Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Kuba Fastwind 200R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

UM 220

MOTOR196.4CC OF TIPOSPORTTIPO, 4T ,1-CIL. Geçişli ve HİDROLİK ŞOK TRASERADOBLE TRASERODISCOLLANTA A GASFRENO DELANTERODISCOFRENO TELESKOPİK DELANTERAHORQUILLA ŞASE SÜSPANSİYON SÜSPANSİYON KICK / ARRANQUEELÉCTRICO FINALCADENASISTEMA OF CLUTCHTRANSMISIÓN inme (mm) 69 X 53RELACIÓN OF COMPRESIÓN9.2 A ENCENDIDOCDITRANSMISIÓN5 1ENFRIAMIENTOAIRESISTEMA HIZI İLE ÖN TRASERA110/90-16TTRIN DELANTERA2.75 18TTLLANTA X 1,85 X 18RIN TRASERO2.50X16 DİĞER BOYUTLAR (UxGxY) (mm) 2000 X 750 X 1170ALTURA SANDALYE (mm) 760DISTANCIA dingil mesafesi (mm) 1.275CAPACIDAD TANK (GAL) 4.6PESO BRUTO127 (kg) POWER MAVİ HP @ 8000 RPM 14.5 RENKLER SİYAH, GÜMÜŞ, KIRMIZI,.
    http://translate.google.com.tr/trans...53%26prmd%3Div

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    bu motosiklet fastwind monoshock olarak geçiyor ve

teknit detaylarında aynı kasada 125 150 175 ve 200 cc olmak üzere farklı motorlar kullanılmış.

http://www.umglobal.cn/PRODUCTS/specs/fw-monoshock.html

açıkçası aynı kasada neden birbirine çok yakın degerlerdeki motorları kullanmışlar kafam karıştı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    enjeksiyonlunmu acaba 100 Km de ne yakar çok önemli ?

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonlunmu acaba 100 Km de ne yakar çok önemli ?
    Karbüratörlü, enjeksiyon koyamazlar şimdilik fiyat avantajı şart. Yakıtı açıklanmamış ama 3,5lt/100km'den fazla olmamalı. Testi olacaktı ispanyolca sorunu sadece egsoz sesinde bir tuhaflık varmış.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...lar-yolda.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    alan varmı acaba bu motordan?

Fuara bekliyoruz bu Str 250 ve Fastwind 200 modellerini.

United Motors UM 220 diye youtube da taratıp vidyolarına ulaşabilirsiniz.

Hyosung Gv650 dahil üreten firma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bi alan olsa nedir avantajları nedir nasıldır bi bilgilensek hemen koşup alıcam bence harika bir motor ...zaten görüntüsü kusursuz :D

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Fastwind 200R ile ilgili biraz araştırma yaptım. Bu motorun kullanıldığı ülkelerden biri olan Kolombiya motosiklet forumlarını araştırdım. Orada Fast Wind 220R adıyla anılıyor. Bende Kuba motorun tanıtım bilgilerinin tam anlamıyla doğru olmadığı kanaati oluştu. Kuba motor son hızı 160 km/h olarak duyurmuştu. Bu motorun Kolombiyalı bir çok kullanıcısı son hızı 120-125 km/h olarak ifade ediyor. Bir tanesi yokuş aşağı 130km/h yaptığını yazmış. Pek çoğu hızı artırmak için dişli değişiminden bahsetmiş. Sorun yaşayanlarda olmuş bir kullanıcı 90 km/h yi geçemediğini belirtmiş.

Yokuş tırmanma yeteneğini Honda XL200 kadar iyi diye yazanlar olmuş.
    Velhasıl globalleşen dünyamızda daha çok satış yapmak için palavra atmakta riskli bir iş oldu.

Ben de itimat etmediğimden direk üreticisinin değerini bulup Kuba Str 250 başlığını açtım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...eni-model.html

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de itimat etmediğimden direk üreticisinin değerini bulup Kuba Str 250 başlığını açtım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...eni-model.html
    Değerli hocam yazılarınızı takip ediyorum. Araştırmadan yazmıyorsunuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    reis yahu türkiye yollarında 100 km yi aşacak yol yok genelde hepimzi motorlarımızı şehiriçlerinde kullanıyoruz eğer bu motorun yokuş yukarı çekişi iyi ise düz yoldada max 100 ü falan rahat buluyorsa sorunsuzca alınabilir bence 100 + risk bizi ÖLÜME GÖTÜRÜR :D

bu fastwind para verilmeye değermi? ben kararlıyım alıcam fakat bi kaç alan olsa ne nedir nasıldır ön yargıları kırıp alırsak MUTLU MESUT OLUCAM

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kuba motor fastwind 200R modelinin yanısıra XTREET SPORT 200 modelini de getirmeli bence XTREET SPORT 200 modeli aynı motora sahip olmakla beraber 110-70-17 ve 130-70-17 lastik ebatlarıyla çok daha kalıplı ve güzel bir görünüme sahip.

http://www.umglobal.cn/PRODUCTS/gall...et-sport.html#

Kuba motorun sitesine baktım. Motosiklet için bir kullanım el kitabı bile koymamışlar. Çin'deki üretici ise ispanyolca el kitabı yayınlıyor. Ciddi bir firma kullanıcı el kitabını tercüme ettirir ve yayınlar.

Aşağıya Sikar'ın Kymco CK125 için tercüme ettirip yayınladığı el kitabının küçük bir bölümünü koyuyorum. El kitabından çok öte bir şey. Adeta motoru yeni baştan üretmeye yetecek kadar bilgi var. Bence bu ciddiyet ve kaliteyi ile ilgili. Adamlar üşenmemiş tercüme ettirmişler.

https://rapidshare.com/files/446580147/pulsar.rar

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Motosiklet fuarına giderek fastwind 200R'yi inceledim. Cüsse olarak 125 cc lerden fazla bir farkı yok. Yakından bakınca çok kaliteli olmayan işçilik farkediliyor. Egzostu için Kolombiya forumlarında kötü bir sesi var diye yazılmış. Fakat sadece sesi değil görüntüsü de kötü uyduruk bir egzost olduğu görüntüsünden de anlaşılıyor. Şu anda bayilerde yokmuş. Nisan ayında gelecekmiş. Görüştüğüm bayii deneme sürüşü imkanı var dedi. Her şeye rağmen deneme sürüşü yaparak bir fikir edinmek istiyorum. Bu arada 3900 civarında duyurulan fiyatı ÖTV indirimi nedeniyle güncellenecektir herhalde. Cep telefonu ile çektiğim resimler aşağıda.

Motor bloğu gene bilindik.Debriyaj telindeki kıvrım içler acısı.Ve karter havalandırma atmosferik görünüyor.Cevre bakanlıgından nasıl onay aldı,yada alacak?Egr görünmüyor.Eksozda katalizör yok...........Bu motor ofsayt................ayrıntılı resimler için teşekkürler acemi60................

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bence Kuba Motor UM tarafından üretilen XTREET 250 modelini getirmeli. Rengi hariç güzel ve kalıplı görünüyor. Xenon far standart olarak var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    varmı bu modeli alan kullanan ne alemdesiniz?

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu alıp kullanan kimse yok mu ???

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    görüntü itibarıyla güzel motor ama kullanan alan hiç yok sanırım çin malı olunca insan çekiniyor kanatindeyim
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

Motosikleti
    henüz yok
    ben konyada gördüm motoru :D yakınında bekledim biraz yorum almak için ama sahibi gelmedi yanlış anlaşılma korkusuyla mecburen uzaklaştım yine görürsem motoru sahibinden yorumlarını almaya çalışacağım size de aktarırım elimden geldiğince
    Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
    toprak uğrunda ölen varsa VATANDIR.

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemşerim kim almış ya neresinde gördün konyanın ben gider konuşurum bunda bişey yok ))

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler