Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DL 650
    herkeze slm
    arkadaşlar uzun zamandır egzozu açtırmayı düşünüyorum fakat birtürlü karar verip hayata geçiremedim, biraz cruiser sesi gelsin istiyorum fakat çok fazla şamata yapar yada kötü bir ses çıkar diye çekiniyorum, açtıran arkadaşlar varsa yorumları bilmek isterim birde içinde kaç tane susturucu var ve nasıl bir işlem yapıyo egzozcu saygılar
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muco55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklısın kardeş ama olmayınca olmuyo yok işte yok leeeenet kalası para

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı WOLF 81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze slm
    arkadaşlar uzun zamandır egzozu açtırmayı düşünüyorum fakat birtürlü karar verip hayata geçiremedim, biraz cruiser sesi gelsin istiyorum fakat çok fazla şamata yapar yada kötü bir ses çıkar diye çekiniyorum, açtıran arkadaşlar varsa yorumları bilmek isterim birde içinde kaç tane susturucu var ve nasıl bir işlem yapıyo egzozcu saygılar
    kesinlikle açtır süper ses çıkıyor benim motorda bi bozma olmadı gayet tok güzel bi ses veriyor..önceki yorumlarda okuduğum kadarrıyla 7 tane varmış bende sanırım bir tane kaldı ama hiç kulak cırmalayıcı bi ses yok ve trafikte problem de yaratmıyor

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Muco, Bence kendini kas biraz al bu motoru. Bu sitedeki en ucuz bisanı ben sattım 3 ay önce sezon açılmamıştı. Şimdi sezon açıldı ucuza kaçarsan sanayide arayı kapatırsın

Sağlıcakla.
    Kaça verdin sen motoru Ben 2010 ağustosda sattım (9ayönce) 2100 TL
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    gv 250
    beyler motorun debriyajı çok sert ve çalışır durumdayken boşa geçmiyor bi çaresi filan var mı? ustaya sorduğumda bunlar öyle çaresini bulamadık viragolarda da var dedi ne kadar doğrudur sizinde aynı mıdır merakettim

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motorun debriyajı çok sert ve çalışır durumdayken boşa geçmiyor bi çaresi filan var mı? ustaya sorduğumda bunlar öyle çaresini bulamadık viragolarda da var dedi ne kadar doğrudur sizinde aynı mıdır merakettim
    aynı sorun bendede var ist. trafiğinde biraz sorun oluyor, debriyajı nekadar ayarlasamda sonuç alamadım, çalışırken boşa bazen geçiyor bazen geçmiyor alıştım artık fazla problem yapmıyorum bi ara vakit bulursam hem debriyaja hemde vites dişli takımına bi baktırıcam.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    250 COMET
    Geçen gün kaporasını verdim.Bu haftaiçi satışını bitirip kullanmaya başlarım inşallah.Aranıza katıldığıma sevindim.Burada aradığım tüm bilgilere sahip olurum.

Keyifli forumlar

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serçenin biri bir bahar günü dalgın dalgın uçuyormuş...
    Bir anda farketmiş ki, bir yolun bir metre üstünde uçuyor ve karşıdan da motorsikletli
    bir adam geliyor.

Her ikisi de çarpışmayı engellemek için ellerinden geleni yapmışlar... ama nafile...
    Serçe 'çotaaank' diye kaska çarpıp düşmüş.

Şimdi, motorcu sıkı bi hayvansever ya, doğal olarak hemen atlamış motordan;
    Koşmuş serçenin yanına.
    Serçe baygın yatıyor.. Kıyamamış, bırakamamış yolda; almış getirmiş eve.
    Eskiden kalma bir de kafesi var evde...

Baygın serçeyi kafesin içine güzelce yerleştirmiş..
    Yanına da az biraz su, az biraz ekmek koymuş, vurmuş kafayı yatmış...
    Bizim serçe bir müddet sonra ayılmaya başlamıs..
    Daha tam seçemiyor ortalığı.. hafif bulanıklık var yani...
    Bir bakmıs ki parmaklık, ekmek, su falan var bulunduğu yerde...
    Birden dank etmiş vaziyet:

Hass....tir.....laann motorcuyu öldürmüşüz ....!
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    yok
    tecrübeli arkadaşlar, bu motorun yakıt tüketimi, maksimüm sürati ve uzun yol yapılabilirliği hakkında yorum yapabilir mi rica etsem?
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübeli arkadaşlar, bu motorun yakıt tüketimi, maksimüm sürati ve uzun yol yapılabilirliği hakkında yorum yapabilir mi rica etsem?
    bütün sorularının cevabı bo topikte var , biraz zaman harcayıp okuya bilirsiniz,
    yakıt 100 km de ortalama 3,5 lt. hız 140 km, bakımlı bir roadstar uzun yolu rahat yapar, yapanda bir çok kişi var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir anda farketmiş ki, bir yolun bir metre üstünde uçuyor ve karşıdan da motorsikletli
    bir adam geliyor.

Her ikisi de çarpışmayı engellemek için ellerinden geleni yapmışlar... ama nafile...

Koşmuş serçenin yanına.

şimdi bu yazıyı buraya yazdın da niye yazdığınıda söylersen bizde 2 kelam yazarız.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    gv 250
    aynı sorun bendede var ist. trafiğinde biraz sorun oluyor, debriyajı nekadar ayarlasamda sonuç alamadım, çalışırken boşa bazen geçiyor bazen geçmiyor alıştım artık fazla problem yapmıyorum bi ara vakit bulursam hem debriyaja hemde vites dişli takımına bi baktırıcam.
    bende alıştım alışmasına ama başka motorlara biniyorum debriyaj olayı çok güzel yumaşak ondan insan ister istemez bi problem mi var diyor..wolf bş kaç arkadaşta konu hakkında bişiler yazsında istersen öyle göster yani boşuna paramız gitmesin ben ustaya sorduğumda malum cevabı verdi "bunlar böyle" ve bunu diyende büyük motor tamircisi eskiden bisanda çalışmış bi adam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 ----------

Alıntı yavuzcuhadar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün kaporasını verdim.Bu haftaiçi satışını bitirip kullanmaya başlarım inşallah.Aranıza katıldığıma sevindim.Burada aradığım tüm bilgilere sahip olurum.

Keyifli forumlar
    hoşgeldin aramıza hayırlı olsun kazasız belasız bin inşallah

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir adam geliyor.

Koşmuş serçenin yanına.

Yaz geldi dikkatli olun başka başlıklarda belediyelerin çimen çiçek sulama faliyetlerinde yakınan arkadaşlar var geçen senede bir arkadaşımızı kaybettik. Dikkatli olalım serçelerin piskolojisinide bozmayalım.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    [QUOTE=maliyeci07;2359046]bende alıştım alışmasına ama başka motorlara biniyorum debriyaj olayı çok güzel yumaşak ondan insan ister istemez bi problem mi var diyor..wolf bş kaç arkadaşta konu hakkında bişiler yazsında istersen öyle göster yani boşuna paramız gitmesin ben ustaya sorduğumda malum cevabı verdi "bunlar böyle" ve bunu diyende büyük motor tamircisi eskiden bisanda çalışmış bi adam [COLOR="Silver"]

Vitesin kolay kolay boşa geçmemesi sorununu ben de yaşıyorum,motorumu aldıgım gün burdaki arkadaşlara ben de aynı soruyu sormuştum ama şimdi alıştım.motorun o kadar çok artısı var ki bir iki tane eksi göze görünmüyor

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bu vitesi boşa alamama sıkıntısı hemen hemen tüm karaşanzıman makinalarda olan bir sıkıntı oyüzden dert etmeyin arkadaşlar. Zaten trafikte vitesi niye boşa alasınız ki.
    Tekirdağ-Çorlu

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu vitesi boşa alamama sıkıntısı hemen hemen tüm karaşanzıman makinalarda olan bir sıkıntı oyüzden dert etmeyin arkadaşlar. Zaten trafikte vitesi niye boşa alasınız ki.
    roadstarın debriyaj ayarlama sistemi biraz kıl bu sebepten tam tutturulamıyor. Ben yanlış hatırlamıyorsam boşa alabiliyordum. gerçi birçok şey etken buna. Mesela yağımı yeni değiştirdim marka bir yağ koydum ama viteslerim serleşti bazen boşu bulamıyorum.

motorumu kaça sattığımı soran arkadaşlar olmuş. 1850 liraya sattım biraz kelepire gitti ama kapıda çürümesinden iyidir.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Boşa almak beni de çok uğraştırıyordu. İlle de boşa alayım diye bir niyetim varsa motoru stok edip boşa alıp sonra tekrar çalıştırıyordum.

Barış tekrar hayırlı olsun dostum. Hem roadstarı satışın hem de VN800 ün alışın.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    DL 650
    aslında sorun vitesi boşa alamamak değil ben onu sorun etmiyorum debriyajım çok sert bazen elim yoruluyo istanbul trafiğinde kullananlar beni anlar. teli yağladım ayarladım ama sert işte bende kafamı fazla takmıyorum artık.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

Yaz geldi dikkatli olun başka başlıklarda belediyelerin çimen çiçek sulama faliyetlerinde yakınan arkadaşlar var geçen senede bir arkadaşımızı kaybettik. Dikkatli olalım serçelerin piskolojisinide bozmayalım.
    vallaha gece 12:00 de dışarı çıkmam gerekti çıkmaz olaydım her yer su içinde, çimenmi suluyorlar yolmu belli değil gerçekten dikkat diyorumki helede kavşaklarda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:14 ----------

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    roadstarın debriyaj ayarlama sistemi biraz kıl bu sebepten tam tutturulamıyor. Ben yanlış hatırlamıyorsam boşa alabiliyordum. gerçi birçok şey etken buna. Mesela yağımı yeni değiştirdim marka bir yağ koydum ama viteslerim serleşti bazen boşu bulamıyorum.

motorumu kaça sattığımı soran arkadaşlar olmuş. 1850 liraya sattım biraz kelepire gitti ama kapıda çürümesinden iyidir.

Sağlıcakla.
    fiyatı topikten vermesen daha iyi olurdu bedavaya vermişin sezonun başında.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    aslında sorun vitesi boşa alamamak değil ben onu sorun etmiyorum debriyajım çok sert bazen elim yoruluyo istanbul trafiğinde kullananlar beni anlar. teli yağladım ayarladım ama sert işte bende kafamı fazla takmıyorum artık.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

vallaha gece 12:00 de dışarı çıkmam gerekti çıkmaz olaydım her yer su içinde, çimenmi suluyorlar yolmu belli değil gerçekten dikkat diyorumki helede kavşaklarda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:14 ----------

fiyatı topikten vermesen daha iyi olurdu bedavaya vermişin sezonun başında.
    Benim bu fiyata vermem piyasayı düşürmez arkadaşım merak etme. 2 ay oldu satalı zararına sattım zaten.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    DL 650
    zararına sattıgını hepimiz biliyoruz okadar uğraştın makinayla neyse yeni makinan hayırlı olsun
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşa almak beni de çok uğraştırıyordu. İlle de boşa alayım diye bir niyetim varsa motoru stok edip boşa alıp sonra tekrar çalıştırıyordum.

Barış tekrar hayırlı olsun dostum. Hem roadstarı satışın hem de VN800 ün alışın.
    Teşekkür ederim Süleyman abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler