Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar...
    nerdeyse 1 yıldır bu motorun hayalini kuruyorum,ama bobber tarzında...
    aşağıda link verdim,çinliler yapmış... tamamen el emeği,ama o egzos sesini nasıl yapmışlar anlamadım. tekniği nedir,egzostanmı,motordanmı,deliktenmi... artık ne olduğunu bilmiyorum ama bu tarz bi motor istiyorum!!!
    lifanlara laf sokanlar bazen,bu forumda olmaya bilir ama güncel hayatta denk geldim... işte beğenilmeyen,olmaz denilen,işe yaramaz denilen,250cc yetmez denilen lifanın bobber modelleri....

motorlarınız çook güzel,allah kaza bela yüzü göstermesin....

http://www.youtube.com/watch?v=_BpxuHL32Do

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    süleyman teşekkür ederim dostum ama gitsem iyi olacaktı.bu hafta yapmam gerekenler vardı ama ertelendi.

diğer yandan dediğin gibi eşimin yanında olmak güzel bişi gerçekten.
    inşallah haftaya senin dediğin gibi olur da giderim.hem gidip hemen geleyim de ayrılık bitsin dimi
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bakın Ayberk in verdiği linkten yola çıkarak ne buldum. Lifan 250b. Gerçekten far,çamurluk ve sinyalleri çok güzel duruyor. Bunlardan temin etmek lazım

http://www.youtube.com/watch?v=ExJEJ...eature=related
    Tekirdağ-Çorlu

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizleride sayfama beklerim... yakında extra olarak ''LİFAN'' a özel modelleri paylaşacağım...

http://www.facebook.com/pages/BOBBER...1650549?ref=nf

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar..bu www.hyosungsource.com sitesinden alışveriş yapmayı düşünüyorum.siteden sipariş vericem üye oldum alacaklarımı seçtim ve 6,30 kg ağırlığında tuttu siparişlerim.kargo tutarı 92tl olmak üzere toplam 316 tl tuttu.şimdi ben bu parayı paypal aracılığı ile ödeyeceğim.sitede öyle diyor.bu paypal sistemi nasıl oluyor?ve ben bu tutar haricinde gümrükte başka para ödermiyim?ödersem ne kadar öderim?

ya bizim başlıklara da yazdım ama belki bu kardeş balışktan da yurt dışından alışveriş yapan arkadaş varsa yardımcı olabilir diye size de danışmak istedim..

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Daha önce Canan abi de yurt dışından Hyosung parçası almıştı. 100 dolar üzeri gümrük de de vergi alınıyor sanırım ama Türkiye de ki fiyatının altında tutuyor parçalar. Bu konuda Canan abi seni aydınlatacaktır.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba İlker,
    Daha önce de açıklamıştım ama sanırım sen atladın o kısmı.
    Aşağıdaki linkte benim satınalmayı ve teslimi nasıl yaptığımı anlatmıştım. Başkaca bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım elbette.
    Yaa Süleyman, uzun zaman oldu görüşmeyeli yaaa. Akşam ne yapıyorsun? Sava Abi de müsaitse yanına uğrayalım mı birlikte?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba İlker,
    Aşağıdaki linkte benim satınalmayı ve teslimi nasıl yaptığımı anlatmıştım. Başkaca bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım elbette.
    Yaa Süleyman, uzun zaman oldu görüşmeyeli yaaa. Akşam ne yapıyorsun? Sava Abi de müsaitse yanına uğrayalım mı birlikte?
    ben de buradayım,cumartesi günü gideceğim istanbula,gelirseniz ben de ayrıca sevinirim,epey oldu görüşmeyeli...
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Akşam gidebiliriz Canan abi ben müsaitim yeterki Savaş abi müsait olsun. Hem Ömer abide buradaymış hep beraber toplanırız.

Az önce Semih abiyle görüştüm oda bana kızıyor nerdesin hayırsız diye. Savaş abiden sonra onu ziyarete de gidebiliriz. Ben geleceğim bu akşam seni ziyarete demiştim ona.

Bu arada link eklemeyi unutmuşsun abi
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    canan abi link göndermemişsin ya..bizim sayfada yazdıklarını okudum ama aklımda soru işaretleri var.mesela bizim sayfada devrim(brody) DİYORKİ GÜMRÜKTE PAKETİNİ AÇMAK İSTERLERSE SENİ ARAYIP ÇAĞIRIRLAR.benim merak ettiğim ben adres olarak memleketi-antalya'yı-verdim.şimdi gümrük müdürlüğü olarak istanbula gelipte beni çağırmak zorunda kalırlarsa ben ta istanbula mı gideceğim.antalyadaki gümrüğe falan gelmezmi?bir de gümrükten mi alacam ben ürünleri ev adresime gelmeyecek mi abi?tam olarak anlamadım..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Antalya da Gümrüklü Paket Posta varsa (ki eminim vardır) paketin oraya kadar gelir. Oraya geldikten sonra sana bir bildirim gelir (verdiğin adrese). Bildirimde seni zaten oraya çağırırlar ve oradan teslim alırsın ürününü. Eğer ekstra bir şey ödenecekse (gümrük vesaire gibi) onları da orada ödersin.

Linki yine de vermiş olayım İlker ciim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1912697

Bu arada Semih i görmeyeli yıllar oldu desem yalan olmaz ya. Özledim iyice sohbetini, akşama bize misafir gelecekmiş ama yarım elma gönül alma uğrayalım yanına elbette..
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba İlker,
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam gidebiliriz Canan abi ben müsaitim yeterki Savaş abi müsait olsun. Hem Ömer abide buradaymış hep beraber toplanırız.

Az önce Semih abiyle görüştüm oda bana kızıyor nerdesin hayırsız diye. Savaş abiden sonra onu ziyarete de gidebiliriz. Ben geleceğim bu akşam seni ziyarete demiştim ona.

Bu arada link eklemeyi unutmuşsun abi

Biz antifrizler üzerinde kafa yoruyoruz bu arada :
    saat 19.30 da evde olacağım
    ona göre erken den gelin

Selam.Biraz önce bir yazı okudum da Bisan'ın fabrikası kapanmış ve telefonla arandığında cevap vermiyorlarmış ve yedek parçası çok sınırlıymış doğru mudur?

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Okuduğunuz yazıyı rica edebilirmiyiz sorun olmazsa ...

Bizde malum bi ilimizde yeni fabrikası açılacak diye bekliyoruzda hani ...
    GT! ...

Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc lık cub modellerı markası modelı onemlı deıl hepsı aynı 100km de 2 lt benzın yakıyor bende kuba motorun 100 luk cub modelı var 10 tl lık benzınle 150 160 km gıdyor sakın bısan falan alayım deme arkadasım yedek parcası yok fabrıkası kapalı telefonları acmıyorlar bısan hakkında daha cok sey sayabılırım
    buyrun bu sitede crazyrider adında biri yazmış doğru mudur acaba dedikleri?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bu ne yaa.dostum bu eleman resmen sallamış yarmış kafadan.ben izmirdeki farbrikasının açık olduğunu biliyorum.ayrıca izmit'te de lifan fabrika kurdu.adam kuba marka cup almış,bisan alma kuba al der.bu olay yani..

canan abi teşekkür ederim verdiğin bilgiler için..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Lifan Düzce Çilimli'de fabrika kurdu,Ancak internet siteleri oldukça niteliksiz,
    Piyasada motorları da satılmaya başladı.Genelde eski Bisan bayilerine bayilik vermişler.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya pardon düzce idi ya yanlış söyledim afedersiniz.sağol savaş abi..

istanbulda bisan bayisi olan bisan roadstar 250yi satan bir bayi varmı ben bulamadım ne internette nede sorarak hiç bir motorcu bilmiyor
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    selam abimin motosikletin arka stop kırıldıda nerden bulabılırız bılgınız varmı ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler