Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar arkadaşlar !
    Fuara katılıp da chopperlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bizleride bilgilendirirlerse gidemiyen bizler de memnun oluruz.
    Chopperların kalite, ekonomik, yenilik ve fiyat yönünden son durumları ne; ayrıca lifan fuara katıldımı katıldıysa lf 400 ve 250 lerin fiat aralıkları ne alemde
    giden arkadaşımız bilgilendirse çok memnun oluruz.
    Şimdiden Teşekkürler......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı köşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar !
    Fuara katılıp da chopperlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bizleride bilgilendirirlerse gidemiyen bizler de memnun oluruz.
    Chopperların kalite, ekonomik, yenilik ve fiyat yönünden son durumları ne; ayrıca lifan fuara katıldımı katıldıysa lf 400 ve 250 lerin fiat aralıkları ne alemde
    giden arkadaşımız bilgilendirse çok memnun oluruz.
    Şimdiden Teşekkürler......
    Lifan fuarda yoktu, Harley, keeway ve asya vardı chooper olarak ama fiyatlarını sormadım ama piyasa etiket fiyatları ile aynıdır buyuk ihtimalle.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    DL 650
    lifan fuarda yoktu, zaten üretimede başlamadılar daha, mart gibi başlıcaklarmış tabiki bu krizde zor gözüküyo benim tahminim bu sene üretim yapmıcaklar. chooper ların fiyatları na gelince fuar da birazdaha uygun olucagını düşünmüştük ama neyazıkki öyle olmadı, fiyatlar genel olarakta yükseldi.
    fuarın en uygun chooperi 97 model clasik bi harley di kırmızı beyaz ( 12,000, tl.) süper bi makinaydı,2, el salonu yapmışlar çok güzel di ama millet motor satmaya degil sadece sergilemeye gelmiş.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    selam arkadaşlar aranıza yeni bir roadstar'cı geldin kabul edersiniz herhalde

ayağımın tozuyla bir soru sormak istiyorum motosikletinize hangi marka yağdan ve kaç numara yağ kullanıyorsunuz hepinize selamlar..

SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar

fero tr hayırlı olsun!

Güle güle kullan hoş geldin aramıza pişman olmayacaksın...yağı 600 km geçince castrol ile değiştirmiştim...
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Roadstar'ını Regal Raptor'la takas etmek isteyen var mı arkadaşlar?
    (Üstüne para alacağım ama , bu yüzden bakımsız olabilir.Yürüyeni sağlam olsun yeter.)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan hoş geldin aramıza pişman olmayacaksın...yağı 600 km geçince castrol ile değiştirmiştim...
    teşekkür ederim ben castrol 15w40 yağ koymayı düşünüyorum..siz ne dersiniz..selamlar

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim ben castrol 15w40 yağ koymayı düşünüyorum..siz ne dersiniz..selamlar
    hayırlı olsun arkadaşım güle güle eskit inşallah.
    fotolarda güzel olmuş .

fiyatınıda yazarmısın hepimiz ögrenmiş olalım.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Roadstar'ını Regal Raptor'la takas etmek isteyen var mı arkadaşlar?
    (Üstüne para alacağım ama , bu yüzden bakımsız olabilir.Yürüyeni sağlam olsun yeter.)
    Raptorların parça sıkıntısı çektiği, titreşim ve üste para alma olayı düşünüldüğünde çok da mantıklı gelmiyor...Kötü motordur demiyorum aksine çok beğenirim...
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

Motosikleti
    Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Raptorların parça sıkıntısı çektiği, titreşim ve üste para alma olayı düşünüldüğünde çok da mantıklı gelmiyor...Kötü motordur demiyorum aksine çok beğenirim...
    Regal Raptor kullanıcısı olarak hiç parça sıkınısı çekmedim.(Gerçi pek parçaya da ihtiyacım olmadı.)Titreşim konusunda haklı olabilirsin, V motor kesinlikle daha az titreşim yapar.Motosikletlerin piyasasına baktığımda üstüne para almam hiç de mantıksız değil - ki bakımsız olabilir demiştim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Raptor kullanıcısı olarak hiç parça sıkınısı çekmedim.(Gerçi pek parçaya da ihtiyacım olmadı.)Titreşim konusunda haklı olabilirsin, V motor kesinlikle daha az titreşim yapar.Motosikletlerin piyasasına baktığımda üstüne para almam hiç de mantıksız değil - ki bakımsız olabilir demiştim.
    regal raptor'u bende çok düşündüm..müthiş bir makina sesi çok tatlı ama burada bayisi olmadığı için ve biraz'da pahalı olduğu için vazgeçtim.

Motosikleti
    kawasakivn 900 cılasik
    selam bende choper binicisiyim ve 3 yıldır 250.cc salcano motorum var ama bir japonla mukayese edilemez ki bu fiatlara çin malından başka motorsiklet olamaz tabi senin biliceğin iş bir dost tavsiyesi ben şu an kawasaki vn 900 aldım motor siklet dediğinde japon onu bunu bilmem saygılar

eğer isteyen olursa salcano 250 cc motorsiklet satılıktır ve kazası falan yoktur yeni bu işe merak sarmış bir arkadaş olursa hesaplı vericem model 2006 km 12.000 dir tşk

Motosikleti
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal raptor'u bende çok düşündüm..müthiş bir makina sesi çok tatlı ama burada bayisi olmadığı için ve biraz'da pahalı olduğu için vazgeçtim.
    Evet , satışı biraz sürüncemede kaldı ama yedek parça tedarikçisi var , bir sorun çekmiyorum.Bisan'ın tel cantlı ve V motorlu olması cezbediyor beni.Ayrıca şasisi de çok güzel.

Motosikleti
    Henüzyok
    Ferotr'a fiyat soracaktım ama özel mesaj atamadım. Arkadaşlar bu Lifan'ın LF200-18, LF 250-B modelleri hiçbir yerde satılıyor mu? Ben ne bayisini, ne servisini hiçbirşey bulamadım da. Yazık oldu, çok güzel modellermiş halbuki.
    Raptor almayı düşünüyodum ama biraz daha tuzlu...
    Keeway, Raptor, Ramzey ve Roadstar arası kaldım. Şu motor üstüne kocaman bisan yazmasalarmış daha iyi olurmuş.
    Lifanlarda müthiş ama...
    Eski konu ama resimler süper
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...modelleri.html
    B.Bora MERT

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Lifan 250 B fuarda vardı fiyatı 6000 TL benim gözlemlediğim kadarı ile benim motorum olan 250 lik ledov ve aynı sekmentte bisan keeway ve monero dan daha güzel ve kaliteli ancak dediğim gibi fiyat çok yüksek ayrıca regal raptor un 35o cc de fuardaydı 6900 tl gercekten malzeme ve işçilik kalitesi çok barizdı ayrıca motor heybetli fakat ince birde eksi yonü yine sıralı silindir yapmışlar
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    regali hangi firma getirecek, belli mi ?

slm tüm arkadaşlara...ben de inşallah haftaya Allah izin verirse bi chopper sahibi olucam da çok kararsız kalıyorum....sizden de yardım bekliyorum...keeway sl 150 regal raptor 125 bi de işte bisan 250 roadstar arasında çok kararsız kaldım....herkes bişey diyo kafam iice karıştı...ben en az sorun çıkaran bi motor istiyorum...bisanı nedense kötülüyolar çok sorun çıkarıyomuş diyolar...bi de sizin fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...yardımcı olursanız çok sevinirim

Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEUGEOT SATELIS 250
    Bu 2006 ya ait bir yazı niye gündeme geldi anlamadım. ?
    MOTOSIKLETIM ; PEUGET 250 SATELIS

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    arkadaşlar bişey soracağım, bisanların şasileri önde açık şekilde ( depo altı ve direksiyon merkezi kapatılmamış) çabuk paslanma yapmaz mı??? bir de buradaki bayi ötv indirimiyle beraber pazarlıksız 3800 diyor muhtemelen daha aşağı çekmem mümkün. sizce fiyatı uygun mu? ateşleme problemleri çok diyorlar umarım doğru değildir...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Henüzyok
    Bisan hakkında hiçbir fikrim yok. Sadece ilgim var. Çok da yorum bulamadım zaten...
    B.Bora MERT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler