kaliteli ürünler ürettiğini yazdık ve bununda kaliteli olacağını idda ettik peki diyorsun nerden biliyorsun kaliteli olacağını.Ybr,salcano,kanuni bora ve hatırlamadığım birkaç markanında jianshe ye ürettirdiği mallar var ve kullananlar memnun.Mondial hakkında hiçbir fikrim yok biz zaten mc yle de karşılaştırmadık.
    HONDA

Motosikleti
    ybr 125 le aynı fabrika da dediniz ybr nin fiyatınada bi bakın ayrıca schooterlara bakarsanız orda mondialin meşhur 150hs side var yani demek istediğim binilemiş kulanılmmış her motoru gordugunuzde hemen of bu başı çeken commuter lere büyük rakip diyosunuz 150mc de var mondialde torkuda beygiride bundan yüksek fiyatıda daha uygun oda euro 3 lü ozaman o motor bundan iyi ne fark eder ha kanuni ha mondial hata bana göre mondial daha bile ii :S
    abi siz gerçekden honda yamaha ile kafayı bozmussunuz onlardan başka iyi motor yapan firme yok sadece bunlar iyi motor yapar pisikolajisi yerleşmiş kafanıza ama kusura bakmayın ama çook güzel motorlar var piyasada çinden gelen

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok kızmaz
    Aman diyim Kanuniymiş...mondıalmiş...bu markalardan uzak durunuz...bu adamlar uyandı mevzuya ama biraz geç oldu tabi...Türkiyede motor satışı demek commuter demek...benzeri modelleri getiriyorlar işte anlamayana kitliyorlar malı...bu foruma üye olup parayı zar zor kazanan kişilerin tercihi olmamalı...ha gidin vbf ybr tvs alın demiyorum...

adam küçük ilçede yaşar çevresinde ki tek bayi kanunidir...veya mondıaldir...yapacak bir şey yok o zaman...ama mümkün olduğu kadar 2.el almay abakın zarar etmeyin...

Kanunı benim gözüme sadece bobcat 150 harici giremez...

para sizin keyif sizin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman diyim Kanuniymiş...mondıalmiş...bu markalardan uzak durunuz...bu adamlar uyandı mevzuya ama biraz geç oldu tabi...Türkiyede motor satışı demek commuter demek...benzeri modelleri getiriyorlar işte anlamayana kitliyorlar malı...bu foruma üye olup parayı zar zor kazanan kişilerin tercihi olmamalı...ha gidin vbf ybr tvs alın demiyorum...

adam küçük ilçede yaşar çevresinde ki tek bayi kanunidir...veya mondıaldir...yapacak bir şey yok o zaman...ama mümkün olduğu kadar 2.el almay abakın zarar etmeyin...

Kanunı benim gözüme sadece bobcat 150 harici giremez...

para sizin keyif sizin...

Yok abi sadece üretici firma olarak iyi bir firma dedik bilirsin ybr üreticisi jianshe piyasada motorlarıda obur cınlılerden daha pahallı.
    HONDA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aman abi beni böyle başlık altında mesaj yazmak bile üzer...ben kaçar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    aman abi beni böyle başlık altında mesaj yazmak bile üzer...ben kaçar...
    Kaç zaten kaç bi değiştiremedin sibiefi
    HONDA

Motosikleti
    Kaç zaten kaç bi değiştiremedin sibiefi
    banada bunu yazmış cbf formunda
    senide bu salcanodan kurtarıcaz merak etme...en azından bir ybrye transfer olsan yine mutlu olurum canım kardeşim...

ben yatar Allaha emanet olunuz...

Eyer herçekten 13 küsür bg ise ,bu tip ve motor tekniginde ,biraz da malzeme kalitesi varsa 251 lerdeki satış rakamlarını yakalaması ihtimali büyük bence.Windy-s 150 düşünüyordum fakat puma da 13 bg ise biraz kullanılıp kullanıcı yorumları seçim yapmamı kesin hale getirecek.Fakat kanuni severim anlamına gelmiycek tabiki.Ben artık markaya değil ürüne bakanlardanım.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyer herçekten 13 küsür bg ise ,bu tip ve motor tekniginde ,biraz da malzeme kalitesi varsa 251 lerdeki satış rakamlarını yakalaması ihtimali büyük bence.Windy-s 150 düşünüyordum fakat puma da 13 bg ise biraz kullanılıp kullanıcı yorumları seçim yapmamı kesin hale getirecek.Fakat kanuni severim anlamına gelmiycek tabiki.Ben artık markaya değil ürüne bakanlardanım.

Üreticinin sitesindeki bilgilere göre 13 bg.Kanuninin sitesinde 11.56 verilmiş üretici jianshe şu anda yamaha ybr yi ve salcano wolf u ureten bir üretici malları kaliteli yani
    HONDA

Motosikleti
    arkadaşım orda dediğin gibi işte kanunide 11.5 kanuni safmı malını kötülesin demeki birebir değil belki kanuni daga ucuza mağal etmek için bazı çıkartmalara gidiyor yani bunu biz bilemeyiz ama kesin olan şu kanuni kendi malını düşürücek kadar salak yada saf değil

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)