Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön taraf roodstarlarda çok kötü dizayn edilmiş arka kısım çantayla filan güzel ama ön tarafa ne yapılabilir bunun için de tavsiyenizi bekliyorum..
    çamurluğu değiştirebilirsin, koruma demirini mutlaka taktır, ön tarafa sosis çanta tak, ape hanger gidon uygulayabilirsin :D param olsun yapacam yapamadım halen =/
    bu arada izmirde kaliteli ape hanger satan bir yer var mı? birinden duydum sanayide yaptırmış çok kötü işcilik çıkartmışlar. olmadı netten sipariş verces artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    slm beyler,2005model 20bin kilometrede honda todayimi 2006 model 4500 kilometrede roodstar ile takas ettim ve üstüne para vermedim ayrıca tüm masrafları karşılamayı kabul etti.açıkcası bu yüzden çok tırsıyorum motorun çok ağır bi sorunu var mıdır diye?çünkü çocuk ameliyat olmuş 6-7 aydır binimiyorum dedi o yüzden de motor çalışmıyor açcıkta duruyordu ve motor mat siyaha boyatılmış bende neyse tmm dedim değiştim..adamın kendi ustasına yaptırıyoruz oradan alınca birde kendi tanıdığıma götürücem inşallah temiz birşey çıkar inşallah yarın yapılmış bi şekilde alıcam ve tekrardan size ilk gözlenimlerimi aktarıcam...sizden değerli görüşlerinizi beklerim ayrıca antalyadayım bende
    hayırlı olsun aramıza hoşgeldin kazasız sürüşler dilerim. umarım önemli bir sorunun yoktur...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:13 ----------

Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çamurluğu değiştirebilirsin, koruma demirini mutlaka taktır, ön tarafa sosis çanta tak, ape hanger gidon uygulayabilirsin :D param olsun yapacam yapamadım halen =/
    bu arada izmirde kaliteli ape hanger satan bir yer var mı? birinden duydum sanayide yaptırmış çok kötü işcilik çıkartmışlar. olmadı netten sipariş verces artık.
    çamurluğu değiştirebilirsin derken bizimkine uyan marka varmı büyük çamurluk olarak ?

Motosikleti
    gv 250
    sağolasın narkozcu pek bi sorun yok gibi motor kısmında biraz problem var (eksoz,debriyajonlarıda yarın halledicekler inşallah,sonrada dış görünüşe bi çeki düzen vericem
    depo kılıfı diktiriyorum 80 lira bayıldım ama güzel bi işcilik çıkarıcak gibi aynı çantada olan işcilik gibi kılıfıda öyle iğneli baklava desenli yapıcak..ön çamurluğada yapalım dedi bi fiyat çıkardı 150 tl bende kalsın sen önce depoyu yap yeter dedim bugün püsküllü elcik aldım,frenleri filan yağladım cincık gibi oldu maşallah ama baskı balatası arzalı arada fazla yüklenince boşa dönüyor ama birinci ikinci viteslerde sorun yok bi kaç denedim pati bile çekiyor
    gidon işi dediğin gibi iyi uygun birşey bulursak alalım bende takarım sanayi işine pek güvenmiyorum fiyatıda uçuk oluyor..çamurluk işini bende düşünüyorum ama hadi hayırlısı param olursa yaparım çünkü daha motorun muayenesi vs yok üstüme almadım inşallah pazartesi alıcam trafikte yakalarlarsa öperler

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    bizim motorların yada varsa artık virago 250 nin servis kitapçığını bulabilen var mı? varsa linkç atabilirseniz sevinirim. bikaç yere baktım fakat link patlak yada alakasız şeyler çıkıyor :D

Motosikleti
    gv 250
    ya arkadaşlar benim motorun direksiyon değişmiş hiç hoşuma gitmedi cupperların klasik görüntüsü gitmiş düz bi gidon takmış yardım lütfen çok sinir oldum

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    bizim motorların yada varsa artık virago 250 nin servis kitapçığını bulabilen var mı? varsa linkç atabilirseniz sevinirim. bikaç yere baktım fakat link patlak yada alakasız şeyler çıkıyor :D
    bende kullanım kitapçığı var istersen tarayıcıdan taratıp mail atarım...

Motosikleti
    gv 250
    arkadaşlar malum öğrenci olduğum ve fazla binemediğim için size sorayım dedim "bizim motorlar bugünün koşullarında en kötü kaç yakıyor?"

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    arkadaşlar malum öğrenci olduğum ve fazla binemediğim için size sorayım dedim "bizim motorlar bugünün koşullarında en kötü kaç yakıyor?"
    tabiki kullanıma bağlı ama, ben uzun yolda iki kişi,bir depo ile yaklaşık 300 km yi grdüm. kış şartlarında şehir içi en fazla yaktığında ise yaklaşık bir depo 225 km filan gidiyor.

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki kullanıma bağlı ama, ben uzun yolda iki kişi,bir depo ile yaklaşık 300 km yi grdüm. kış şartlarında şehir içi en fazla yaktığında ise yaklaşık bir depo 225 km filan gidiyor.
    sağolasın dün en sonunda baştan sona tüm yazıları okudum,sanırım depo on litreden biraz daha az alıyor yani fena değil gibi eğer 100km'de 3,5ltr filan yakıyorsa süper benim today bile daha fazla yakıyordu ayarsızlık yüzünden

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    bende kullanım kitapçığı var istersen tarayıcıdan taratıp mail atarım...
    valla süper olur narkozcu, hatta forumda paylaşırsan isteyen arkadaşlar da faydalanabilir. benim de elimden birşey gelirse yapmak isterim

offshoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar 250cc
    arkadaşlar ne bu soğuklar böyLe ya ALLAH'ın işine karışmak gibi olmasın da azcık da olsa ısınsada motorlara binebilsek hoş binen vardır da...ben kendi adıma konuşayım en iyisi

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    valla süper olur narkozcu, hatta forumda paylaşırsan isteyen arkadaşlar da faydalanabilir. benim de elimden birşey gelirse yapmak isterim
    tarayıcı annemlerde , gittiğimde hayata geçireyim bu projeyi

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    tarayıcı annemlerde , gittiğimde hayata geçireyim bu projeyi
    süper olur şimdiden saol emeğin için

bu arada forumda bir arkadaş video paylaşmış mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=vksdB...layer_embedded

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    süper olur şimdiden saol emeğin için

bu arada forumda bir arkadaş video paylaşmış mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=vksdB...layer_embedded
    ben şu an 38 yaşımdayım bilerek aklım otursun diye 35 yaşımda motorculuğa başladım ve başlarken 40 yaşımda bırakacağım diyerek başladım.ama bu video fikrimi değiştirecek gibi...
    paylaşım için teşekkürler

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    bugün motoru bakıma verdim, yaza hazırlık olsun =) ape hanger siparişi de verdik hadi hayırlısı :D bir dahaki maaşımla mat siyaha boyatıcam
    8000km'ye geldi nerdeyse benim motor :D
    kaç km'desiniz ???
    forumu biraz canlandırsak?? yeni fotolar yada herhangi başka birşey ne olursa =)

Motosikleti
    Artık Yok...

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    logaritma, yaz geliyor kapıda, motorun noldu seninn?

Motosikleti
    Artık Yok...
    sattım çok oldu maksi scooter düşünüyorum 250 lik..

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.ci resme BOBBER'a bayıldım...
    Acaba roadstar alıp yapabilirmiyiz??? Performansı nasıl olur....

GÜZEL OLUR,GÜZEL....

Motosikleti
    gv 250
    arkadaşlar benim motor tam oldu,gidonu değiştirdim güzel bi depo kılıfı yaptırdım püsküllü elcikler çantalar ekledim ve mat siyah motor süper oldu baya dikkat çekiyor,fotoğraf yüklemeyi başarabilirsem resimlerini koyucam :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler