Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Hazey Türk ( 3 Tekerlekli )

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    öncelikle konuyu hortlattıgım için mod ve admin arkadaşlarımızdan özür dilerim

son dönemde bende kafayı buna taktım . TR'a döndüğümde eski bir woswos'u bu aletlere çevirmeyi istiyorum . bunu yapabilcek ustalık ve altyapı var . sanırım bayagıda eğlenceli olcak bu işle uğraşması . Ama asıl kafama takılan soru : Polis çevirdiğinde polise ne göstercez ? yani ben böyle bir araç yapmayı başarırsam ruhsatında ne gibi değişiklikler yapmam lazım , daha doğrusu bu araca ruhsat alabilirmiyim ?
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle konuyu hortlattıgım için mod ve admin arkadaşlarımızdan özür dilerim

son dönemde bende kafayı buna taktım . TR'a döndüğümde eski bir woswos'u bu aletlere çevirmeyi istiyorum . bunu yapabilcek ustalık ve altyapı var . sanırım bayagıda eğlenceli olcak bu işle uğraşması . Ama asıl kafama takılan soru : Polis çevirdiğinde polise ne göstercez ? yani ben böyle bir araç yapmayı başarırsam ruhsatında ne gibi değişiklikler yapmam lazım , daha doğrusu bu araca ruhsat alabilirmiyim ?
    firmanın bir internet sitesi olduğunu biliyorum. ilerde böyle bir brojeye başlarsan ordan kendileriyle iletişim kurup ruhsat la ilgili detayları öğrenebilirsin sanırım.
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı eskici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    firmanın bir internet sitesi olduğunu biliyorum. ilerde böyle bir brojeye başlarsan ordan kendileriyle iletişim kurup ruhsat la ilgili detayları öğrenebilirsin sanırım.
    muratgergerli abimize özel msj atcam , kendisi polisti sanırım . herhalde arkadaşlarından bilgi alır ayrıca tavsiyeniz için teşekkürler
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    inşallah ileride
    çok hoş bir makina

Motosikleti
    150 ZC
    geçen sene nisan ayında ankarada MTA'nın düzenlediği 2. ulusal bor çalıştayı adlı sempozyumda görmüştüm bunlardan, sanırım hazey türk mühendisleri farklı konularda da çalışma yapıyorlar, sizin de göreceğiniz üzere en arka kısımlarında bulunan depolardan alıyorlar yakıtlarını ve çoğu hibrit motosiketlerdi ve gerçekten çok büyük makineler bunlar

[B]to Live is to Die...[/B]

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratgergerli abimize özel msj atcam , kendisi polisti sanırım . herhalde arkadaşlarından bilgi alır ayrıca tavsiyeniz için teşekkürler
    Özel mesajını aldım Smir'ciğim.

Ben akşam göreve gidince ilgili şubeden bilgi almaya çalışırım..
    Alıncada buraya eklerim..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel mesajını aldım Smir'ciğim.

Ben akşam göreve gidince ilgili şubeden bilgi almaya çalışırım..
    Alıncada buraya eklerim..
    ilgin için çok teşekkür ederim Murat abi iyi çalışmalar

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimleri birazda büyük görebilsek çok iyi olacak
    ..resimse resim buyrun bende istanbulda cep telefonumdan çektim ama bu turistti. amcam keyfine çok düşkün biri gibi görünüyo.

....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler