Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    exlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    İyi günler arkadaşlar, Pazartesi günü roadstarımı almış bulunuyorum 2008 15,000 km de. Bazı sıkıntılarım var boyum uzun olmamasına rağmen (1,74) ayaklıklar biraz geride gibi geldi. Daha ileri alma, ayarlama şansımız var mı? Yada böyle bir değişiklik yapan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar Ankara'da 2014 de sandıktan çıkan hala 0km duran bir roadster var 2006 model. 8Bin tl istenmekte ama nerdeyse 11 yıldır ( 9Yıl Sandıkta yatmış) bir motorda ileriye dönük ne arzalar çıkabilir. Sonuçta bayi çalışıtırp vercek ama ileriye dönük sıkıntı çıkabilir mi birde fiyat fazla geldi bana sizce ne yapmalıyım? Yoksa Üstüne 5 daha ekleyip 2016 model 0 Gv250 Mi almalıyım?

Herkese merhaba, Ben İstanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorum. İlk defa motorsiklet alacağım, niyetlendim ve bütçeme uygun bir roadstar buldum fakat çevremde motorsikletten anlayan bir insan evladı bile yok. Ustası kimdir nereden bulunur bilmem. Kartal civarında ikamet eden üyelerden yardım edebilecek fikir verebilecek var mı acaba? Dert tasa sahibi olmayalım istiyorum. Şimdiden teşekkürler hepinize.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı 4soulkeeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, Ben İstanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorum. İlk defa motorsiklet alacağım, niyetlendim ve bütçeme uygun bir roadstar buldum fakat çevremde motorsikletten anlayan bir insan evladı bile yok. Ustası kimdir nereden bulunur bilmem. Kartal civarında ikamet eden üyelerden yardım edebilecek fikir verebilecek var mı acaba? Dert tasa sahibi olmayalım istiyorum. Şimdiden teşekkürler hepinize.
    Rks servislerine git, keeway landcruiser ve supershadow 250'ler de karbüratörlü v motordu, anlamaları lazım.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Saspunas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar 250
    merhaba. 2007 model roadstar 250 sahibiyim. başta krank olmak üzere komple rektefiye yapılacak. hangi parçaları temin etmem gerekiyor? neler değişir, toplam ne kadar tutar?

bilgili birisi yazarsa memnun olurum.

Motosikleti
    Bisan roadstar 250
    Merhabalar bende yeni katıldım foruma üç dört senedir aktif olarak chopper kullanıyorum bu sezonda kendime bisan roadstar 250 topladım baştan sona kadar keyif verici olacak yanlız renk konusunda kararsızım parlament mavisi düşünüyorum veya sarı renk

ruchan-a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Arkadaşlar merhaba motosikletimde heybe çanta var ama düzgün şekilde bağlanmamış sabitlenmemiş. Bu yüzden viraj dönerken falan tekere sürtme yapıyor. Hatta zincirin üstündeki koruma demirini kırdı çanta. Bende hem kendimi korumak hemde çantalar daha fazla aşınmasın tekere sürtmesin diye çanta demiri taktırmak istiyorum.
    http://www.aydinkardesler.org/hyosun...demiri-pmu1952
    bu şekilde bir ürün düşünüyorum ama tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı yada nerden temin edebilirim
    kendim sanayi de yaptırsam daha mı iyi olur

avrupa yakasında roadstar için bildiğiniz usta var mıdır?

berat42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial kt 150
    Selamlar arkadaşlar bana roadstar ön jant lazım acaba nerden bulabilirim 2.el arıyorum

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Honda Titan'in arka jant cemberi buyuk ihtimal uyar.

https://urun.n11.com/yedek-parca/hon...-18-P263404508

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Teşekkürler kardeşim komple jant lazım bana hani kullanmadığı motosikletin parçalarını satan birisi filan olabilir belki diye ona bakıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Titan'in arka jant cemberi buyuk ihtimal uyar.

https://urun.n11.com/yedek-parca/hon...-18-P263404508
    ,,, Eyvallah

Motosikleti
    Bisan roadstar 250
    Alıntı berat42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar bana roadstar ön jant lazım acaba nerden bulabilirim 2.el arıyorum
    Ben yardımcı olabilirim hocam

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı Ensei54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yardımcı olabilirim hocam
    Abi adamsın teşekkürler, var mı elinizde acaba şuan

Motosikleti
    Bisan roadstar 250
    İnstagramdan ulaşabilirsin gr.gklp

Arkadaşlar hortlasin buralar biraz. 2009 bir roadstar aldım dün. Bana yan kapakları lazım. Bir de motor rölanti ve hava ayarı yapılan vidaları bulamadım. Bakınıyorum.yardimci olabilir misiniz?

Kimsecikler yok galiba �� Bir de arka fren kampanasina ihtiyacım var.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    https://www.motoonline.com.tr/marka-model/bisan/250-roadstar-250cc/fren-kampana-balata/fren-balata-545/

Motosikleti
    Bisan roadstar 250
    Yan kapakları konusunda yardımcı olabilirim sıfırı mevcut

Arkadaşlar s.a. bende bir çılgınlık yapıp Bisan roadstar aldım yavaş yavaş toparlamak istiyorum şuan için bana karbüratör lazım bı sitede 1100 TL gibi acayip bı fiyat var sağda solda cikmalari var 300-400 TL arası neyse asıl soruma geleyim buna virago 250 karbüratörü bulsak uyar mı olur mu uygun fiyatlı sıfır karbüratör nerden bulabilirim saygılar 😊

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı gencaslan90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar s.a. bende bir çılgınlık yapıp Bisan roadstar aldım yavaş yavaş toparlamak istiyorum şuan için bana karbüratör lazım bı sitede 1100 TL gibi acayip bı fiyat var sağda solda cikmalari var 300-400 TL arası neyse asıl soruma geleyim buna virago 250 karbüratörü bulsak uyar mı olur mu uygun fiyatlı sıfır karbüratör nerden bulabilirim saygılar ��
    karbüratör kolay kolay bozulan bir parça değildir. neden değiştirmek istiyorsunuz? bakımı yapılır, gerekirse diyaframı oringleri yenilenir, pirinç parçalar parlatılır toplanır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler