Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme (Enduro/Super Moto/Moto cross) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial x treme süper moto
    slm.
    İstanbul da cros yapan varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

slm.
    İstanbul da cros yapan varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhan_karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme SÜPERMOTO / ENDURO
    Vardır hee halde koca istanbul

Motosikleti
    mondial x treme süper moto
    yazan yokk

Motosikleti
    Cross diyorsunuz mondial cross kullanan arıyorsanız zor ama enduro etkinliği yapan bir sürü üye var forumda aratıp bulursunuz.

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro

şu motordan anlayan var mı?

Motosikleti
    Bizim xtremenin güncel versiyonu karbüratör değişik ufak tefek değişiklikler var parasını cidden hak eden motor hatta apache lerin piyasada bu motordan pahalı olup o paralara satıldını görmek hayret verici kötülemek gibi değil apacheyi ama mondialin xtreme modeliyle 27 beygirlik apache yi karsılaştıedık herkesin begenisi mondialdan yanaydı nispeden yumuşak amortisörler apache ye göre çokkkkkkk rahat diyebileceğimiz oturuş pozisyonu peglerin pozisyonları falan filan tek eksisi enduro olarak apacheden yüksek kimi yerde ayaklarım yere yetişmiyor yakıt zatwn çok az benzin 4.60 ken 12. İle 17 kurus arası yakıyordum kullanıma baglı olarak tapa gaz die tabir edilirse bende süpermotk var katalizorleri söküp kross versiyobunun beynını taktım crf 250 ile 4 cü vitese kadar rahat uzuyor sonrasınds crf son hızdan dolayı ilerliyor donanım özellik olarak yeni çıkan crf den daha özellikli crf japon un çini modunda artık kalite olarak öyle ahım şahım bi şeyi yok kaldıkı alt motor olarak shineray(mondial xtreme 250) eski honda ax-1ile aynı motora sahip temel olarak honda dieyebiliriz ön amortisörler crf 450 nin showa ile aynı bazen satayım diyorum sonra vaz geçiyorum piyasası şaka gibi rakamlar ve karar aldım her zaman ikinci motor olarak duracak şehir içi tartışılmaz keyifli 250 lik için koltuk döşemesi rahatsıxdı komfor sele tarzı döseme yaptım ortopedik süngerle 400 km yakın yol yaptım defalarca uzun yola cıktım uyuşma falan olmadı uzun uzadıya yazdjm kafa ütüledim ama bu motorun hakkı cok yenildi bence

Monfialin satış polıtıkasındakı yanlışlarmı diyelim kullanıcı kitlesinin ürün hakkındaki bilgi yetersizliği mi diyelim servis ve bayilerin umursamazlıgı mj diyelim ne dersek diyelim hakkı yenen bir motor.

Ve ayrıca mondialin servis ve yedek paeça politikası çok yanlış defalarca uyardım konuştum artık yurt dışından parça alırıyorum hem daha çabuk daha uyguna geliyor hemde kimseyle muhatap olmuyorsun 40 günde gelen yedek parçalardan sonra gıcıklıgına geri iade ettikten sonra bu servıs polıtıkasını kınıyorum.

Motor güzel mondial kötü.

Farklı firma getirirse daha güzel olacak
    cenkito ve hercul3367 bunu beğendiler.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Arkadaşlar bu motor yeni mi ilk defa gördüm sitede çok iyi bişeye benziyo
    http://www.mondialmotor.com.tr/model...treme-maxx-200

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı erhan_karagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim xtremenin güncel versiyonu karbüratör değişik ufak tefek değişiklikler var parasını cidden hak eden motor hatta apache lerin piyasada bu motordan pahalı olup o paralara satıldını görmek hayret verici kötülemek gibi değil apacheyi ama mondialin xtreme modeliyle 27 beygirlik apache yi karsılaştıedık herkesin begenisi mondialdan yanaydı nispeden yumuşak amortisörler apache ye göre çokkkkkkk rahat diyebileceğimiz oturuş pozisyonu peglerin pozisyonları falan filan tek eksisi enduro olarak apacheden yüksek kimi yerde ayaklarım yere yetişmiyor yakıt zatwn çok az benzin 4.60 ken 12. İle 17 kurus arası yakıyordum kullanıma baglı olarak tapa gaz die tabir edilirse bende süpermotk var katalizorleri söküp kross versiyobunun beynını taktım crf 250 ile 4 cü vitese kadar rahat uzuyor sonrasınds crf son hızdan dolayı ilerliyor donanım özellik olarak yeni çıkan crf den daha özellikli crf japon un çini modunda artık kalite olarak öyle ahım şahım bi şeyi yok kaldıkı alt motor olarak shineray(mondial xtreme 250) eski honda ax-1ile aynı motora sahip temel olarak honda dieyebiliriz ön amortisörler crf 450 nin showa ile aynı bazen satayım diyorum sonra vaz geçiyorum piyasası şaka gibi rakamlar ve karar aldım her zaman ikinci motor olarak duracak şehir içi tartışılmaz keyifli 250 lik için koltuk döşemesi rahatsıxdı komfor sele tarzı döseme yaptım ortopedik süngerle 400 km yakın yol yaptım defalarca uzun yola cıktım uyuşma falan olmadı uzun uzadıya yazdjm kafa ütüledim ama bu motorun hakkı cok yenildi bence

Monfialin satış polıtıkasındakı yanlışlarmı diyelim kullanıcı kitlesinin ürün hakkındaki bilgi yetersizliği mi diyelim servis ve bayilerin umursamazlıgı mj diyelim ne dersek diyelim hakkı yenen bir motor.

Ve ayrıca mondialin servis ve yedek paeça politikası çok yanlış defalarca uyardım konuştum artık yurt dışından parça alırıyorum hem daha çabuk daha uyguna geliyor hemde kimseyle muhatap olmuyorsun 40 günde gelen yedek parçalardan sonra gıcıklıgına geri iade ettikten sonra bu servıs polıtıkasını kınıyorum.

Motor güzel mondial kötü.

Farklı firma getirirse daha güzel olacak
    hangi siteden alışveriş yapıyorsun yedek parça olarak
    hercul3367 bunu beğendi.

s.a arkadaslar bu motordan sıfır almayı dusunuyorum sıtesınde supermoto versıyonu yok ama cogu kısıde gordum supermotoya sonradanmı cevırılıyor yoksa oversıyonuda satılıyormu ? satılmıyorsa nekadar masrafı varsuper motoya cevırmek ıcın bılgı verırsenız sevınırım sımdıden tskler

Alıntı furkan58aga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar bu motordan sıfır almayı dusunuyorum sıtesınde supermoto versıyonu yok ama cogu kısıde gordum supermotoya sonradanmı cevırılıyor yoksa oversıyonuda satılıyormu ? satılmıyorsa nekadar masrafı varsuper motoya cevırmek ıcın bılgı verırsenız sevınırım sımdıden tskler
    Hazırı varken uğraşmayın diye.(konu sahibi bağışlasın)
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...u-sogutma.html

saolasın fakat nakit param yok taksıtle sıfır alacam ondan sordum

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    250 X-treme enduro yu bugün aldım. sitede ilk miyim acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

bu da ilk fotosu,
    bu da 24 km sonraki hali.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    cenkito bunu beğendi.

mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    Bende dün teslim aldım.Gayet güzel makina,Boy 195.Surus pozisyonu harika,lastikleri geldiği gibi binmeden değiştim asfalt için.

cenkito, guvenandac, sundowner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    mondial x treme max
    hayırlı olsun tekerin düz bassın. tekerlekler hangi marka hangi model kaça aldın paylaşırsan seviniriz.
    mytheron bunu beğendi.

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanın, bol bol paylaşım repor püf nokta, bakım maalyetleri, performans videoları bekliyoruz yeni alan arkadaşlardan.
    mytheron ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sava mc24 serisi 417tl 8taksit ücretsiz kargoyla geldi.Videoları koymaya basliyacam en kısa zamanda,birde mikrofon takabilecegim kamera olursa tadından yenmiyecek.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Gerçek hız göstere hızı karşılaştırması. Gösterge yaklaşık %10 fazla göstermekte.

https://www.youtube.com/watch?v=WgIm...ature=youtu.be
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial x trem max 200
    herkese selam
    yeni bir motor kullanıcısıyım. x treme max 200 sahibiyim ve bursa da beraber yol yapabileceğimiz arkadaşlar bulma umudu taşıyorum.

Motosikleti
    yaklaşık 2bin km oldu.
    Alet gerçekten çok eğlenceli.Gücü kuvveti yerinde.
    Yanlız şu lastiklerin full asfalt olan bir modelinden bulsam takacagım mevcut lastikler ömrünü tüketince.
    Avon gormusdum fakat bulabilirmiyim bilmiyorum.

Motosikleti
    Sattım insan bu kadar mı piiman olur bi motoru sattına 😥

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)