Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KonyaLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son durum ankaradasın heralde gri renk roadstar görmemiştim daha önce nerden buldun onu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı KonyaLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son durum ankaradasın heralde gri renk roadstar görmemiştim daha önce nerden buldun onu
    alacağım bayi 4 adet getireceğini mavi,bordo,siyah,gri renklerde olacaklarını siyah olanın satıldığını söylemişti bende gri olanı alayım o zaman dedim.alalı 1 ay oldu.evet ankaradayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sondurum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacağım bayi 4 adet getireceğini mavi,bordo,siyah,gri renklerde olacaklarını siyah olanın satıldığını söylemişti bende gri olanı alayım o zaman dedim.alalı 1 ay oldu.evet ankaradayım.

Motorun hayırlı olsun dostum.

Farkında mısınız 2 yıl önce tek tük satılan motorlar bu yıl bayie gelmeden satılır oldu .
    Motordan anlayanlar çoğalıyor

Alıntı fenoktadenokta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. zaanım olmadığı için eski mesajları kuyamadım. ama ehliyetimi martta alıyorum. nisanda da motoruma kavuşuyorum. o zaman daha çok yaa-zarım inşallah. herkese merhaba bu arada.
    biraz uzun bir ara oldu yaw,in o motorun üzerinden

hangi bayiden ne kadara aldığını sorsam ayıp olmaz demi

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorun hayırlı olsun dostum.

Farkında mısınız 2 yıl önce tek tük satılan motorlar bu yıl bayie gelmeden satılır oldu .
    Motordan anlayanlar çoğalıyor

teşekkür ederim.

hangi bayiden ne kadara aldığını sorsam ayıp olmaz demi

Aydınlıkevlerden aldım 3000 lira.

teşekkür ederim.

Aydınlıkevlerden aldım 3000 lira.
    çiftkardan aldım sanırım bir yerden duymuştum oranın satıcıya ilgisi garantisi falan pek bi kötüymüş motoru aldıktan sonra dağılmış hemen senin düşüncelerini de öğrenebilirmiyim

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bende yolda gördüm bu gün bir tane ama bir kez bakılıp bir daha bakılmayacak motor diyeyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yolda gördüm bu gün bir tane ama bir kez bakılıp bir daha bakılmayacak motor diyeyim
    Fikrini soran olduğunu sanmıyorum.
    Laf olsun diye bir yerlere yazmak yerine,nezaket kuralları içinde davranman daha uygun olur.Muhtemelen motorculuğun günlerle ifade edilebilecek uzunlukta,yasın da ergenli ortasında biryerde olduğunu gözönüne alarak lütfettik cevap verdik.
    Biz halimizden memnunuz.

Motosikleti
    bisan roadstar 250

bisan arması hakkında

Savas abi motoruma bayılıyorumda ortadaki bisan armasını çok tutmuyorum bitek o kısmı kapatmak için bir reklamcıdan siyah kaliteli bir sticker aldım. onu kaplayınca depo simsiyah olacak ve üzerine ek yapıp kendi tasarımım bir arma yapmayı planlıyorum

sen ne dersin..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Savaşım yazdıkların çok yerinde
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şimdi belliki o anlık motoru degerlendirmende (motorlarla ilgilihiç bir bilgin olmadını varsayıyorum yorumundan ) görünüşü baz aldın. ama atladıgın bir konu varki bu motor yamaha viragonun görünüş olarak aynısıdır yani sen aynı zamanda o motorada tek bakımlık motor muamelesi yaptin (iletisim sorunun yoksa yazdıklarından cıkardıgım sonuc bu). motorcular için virago 250, virago535, intruder 600, rebel, shadow v.s. modeller kendilerini kanıtlamıştır senin sacma sapan yorumlar yapmana gerek yok
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    En fazla kaç km yaptınız arkadaşlar roadstarla.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    bisan lifan roadstar 250
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En fazla kaç km yaptınız arkadaşlar roadstarla.
    tek seferde 140+140=280 motorum 3 aylık şu an 3000 km de daha önce motorumda pırlama var diye yazmıştım arızayı buldum beyindenmiş şimdi garantiyle uğraşıyorum bisanın garantisi fasa fiso sanırım bidahada bisan almam garantisinden dolayı kimseyede tavsiye etmem

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    pırlama sesı tam olarak nerden gelıyordu acaba benım motorumda da pul zırıldaması gıbı bır ses gelıyor yaklasık 5 farklı ustaya gosterdım hıc bırı nerden kaynaklandıgını bulamadı ?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Beyinden nasıl bir pırrr sesi gelebilir ilginç! Çelik motorun 150 cc beyni sizinki ile uyumlu Bisan çok para isterse diğerini tercih edebilirsin.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    bisan lifan roadstar 250
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyinden nasıl bir pırrr sesi gelebilir ilginç! Çelik motorun 150 cc beyni sizinki ile uyumlu Bisan çok para isterse diğerini tercih edebilirsin.
    pırlama ses değil tek silindire düşmüş gibi motor gitmiyor
    daha sonra kendi kendine birden düzeliyor motor garantili
    bu gün servisle ve motoru aldığım yerle görüştüm firmaya tekrar telefon ettiler firma beyni göndereceğini söyledi garantiden 1haftaya kadar gelir sanırım firmanın elinde yokmuş şuanda

Motosikleti
    bisan roadstar 250

resimler

[/URL][/IMG]

dün sorunsuz bi 110Km yaptım motorumla ordu'dan perşembeye doğru resimleri paylaşmak istedim sizlerle

[/URL][/IMG]

çiftkardan aldım sanırım bir yerden duymuştum oranın satıcıya ilgisi garantisi falan pek bi kötüymüş motoru aldıktan sonra dağılmış hemen senin düşüncelerini de öğrenebilirmiyim
    çiftkar başka çinli markarda satıyor hangi marka hangi model onu bilmediğim bişey diyemem.servisdeki ustada ve servis sahibi roadstar kullanıyorlar her haftasonu gezilere gidiyorlar sitelerdeki mobilya ustalarınada baya roadstar satmışlar toplanıp geziyorlar.
    motorumu teslim almaya gittiğimde sandıktan çıkarılmamıştı. gaz kolu,ayna,ön teker,akü bunlar demonte geliyo takıyorlar rolanti ayarını ,bujileri fren ayarlarını kontrol edip zincir boşluğunu ayarlıyorlar.benzin koyup çalıştırıyorlar sonra usta 5 dk tur atıyo bi sorun yoksa teslim ediyorlar.

Anıttepe'deki yetkili bisan servisi 80 lira istiyor 1000 bakımına çiftkar 40 liraya yapıyor.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ben motorumu alalı 7 gün oldu 120 km yol yapmışım. Zevkle bindiğim bir motor kime gösterdiysem hayran kaldı. Pazar günü motoruma bakım yaptım güzelce yağladım ve temizliğini yaptım. Şu an 100 km de nekadar yaktığını ögrenmeye çalışıyorum. Sınıfının en az yakan motoru olduğunu söylüyor Savaş abi. Alıpta memnun değilim diyenede rastlamadım henüz gerçekten çok güzel bir araç.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    suzuki marauder 800
    bende vırago var bı arkadasımdada bısan aralarında fark var ama arkadaslar okadar acımasız olmayın benım motorum 95 model bunlar yenı ancak calısınca fark anlasılıyor ama bızım ıcın ıyı oldu en azından bazı parcaları ucuzladı bısanınkını kullanabılıyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler