Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki VN 800 Kullanıcıları / Bilgi ve Paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı exteras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşyol da istanbul aydın üniverstiesinin yanındaki oto sanayii de 3. katta.

https://www.google.com.tr/maps/place...8.797529?hl=tr

Tel no: 542 424 78 89
    teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hydark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn800 Classic
    AKÜ ÖNERİSİ
    Merhaba arkadaşlar, vn 800 için akü önerisine ihtiyacım var, yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler..

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Merhaba, 2 yıl Vlm akü takılıydı aldığımda ve şişmişti. Şuan unibat akü var bir yılı geçti bir sorun çıkmadı. Bütçen varsa ve bulabiliyorsan orjinal yuasa en iyisi diyorlar, yoksa unibat ile bi sorun yaşamadım. Sis farı mevcut.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Merhabalar dostlar,kısmet ise bugün 96 model orjinal bir vn 800 sahibi oluyorum.Tecrübe ve bilgilerini aktaran dostlara teşekkürlerimi sunarım

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

VN 800 den çok memnun kalacağınıza eminim. Bana göre sınıfının en başarılı motosikletlerinden birisi.

Kullandıkça görüşlerinizi ve sorularınızı yazar iseniz, VN 800 forumu da biraz hareketlenmiş olur.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

hydark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn800 Classic
    Arkadaşlar, VN 800 için İstanbul'da YUASA akü nereden alabiliriz?
    Mavi Kuş

Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Motoruma kavuştum,yaklaşık 100 km sürüş yaptım.Üzerinde highway hawk egzos var ses ve performans çok hoşuma gitti.Bu da bizim yakışıklı https://i.hizliresim.com/aGkRNd.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

@vader iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Saygılar

Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    En son akü almaya gittiğimde Yuasa'nın Türkiye dağıtımı ile ilgili bir sıkıntı vardı, dolayısı ile piyasada bulamamıştım.

Ben de tercihimi İtalyan Unibat'tan yana kullandım ve herhangi bir sıkıntı da yaşamadım.

Şu anda durum nedir bilmiyorum ama bulamamanız durumunda alternatif markalara (Çin mallarından uzak durun) bakmanızı öneririm.

Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Selamlar,yurtdışından krom elcik almak istiyorum,bizim motorların elcik ölçüsü nedir acaba? Teşekkürler

Motosikleti
    suzuki gs500E
    Vn 750 hakkında fikirleriniz nedir? Yakın zamanda takasa girmeyi düşünüyorum dikkat etmem gereken bir şeyler varmı.

Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı cyunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vn 750 hakkında fikirleriniz nedir? Yakın zamanda takasa girmeyi düşünüyorum dikkat etmem gereken bir şeyler varmı.
    Nadir bulunan bir makine, bulunanlar da oldukça yaşlı, ciddi anlamda parça sıkıntısı çekebilirsiniz.

Bulaşmayın, imkanınız var ise ve illa Kawasaki alacaksanız, direk 2005 - 2006 model bir VN800 Classic almaya çalışın derim.

Saygılarımla.

Dün bir vn 800 Classic aldım 96 model Benin sorum arka lastik emsallerine göre daha ince 140/90-16 biraz daha kalınlaştıra bilinir mi

Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    VN800'ü 2 sene kadar kullandım.

Lastik ebatlarıyla oynamanızı önermiyorum. Zira o lastiklerle son derece dengeli ve virajı güzel bir motosiklet VN800.

Teşekkürler motor hakkında buradan bayagı bilgi alacağımı umuyorum

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,yurtdışından krom elcik almak istiyorum,bizim motorların elcik ölçüsü nedir acaba? Teşekkürler
    baya geç oldu ama gözümden kaçmış bu. Gidon ölçüsü 25 mm = 1 inç

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    arkadaslar ilandaki motorun geçmişini bilen var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11978218/detay

Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ilandaki motorun geçmişini bilen var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11978218/detay
    Bunu tanımıyorum, ama aşağıdaki linkteki motor benim eski makine. 38.000'de satmıştım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...06833657/detay

Abilerim ablalarım kardeşlerim herkese merhaba. İki haftadır 2006 model vn800ü olan yeni forum üyesisiyim. Makine şahane, almadan önce burada yazılan herşeyi okudum zaten, öncelikle iyi ki varsınız. Sonralıkla ise bir sorum olacak, maalesef benim makinenin ön fren diski biraz yamulmuş, bitik balatayla diskten yenme durumu var. Çok fazla girilmemiş diske ama hazır motoru yeni almışken diski de sıfırlayayım dedim. Kadikoy z moto nun yetkili servisindeki arkadaşlar ellerinde bulunmadığını söyledi liste fiyatindan bakip 1780 lira dediler siparis verip getireceklermiş. Ben de dedim ki aslında bunu CNC makinesinde yaptırabiliriz birebir aynısını. Sizlere sorum şu, ön disk alabilecegim bir yer biliyor musunuz? Tanidik cnc ci var mı? Teşekkürler!

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    [QUOTE=madecassol3;4328043]Abilerim ablalarım kardeşlerim herkese merhaba. İki haftadır 2006 model vn800ü olan yeni forum üyesisiyim. Makine şahane, almadan önce burada yazılan herşeyi okudum zaten, öncelikle iyi ki varsınız. Sonralıkla ise bir sorum olacak, maalesef benim makinenin ön fren diski biraz yamulmuş, bitik balatayla diskten yenme durumu var. Çok fazla girilmemiş diske ama hazır motoru yeni almışken diski de sıfırlayayım dedim. Kadikoy z moto nun yetkili servisindeki arkadaşlar ellerinde bulunmadığını söyledi liste fiyatindan bakip 1780 lira dediler siparis verip getireceklermiş. Ben de dedim ki aslında bunu CNC makinesinde yaptırabiliriz birebir aynısını. Sizlere sorum şu, ön disk alabilecegim bir yer biliyor musunuz? Tanidik cnc ci var mı? Teşekkürler![/QUikitellide bir firma var yapan ihracatta yapıyor bildiğim kadarıyla bi araştırın isterseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

ikitellide bir firma var yapan ihracatta yapıyor bildiğim kadarıyla bi araştırın isterseniz

Hocam isim falan firmaya dair bi bilgi var mi elinizde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)