Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    abi dedıgm gbi bi yakın tanıdıgım var ızmırde bisan yetkili bayi ne zaman bi parça istesem 4 günde getirtiyo bu ıkıncı ıstegım gene de bı problem olmadı fabrıkası aslında kapanmadı hafif motorların uretımı bisiklet ve yedek parça uretımı dewam edıyor ama cok abartıyolar bazı seylerı işte sırf karalama kampanyası olmasa gelmezdı dımı :S benım ne ayrıcalıgım var parca gondersınler bana var demekkı gonderyolar :S bu sıtemıım karalama yapanlara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yakışıklı motor....

Arkadaşlar geçen sene ''0'' Roadstar 250 Lifan Chopper ımı acentadan almıştım.Çok severek bir müddet bindim.Fakat yaşımdan dolayı ve trafikten çekinmemden dolayı vede zamansızlıktan binemiyorum.Motorum daha 44 km dedir.Güneş ve yağmur değmemiştir.Yatacağına satayım dedim.Bu yakışıklı ve kusursuz motoru severek binecek birilerine vereyim.(fiyat:3.250.00 tl)
    Mail adresi:tekneci07@hotmail.com Cep:0533 930 57 58

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu adam kesin galerici her motordan var elinde neredeyse be
    galerici olsun ne olacak?ne değişecek?.

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasaya ilk giriş 2005 sonu.
    Şu ana kadar ciddi bir sorun çıkaran Roadstar'a rastlamadık.
    Benim yakınen bildiğim 2-3 roadstar sadece periyodik bakımla yürüyor.
    10.000 civarı zincir değişir.
    Orijinal arka lastiğin yol tutuşu iyi değil.
    150 Tl civarında Pirelli ya da Metzeler ile değiştirmek gerekir.
    Aksesuarlı bir motor almanı tavsiye ederim,sis lambası,koruma demiri,çanta,ön cam gibi ayrıntılarla zaman harcamazsın en azından.
    Ayrıca motoru seven ve anlayan birinden alırsan sorun yaşamazsın sanırım.

benim motosikletten bahsediyorsun sanki savaş abi..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

sorunum halloldu çok şükür. karbüratöre pislik kaçmış. serviste motorumu çalıştırdılar usta jikleyi çekti sonra yavaş yavaş gaza yüklendi ve motor kendiliğinden açıldı şimdi canavar gibi usta pisliği attırdığını söyledi başka herhangibi problem yok . bende benzin aldığım yerideğiştirmeye karar verdim. bakalım birdaha başıma gelecekmi.
    arıza motordan kaynaklanmadığı için çok sevindim ayrıca

Motosikleti
    Artık Yok...
    daha roadstardan motordan bir arızası olan yok bildiğim kadarı ile karbüratör olayları çok doğaldır kirli benzini japonada koysan almanada koysan sonuçda karbüratörlüyse aynısını onda da yapar o aldığın benzinin temizliğine bağlı bir şey motorla ilgisi yok netice. motorun kendiyle ilgili bir arıza değil dış etkenlerden kaynaklı neticede.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhaba...
    logaritma; seni görmek ne güzel...
    forumlardan çoook uzak kaldım sayılır,başıma gelmedik kalmadı... 4 ay önce eşimden boşandım,60.000 tl borç kaldı,2 defa abuk subuk kazaya maruz kaldım,sigortadan sağlam kazık yedim,kriz belimi fena büktü... hatta KIRDI diyebilirim... annem yüz felci geçirdi... ramazan ayına girdik benim işler durdu ve 3 gündür dükkanı açmıyorum....

yani arkadaşlar boğuldum artık...
    ama beni ayakta tutan tek şey motorum,iyiki var!!! hayatımı onunla paylaşıyorum,beni rahatlatıyor... zat 150 kullanıyorum ve çook memnunum,hiç satmak istemiyorum ama lifan almam için satmam gerek... tam müşteri çıktı satıyordum,üstüne ekleyecek param yoktu:(,tam para buldum bu seferde müşteri yok oldu... hayırlısı artık.....

bu topice abone oldum ve devamlı takipteyim,muhabbetinizi allah bozmasın...

kendinize iyi bakın,trafikte dikkatli olun...

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    selam hayırlı ramazanlar ayberk abi inşallah herşey yoluna girer Allah sabrını artırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:30 PM ----------

mehmetuçar herhalde motorları eş zamanda aldık benimkide şu an 1300 civarında o sorunu bende yaşadım ama binlik bakımdan sonra daha iyi oldu benzini sürekli aynı yerden alıyom artık.Savaş abinin dediği gibi orjinal arka lastiklerin tadı yok yeni sezona degiştirmek lazım

Motosikleti
    Artık Yok...
    geçmiş olsun ayberk her şey olacağına varıyor bu günlerde geçicek sende bakıp gülüceksin..

ayberk senin çıkdığın bu uzun motor maceranda roadstar 250 sanırım seni uzun süre kesicek bir durak olucakdır..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ayberk her şey olacağına varıyor bu günlerde geçicek sende bakıp gülüceksin..

ayberk senin çıkdığın bu uzun motor maceranda roadstar 250 sanırım seni uzun süre kesicek bir durak olucakdır..
    TRT politik söylemi gibi bu nedir abicim ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:33 PM ----------

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba...
    forumlardan çoook uzak kaldım sayılır,başıma gelmedik kalmadı... 4 ay önce eşimden boşandım,60.000 tl borç kaldı,2 defa abuk subuk kazaya maruz kaldım,sigortadan sağlam kazık yedim,kriz belimi fena büktü... hatta KIRDI diyebilirim... annem yüz felci geçirdi... ramazan ayına girdik benim işler durdu ve 3 gündür dükkanı açmıyorum....

ama beni ayakta tutan tek şey motorum,iyiki var!!! hayatımı onunla paylaşıyorum,beni rahatlatıyor... zat 150 kullanıyorum ve çook memnunum,hiç satmak istemiyorum ama lifan almam için satmam gerek... tam müşteri çıktı satıyordum,üstüne ekleyecek param yoktu:(,tam para buldum bu seferde müşteri yok oldu... hayırlısı artık.....

Güçlü olmaya bak...sendelediğin an linc oluyorsun ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

arkadaslar motor alıcam tavsıyenız olurmu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanayi de ki zinciri düşünmüyor değilim abi Vakit ve nakit buldukça aslında o dükkanları dolaşacağım. Motorlar için harika malzemeler var ve piyasanın altında fiyatları

Özere bir soralım bakalım zincir varmı orada fiyatı nedir. Kredi kartına 586 taksit yaparlar mı ?
    vay alım gücü düşük adamm vayyy...

aslında vay aç adam vay diyecektim ama ortamda ayıp olmasın dedim...

zincir alacak paran yok...sanayiye gidersin çakma çapırla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba...

Ayberk geçmiş olsun,bu travmaları atlatırsın sen,iyi ki motorun var,arada kaç şehir dışına filan ıssızlıklar iyi geliyor,terapidir.

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250
    Enduro tadında kısa bir geziden sonra Erzincan Ovası....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı peu106gti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro tadında kısa bir geziden sonra Erzincan Ovası....
    Roadstarla ne off road yollar gördük biz.
    ömersirin anlatsın.

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    Alıntı baymehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motor alıcam tavsıyenız olurmu
    roadstar al derim

Motosikleti
    Roadstarla ne off road yollar gördük biz.
    ömersirin anlatsın.
    Anlatmaz abi o. Yaşar, fakat kimseye söylemez de göstermez de...

Forumdan Uzaklaştırıldı

Motosikleti
    Yine tek kelimeyle harika bir gezi olmuş Savaş abi, Yüreğine ve motoruna sağlık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı peu106gti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine tek kelimeyle harika bir gezi olmuş Savaş abi, Yüreğine ve motoruna sağlık
    daha güzel gezileri senden bekliyorum
    bilmediğimiz coğrafyaları anlat bize.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler