Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    tanesi 80 Euroymuş.Ömer aldı.
    Bizim jantlar telli olduğu için başka şansımız yok şamriyel kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    anladım valla ben lastikleri dubless yaptırdım ama biraz durumun düzelince değiştirmeyi düşünüyorum yol tutuşu zayıf 7900 km yaptım lastikler hala yeni gibi bazende boşuna para vermeyim diyorum benim tahminim 5000km daha gider gibime geliyor.Ben oldukça fazla uzun yol yapıyorum yaptıgım km nin 7500'ü rahat uzun yolda olmuştur en kısası 250 en uzunu 3500 km bir günde 1000km bile yaptım.2 kişi çantalalar tıka basa dolu hatta öndeki sosis bile doluydu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım valla ben lastikleri dubless yaptırdım ama biraz durumun düzelince değiştirmeyi düşünüyorum yol tutuşu zayıf 7900 km yaptım lastikler hala yeni gibi bazende boşuna para vermeyim diyorum benim tahminim 5000km daha gider gibime geliyor.Ben oldukça fazla uzun yol yapıyorum yaptıgım km nin 7500'ü rahat uzun yolda olmuştur en kısası 250 en uzunu 3500 km bir günde 1000km bile yaptım.2 kişi çantalalar tıka basa dolu hatta öndeki sosis bile doluydu
    iyi yollar yapmışsın.
    Ben Pirellinin performansından memnunum.Pazar günü Kıyıköy'de ormanda kros yaptım.Orijinal lastiklerle asla cesaret edemeyeceğim stabilize rampalarda yeterli oldu.

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa

Forumdan Uzaklaştırıldı

sizce alınır mı???????

arkadaşlar bende roadstar almayı düşünüyorum sizce sağlamlık ve kalite yönünden nasıldır
    http://www.sahibinden.com/-_-_-_sifi...XQQdisplayitem
    cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı baypc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende roadstar almayı düşünüyorum sizce sağlamlık ve kalite yönünden nasıldır
    http://www.sahibinden.com/-_-_-_sifi...XQQdisplayitem
    cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar
    sahibinden.com a bakarsan o fiyata 0 bulursun.
    bisan alırsan diğerlerinden farklı olduğunu farkedeceksin.

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    eksozları sonradan ilave agızları daha geniş ama bi hata yaptım boruyu direk eksoza verdim oda sıcak havayla orayı kararttı ama oldu bi kere tekrar nıkelaj kaplatıcam boruyu da l ollarak eksoza vercem sorun kalıcak hayırlısıyla saygılar ...

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    merhaba ben ordudan yazıyorum. roadstar 250 ailesine ben de katıldım. daha çok acemiyim herkese merhabalar...

motoru alaı 1 hafta oldu 2-3 kez bindim ama çok keyifli herhangi bir titreşim hissetmedim umarım bu şekilde devam eder.

KonyaLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhaba aklımda birkaç soru var bunları aydınlatabilirsem bende roadstar ailesine katılacağım inşallah

1-ilk motorum olacak acaba başlangıç için uygun mu?

2-motorda benzin göstergesi göremedim sorun bendemi yoksa gerçekten yokmu

3-motoru şehirdışında kullanacağım servisler çok uzağımda acaba bakımları zormu kendim yapabilirmiyim?

teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KonyaLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba aklımda birkaç soru var bunları aydınlatabilirsem bende roadstar ailesine katılacağım inşallah

1-ilk motorum olacak acaba başlangıç için uygun mu?

2-motorda benzin göstergesi göremedim sorun bendemi yoksa gerçekten yokmu

3-motoru şehirdışında kullanacağım servisler çok uzağımda acaba bakımları zormu kendim yapabilirmiyim?

teşekkürler
    1-uygundur
    2-zaten lazım değil.Tripmetreyi ayarlarsın 160-180 km sonra doldurursun yaklaşık 16-20 YTL filan yakar
    3-bakım?o da ne?yağ değişiyor zaten.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bu tarzda benzin göstergesinin olmaması eksiklik değil çoğu marka ve modelde yoktur zaten.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

çok teşekkürler işte acemilik daha önce cruiser e mi bindim sanki neyse ona da alışırız motora hasta oldum zaten fiyatıda çok uygun ankarada plaka dahil 3000 ytl ye veriyorlar

Motosikleti
    bisan roadstar 250

????

kimse bana hoşgeldin falan demedi ama neyse artık....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı coctailss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben ordudan yazıyorum. roadstar 250 ailesine ben de katıldım. daha çok acemiyim herkese merhabalar...

motoru alaı 1 hafta oldu 2-3 kez bindim ama çok keyifli herhangi bir titreşim hissetmedim umarım bu şekilde devam eder.
    hoşgeldin,Bu motor keyifli ve titreşimsiz.Böyle devam eder.

çok teşekkürler işte acemilik daha önce cruiser e mi bindim sanki neyse ona da alışırız motora hasta oldum zaten fiyatıda çok uygun ankarada plaka dahil 3000 ytl ye veriyorlar
    slmlar arkadaşlar bende 1-2 hafta içinde almayı düşünüyorum..ama ben en uygun afyonda bulmuştum oda 3500ytl kdv-ötv dahildi..seninkine de dahil mi,ve türkiyenin her yerine yolluyolar mı, bi bilgin varsa ve paylaşırsan mutlu olurum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sangwa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmlar arkadaşlar bende 1-2 hafta içinde almayı düşünüyorum..ama ben en uygun afyonda bulmuştum oda 3500ytl kdv-ötv dahildi..seninkine de dahil mi,ve türkiyenin her yerine yolluyolar mı, bi bilgin varsa ve paylaşırsan mutlu olurum..
    Dostum sen neredesin.
    Sahibinden.com daki bisan ilanlarını takip et.0 fiyatları 3.000 YTL civarında.

Alıntı sangwa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ankarada aydınlıkevlerde plaka dahil 3.000 ytl ye veriyorlar.

motoru yollıcaklarını sanmıyorum. nasıl yaparsın ancak motoru burdan alırsın kargoyla afyon'a getirtirsin. ama 3.500 ytl yi geçer.

Forumdan Uzaklaştırıldı

motoru yollıcaklarını sanmıyorum. nasıl yaparsın ancak motoru burdan alırsın kargoyla afyon'a getirtirsin. ama 3.500 ytl yi geçer.
    Afyon'da 2.950 ye KDV+Ötv dahil satılıyor.

http://www.sahibinden.com/hadi_bakal...XQQdisplayitem

aydınlıkevlerdeki çiftkardan almanızı tavsiye etmem ne servisi servis nede zamanında motoru teslim edebiliyorlar geliyo yolda kargoda akşama gelecek toplanıyo diyerek oyalayıp duruyorlar servisdeki usta diye çalıştırdıkları adam hiç bişeyden anlamıyo motorun lastiklerine 40 psi hava basıp teslim ediyo normalde 29 psi olması gerekirken. Valla kim ne derse desin yeni alacak arkadaşlara kesinlikle çin malı motor tavsiye etmiyorum, motorunu aldıktan sonra daha iyi anlıyacaksın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler