Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motor tam oldu,gidonu değiştirdim güzel bi depo kılıfı yaptırdım püsküllü elcikler çantalar ekledim ve mat siyah motor süper oldu baya dikkat çekiyor,fotoğraf yüklemeyi başarabilirsem resimlerini koyucam :D
    hayırlı olsun, fotolarını bekliyoruz. :D
    ape hanger siparişi verdik, bugün yada yarın gelir heralde..
    mat siyaha ben de boyucam, sana nekadara mal oldu?? detaylı bilgi verebilirsen seviniriz ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Hakan dostum. bugün gelir diye tahmine tmekteyim gidonunu şayet dün verildi kargoya
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    merhaba arkadaşlar, karbüratör vidalarına ihtiyacım var, benimkilerden biri düşmüş.. acaba varmı başına gelen benim durumumdan ?
    nereden temin edicem bilmiyorum, sordum soruşturdum yeni karbüratör diyorlar.. destek olacak bir bilgiliye ihtiyacım var :\
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan dostum. bugün gelir diye tahmine tmekteyim gidonunu şayet dün verildi kargoya
    eyw saolasın yardımın için =) gidon bugün elime geçicektir muhtemelen. gidonu taktığımda fotoları eklerim

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    ape hangerım geldi, yardımlarından dolayı ARBETUS'a teşekkürler ,
    uygun bir zamanda yerine taktıktan sonra fotoları eklerim :D

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Arkadaşlar bende bisan roadstar kullanıcısıyım.. Şuan motorum istanbulda bense ankaradayım. en son bırakırken hava filtrem parçalanmıştı. burdan alıpta gitmek istiyorum ama hava filtresinin boru çapını bilmiyorumm

Bi zahmet hava filtresinin boru çapını bana verebilicek arkadaş var mıı :((:(:(:(
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

Motosikleti
    gv 250
    evet ya şu filtre yapma işini bidaha kısaca açıklasanız yada şunu al diye bi marka verseniz de gitsek alsak bende değiştirmeliyim motor uzun süre kullanılmamış olduğu için kesin bi deforme olmuştur...ayrıca benzin muslukları ortalama fiyatı kaç? benim motorun musluk kaçırıyor bazen

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya şu filtre yapma işini bidaha kısaca açıklasanız yada şunu al diye bi marka verseniz de gitsek alsak bende değiştirmeliyim motor uzun süre kullanılmamış olduğu için kesin bi deforme olmuştur...ayrıca benzin muslukları ortalama fiyatı kaç? benim motorun musluk kaçırıyor bazen
    Selam 137. sayfaya bakarsanız filtre yapımı hakkında resimli bilgi bulabilirsiniz

Benzin musluktanmı yoksa hortumla birleşme yerindenmi kaçırıyor iyi tespit edin birleşme yerindense bi kelepçeyle halledebilirsin

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Selam arkadaşlar,uzun zamandır roadstar 250 sahibi olmak istiyordum ve sonun da geçen hafta bütün ustaların uyarısına rağmen aldım ve motora resmen hayran oldum.osmaniyede yaşıyorum ve burda kesinlikle yedek parça bulamıyorum,yedek parça temin edebileceğim bir telefon numarası veya adres arıyorum.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı salihtoraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,uzun zamandır roadstar 250 sahibi olmak istiyordum ve sonun da geçen hafta bütün ustaların uyarısına rağmen aldım ve motora resmen hayran oldum.osmaniyede yaşıyorum ve burda kesinlikle yedek parça bulamıyorum,yedek parça temin edebileceğim bir telefon numarası veya adres arıyorum.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    parça sorunumu? o da ne?? izmirde 2 farklı motor ustasına götürdüm, parça konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. osmangaziyi bilmiyorum ama biraz araştırsan rahatlıkla bulabileceğine inanıyorum. forumda bulunduğun yerde sana yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır mutlaka. lifan fabrikası tekrardan açıldı aklında olsun. istersen onlara da danışabilirsiniz. iyi sürüşler ;)

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı ots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam 137. sayfaya bakarsanız filtre yapımı hakkında resimli bilgi bulabilirsiniz

Benzin musluktanmı yoksa hortumla birleşme yerindenmi kaçırıyor iyi tespit edin birleşme yerindense bi kelepçeyle halledebilirsin
    sağolasın,sanırım hortum kısmı değil çünkü on off kısmıyla oynayınca geliyor ama yinede tam nerde problem bilemedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 ----------

ve beni motor hakkında rahatsız eden birşeyi daha söyleyim,motorda titreşim yok ama çok sarsıntı var ve ön düzen filan muayenede geçen gün sorunsuz geçti sizde de böyle bi sıkıntı var mı sanki tofaşların amortisörsüz hali gibi(ki ön amortisörde gayet iyi),skıntı nerden olabilir sizce

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    bi ara kuşadasına gitmiştim birkaç foto eklemek istedim fırsat bulmuşken

Uploaded with ImageShack.us

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ara kuşadasına gitmiştim birkaç foto eklemek istedim fırsat bulmuşken

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22

Shot at 2011-03-22
    yorumsuz

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    forum canlansın biraz :D yaz için planlar neler?? kış boyunca neler yaptık motorlarımıza??
    motoruma biraz değişiklik kattım. yakında fotoları eklerim

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum canlansın biraz :D yaz için planlar neler?? kış boyunca neler yaptık motorlarımıza??
    motoruma biraz değişiklik kattım. yakında fotoları eklerim
    bencede biraz can verin şu siteye ya :D
    malum ben motoru alalı bir ay filan oluyor pek anlamıyorum bakımından filan,yazlık bakıma ne zaman geçiyoruzz ve neler yapmamız lazım? bilenler aydınlatırlarsa sevinirim

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250

slm

selam arkadaşlar,benim motorla ilgili ufak bi problemim var,aslında büyük bi problem de olabilir tam anlayamadım.Vitesi boşa zorla alıyorum,çoğu zaman boşa geçmiyor da,vites geçişlerinde bi problem yok,debriaj balatası yeni,debriaj tam basıyor.neden kaynaklanabilir bu problem?

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı salihtoraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar,benim motorla ilgili ufak bi problemim var,aslında büyük bi problem de olabilir tam anlayamadım.Vitesi boşa zorla alıyorum,çoğu zaman boşa geçmiyor da,vites geçişlerinde bi problem yok,debriaj balatası yeni,debriaj tam basıyor.neden kaynaklanabilir bu problem?
    slmlar ilk başlarda ben de boşa almakta zorlanıyordum. sadece alışma meselesi. içine sinmiyorsa bir motor ustasına gidiver.

dün aldım motorumu sonunda servisten, ape hanger ve sisibar takıldı, tüm hortumları elden geçti. menderesten güzelbahçeye keyifle giderken farkettim hidrolik yağı kaçırmaya başladı:S neyse ki az yolum kalmıştı. şu an motorumu güzelbahçeye bıraktım. motor ustam gelip halledecek bugün. gene içimde kaldı sabah otobüsle geldim işe
    ape hanger takıldıktan sonra sürüşü tamamen değişti. dönüşlerde çok daha rahat oldu. güzel de bi görünüşü var :D kollarınız boyunuz uzunsa bence ape taktırın farkı göreceksiniz [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:43 ----------

http://img541.imageshack.us/img541/6505/dsc06233j.jpg
    http://img62.imageshack.us/img62/6474/dsc06234m.jpg
    http://img818.imageshack.us/img818/2198/dsc06235c.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:55 ----------

custom roadstar :D

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    güzel görünüyofakat arka destek biraz fazla uzun gibi güle güle kullan

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o biraz uzun olmuş haklısın, ama motor ustama bırakmıştım biraz abartmış :D kısaltacam biraz

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler