Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Barış şu koruma demirini bir tamamla da alalım. Aynı zamanda çanta demiri de istiyorum
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış şu koruma demirini bir tamamla da alalım. Aynı zamanda çanta demiri de istiyorum
    çanta demiri ve yaslanma demiri için kompakt bişey düşünüyorum abi. Hedefim softcase çantaları hardcase monolock kadar kolay söküp takılmasını sağlamak. boru bükme makinasını aldık bakalım hayırlısı
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum Barış.
    http://www.motorturk.com.tr/armode/deri_canta/AR901.jpg Bu tarz ufak çantalar bizim motorda güzel duruyor. Böyle çanta için bir demir lazım. Boru kıvırma makinası aldıysanız istediğiniz her şekli verirsiniz artık. Benim arkadaş sattı geçen yıl bu makinalardan.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    çantanın her türlüsü için demir lazım abi. bende demir olmasına rağmen içine sert bi malzeme ile desteklemediğim için amortisörleri aşındırmış :( söktüm arka sele dahil uygun bişey yapana kadar da takmayacağım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Benim çantaları amortisörler yırttı zaten. Amortisöre değmeyecek mesafede demir lazım.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    o kolay iş Süleyman Abi

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kolay iş Süleyman Abi
    Arkadaşlar çalışmaları takip ediyorum güzel işler çıkacak gibi duruyor...ayrıca çamurluklardan bahsetmiştin msjımada cevap vermedin bi foto falan göndersen yağmurlu havalarda da faydası olur hiç deyilse ... bekliyorum kolay gelsın...

Motosikleti
    Alıntı Efrasyap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çalışmaları takip ediyorum güzel işler çıkacak gibi duruyor...ayrıca çamurluklardan bahsetmiştin msjımada cevap vermedin bi foto falan göndersen yağmurlu havalarda da faydası olur hiç deyilse ... bekliyorum kolay gelsın...
    birkaç değişiklik daha yapacağım. Ondan sonra detay resimlerini koyacağım abi.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Daha öncede söylemiştim barış iyiki bu motoru aldın umarım uzun süre satmazsın

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    izmirli roadstar kullanıcıları bi akşam toplanalım alsancakta

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirli roadstar kullanıcıları bi akşam toplanalım alsancakta
    ankarada yok böyle bişey işte

Motosikleti
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankarada yok böyle bişey işte
    İstanbuldayızda noldi ki kardeş üzme kendini geldik gidiyoruz işte Tayinciyiz...

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    İstanbuldayızda noldi ki kardeş üzme kendini geldik gidiyoruz işte Tayinciyiz...
    "
    "iyi yer kötü yer yoktur ! iyi komutan kötü komutan vardır "
    sıkmayın canınızı gene gelirsiniz

Motosikleti
    Arkadaşlar. Bri arkadaşım kanıma girdi. HAcim yükseltmeye karar verdim. Motorumu satıyorum. ciddi bir alıcı bulursam ciddi bir iskonto yapacağım bilginiz olsun. aradığım motoru satılmadan almak istiyorum. Bu arada motoru yeni deposu ile teslim edeceğim.

İlanım burda

Süleyman Abi demir için de sözüm söz.
    Sağlıcakla

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Barış motoru satmana her ne kadar üzülsem de hacimi büyütmene çok seviniyorum. İnş. istediğin fiyata satarsın da alacağın motoru kaçırmazsın. Biz roadstarcıları unutma yeter
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "
    "iyi yer kötü yer yoktur ! iyi komutan kötü komutan vardır "
    sıkmayın canınızı gene gelirsiniz
    Konu aslında o deyil kardeş ama İstanbul' a tayin sebebiyle bir daha gelemem... prosedür gereği... ama havalar ısınsın illaki tek başımada olsa gideceğim bi yerlere artık ... zaten motor satılmazsada İzmir' e götüreceğim... canavar bakımda ngk buji ile egzostu yeniliyorum... güneş göreyim biraz devam...

Hakan D. olmazsa izinlerde seninlede tanışırız

ARBETUS şu çamurlukları hala göstermedin ...

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Konu aslında o deyil kardeş ama İstanbul' a tayin sebebiyle bir daha gelemem... prosedür gereği... ama havalar ısınsın illaki tek başımada olsa gideceğim bi yerlere artık ... zaten motor satılmazsada İzmir' e götüreceğim... canavar bakımda ngk buji ile egzostu yeniliyorum... güneş göreyim biraz devam...

Hakan D. olmazsa izinlerde seninlede tanışırız

ARBETUS şu çamurlukları hala göstermedin ...
    bekleriz güzel izmire :D
    forumda izmirli roadstarcı yok yaw

Motosikleti
    bisan lifan roadstar 250
    merhabalar.aranıza yeni katıldım artık bende roadstar cılardanımmotoru 2.el 9000kmde aldım.kullandıkça daha çok alışıp ayrı bir tat almaya başladım.fakat bazı eksikleri var.deri çanta koruma demiri vs..bana aküsü çok küçük geldi büyültülebilirmi acaba?ayrıca aynalarındanda pek memnun değilim nasıl ayna tavsiye edersiniz?şimdiden herkese teşekürler

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı tnr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.aranıza yeni katıldım artık bende roadstar cılardanımmotoru 2.el 9000kmde aldım.kullandıkça daha çok alışıp ayrı bir tat almaya başladım.fakat bazı eksikleri var.deri çanta koruma demiri vs..bana aküsü çok küçük geldi büyültülebilirmi acaba?ayrıca aynalarındanda pek memnun değilim nasıl ayna tavsiye edersiniz?şimdiden herkese teşekürler
    Merhaba aramıza hoşgeldin öncelikle. Aynalar benim de görüş açımı daralttığı için ben uzun aynalar ile değiştirdim. Yuvarlak aynalar çok güzel net bir görüntüsü var ama uzun ayna arkayı görmek için daha güzel. Akünün küçük olması bir sıkıntı değil istege baglı büyütmen sonuçta aküyü. Aküyü büyütebilirsin tabiki yeri müsait onun. Aydınlatma için ben H4 aydınlatma yaptım. Üzerindeki 35 w aydınlatmayı söktüm H4 ile değiştirdim. Kesinlikle tavsiye ederim. Akü zaten kaldırıyor bu aydınlatmayı.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    bisan lifan roadstar 250
    saolasın süleyman abi.birde deri çanta,ayna,far ve koruma demiri bana aşağı yukarı ne kadara patlar?bişey daha vitesi boşa alırken bazen zorlanıyorum bendenmi kaynaklanıyordur yoksa motorlamı ilgili çözemedim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler