Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam, musluk hortumları ters takıldıysa yapar. Siz yedekte gidiyormuşsunuz hep.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DL 650
    ben de önce öyle düşündüm fakat depoyu fullediğimde tam 10.1 lt benzin aldı 12,1 lt ise depo kapasitesi budurumda bir terslik var, benzin almıcam bittiğinde rezerveye alıcam bakalım gene yapıcakmı usta yapmıcak dedi ben şüpheliyim çantaya 1 lt benzin koyucam tedbir.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı WOLF 81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de önce öyle düşündüm fakat depoyu fullediğimde tam 10.1 lt benzin aldı 12,1 lt ise depo kapasitesi budurumda bir terslik var, benzin almıcam bittiğinde rezerveye alıcam bakalım gene yapıcakmı usta yapmıcak dedi ben şüpheliyim çantaya 1 lt benzin koyucam tedbir.
    Ben Motoru 0 aldığımda benzin istasyonuna gidene kadar 1 litre benzin koyduk benzin istasyonunda depoyu fulledim 9 litre daha aldı yani bizim depolar 10 litrelik yani sen hangi konuma alırsan al hortumların yeri yanlış olduğu için rezervide kullanıyordun umarım yardımcı olabilmişimdir

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Hortum olayı doğru. Ben bizzat denemiştim. hatta sanırım buradada açıklamıştım. Ve ben otobanın ortasında kalmıştım deponun şeklinden dolayı bazen hava yapabiliyor depo ben genelde salladığımda seviyenin düştüğüne şahit oldum birkaç kere.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    ben bişey soracacağım bizim lastikler şamyellimi yoksa tube less mi acaba bilgisi olan varmı? eğer şamyelli ise şişirme spreyleri kullanılabiliyomu ???

Motosikleti
    DL 650
    yani hortum bağlantıları ters oldugu için ben sürekli rezervede kullandım süper yaaa makinanın montajını süper yapmışlar. 12,1 lt yazıyo kitapçıkta ozaman oda yanlış depo 10,1 lt. buda süper nediyeyim bilmiyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:24 ----------

Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bişey soracacağım bizim lastikler şamyellimi yoksa tube less mi acaba bilgisi olan varmı? eğer şamyelli ise şişirme spreyleri kullanılabiliyomu ???
    evet şamyelli şişirme sıpreyi kullana bilirsin fakat tamir sıpreyi kullanmak spreyi kullanamazsın karıştırma. tel jantlara tube less lastik takılabilir fakat altına şamiyel takmak şart diye biliyorum.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    DL 650
    arkadaşlar ustamı değiştirmeyi düşünüyorum ist. eyüp-sanayi mah- veya maslak atatürk sanayi de iyibir usrta tavsiyeniz varmıdır, yakın semtlerde olabilir
    teşekkürler.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    selam roadstar kullanıcılrı.son zamanlarda motorda bi sıkıntı var marş yapmasına rağmen ateşleme yapmıyo çalışmıyo bi türlü iterek çalıştırdım bi kaçkere ama bu sefer çalıştıramadım neden acaba karburatöründe pislikmi var acaba,ateşlemedemi problem var.aküyüde yeni aldım,aküdendir dye ama aynı kafasına göre çalışyo,çalışmıyoböyle sizdede oldumu acaba.

Motosikleti
    DL 650
    ben böyle bir sorun yaşamadım siz bujilere bir bakın isterseniz, aküde yeniyse bi şarza taktırın olmazsa bir ustaya.
    benim de ön motor blogundan tuhaf bi ses geliyo hafta sonu bir uğrucam ustaya bakalım hayırlısı, subaplardan şüpeleniyorum inşallah büyük bi problem çıkmaz.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Arkadaşlar jant tellerine ihtiyacım var benımkiler paslandı değiştirecem fikriniz varmı

Motosikleti
    roadstar 250
    Alıntı WOLF 81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ustamı değiştirmeyi düşünüyorum ist. eyüp-sanayi mah- veya maslak atatürk sanayi de iyibir usrta tavsiyeniz varmıdır, yakın semtlerde olabilir
    teşekkürler.

eyüp-islambey cd. evren motor var. v motordan iyi anlıyor diyebilirim bi dene istersen pişman kalmazsın

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı Efrasyap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar jant tellerine ihtiyacım var benımkiler paslandı değiştirecem fikriniz varmı
    benim tellerde de biraz paslanma var şu an idare eder artık seneye bende değiştiricem, daha kaliteli ve paslanmaya dayanıklı birşeyler araştırmanı tavsiye ederim orjinal telleri alma bence, birde telleri taktıracagın bir kaç yerden fiyat al tek canta 50 isteyende var 80 isteyende var sadece işçilik fiyatı.
    uzun zamandır makinanın nekadar yaktığına bakmamıştım malum benzin fiyatları karadeniz dalgası gibi, dün fulledim depoyu 0,17 kuruş km de yakmış bana biraz fazla geldi 10,1 lt depoyla 250 km re yol yapmışım istanbul içi geçmiş yazılara bir göz attım bayağı fark var aramızda.
    F.S.M.HAN

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    cantları ve telleri paslanmadan önce durumu iyiyken saydam vernikle kaplasak ne dersiniz

muco55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar satılık roadstarı olan varmı... yalnız bütçem kısıtlı yani en fazla bin beşyüze falan olabilir tabi iki yüz falan da çıkabillrim maaş günüme denk gelirse

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muco55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar satılık roadstarı olan varmı... yalnız bütçem kısıtlı yani en fazla bin beşyüze falan olabilir tabi iki yüz falan da çıkabillrim maaş günüme denk gelirse
    bende senin gibi takipteyim ama 1500 tl gibi paralara bulman çok zor bulsandan hayır gelmez o motordan en az 2500 tl yi gözden çıkarman lazımki buda alt limit piyasasındaki hemen hemen.

ledow lifanda bunlara muadil motorlar.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Tayinimin çıkması sebebiyle satıyorum bi bakın isterseniz...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6921026/detay/

hocam motorun harika gerçekten ama fiyat gerçekten sıkı bi pazarlık payı bırakman lazım banaki sen satasın bende motosiklet sahabısı olayım ne dersin abicim elinden gelen en iyi fiyat ne olabilir.

Motosikleti
    Alıntı muco55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motorun harika gerçekten ama fiyat gerçekten sıkı bi pazarlık payı bırakman lazım banaki sen satasın bende motosiklet sahabısı olayım ne dersin abicim elinden gelen en iyi fiyat ne olabilir.
    Kardeş dikkat edersen sitedeki en düşük fiyat...
    Sıkı pazarlık dersen 2400 den aşağı hayatta olmaz...
    Nasipse olur diyelim yoksa benimle oda gider...

anladım abicim sende haklısın tabi ama napayım param yok kahrolsunkigaliba ben paramla v motorlu bi motosiklet alamayacağım bu yazı gene jınlunların üzerinde geçireceğim gibi görünüyo.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @Muco, Bence kendini kas biraz al bu motoru. Bu sitedeki en ucuz bisanı ben sattım 3 ay önce sezon açılmamıştı. Şimdi sezon açıldı ucuza kaçarsan sanayide arayı kapatırsın

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler