Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme (Enduro/Super Moto/Moto cross) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla istemsiz oldu. Motor aninda stop ediyor. o sirada jigle acik gaz vermeye calisiyorum, bir yandan motorun ustundeyim, daha fazla gurultu etmeden hemen hareket edeyim dedim calistirir calistirmaz, ama hareket etmeden jigleyi kapatmam lazim yoksa garajdan cikamiycam, motorun ustunden karburatore uzanmaya calisiyorum jikleye... jigleyi zar zor kapattim tabi gaz acildi otomatikmak....derken gol oldu gooooollll )))
    Beckenbauer, tacsiz kral Pele, Nadia Komanachiii vurdu ve gollllll... :D
    ozgur325 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi laf vardır bizim oralarda "gulaklarım zın zın zıngırdayo" , benim motoruda bir kaç müşteri çıktı bakalım kime kısmet olacak hayırlısı

inş. hayırlısıyla satarsın abi

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    siyanür de bana satsa da 5 lira versem motoruna
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyanür de bana satsa da 5 lira versem motoruna
    Lutfen mantiksiz teklifler icin aramayin, tel.e bakmiyorum, mesaj da gondermeyin onlara da bakmiyorum anasini satayim. Fiyat sondur, pazarlik hele hic yoktur babu$. Takas yanlizca Kuba STRKLMNOPYZ ile olur, japonlarla takas dusunmuyorum. Simdiden hayirli ossun...
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Lutfen mantiksiz teklifler icin aramayin, tel.e bakmiyorum, mesaj da gondermeyin onlara da bakmiyorum anasini satayim. Fiyat sondur, pazarlik hele hic yoktur babu$. Takas yanlizca Kuba STRKLMNOPYZ ile olur, japonlarla takas dusunmuyorum. Simdiden hayirli ossun...
    akarı kokarı var mı ve full + full mu

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    patiska sendemi satıyorsum motoru hayırdır aga

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akarı kokarı var mı ve full + full mu
    Akaryakıt, mazot kokuyor... Hergün mazotla siliyorum, besliyorum grenajlarımı... Benzini fullüyorum ancak 200 km dayanıyor.

Üzerinde extra olarak;

E-bay - elcik korumalar,
    AliExpress - elcük koruma bağlantı aparatları,
    DealExtreme - koso imitasyon aynalar (orjinal ve bir çift YBR aynası yanında verilecektir)
    Ali'X - Ayna bağlantı aparat ve yuvaları
    Osram N.B.+ H4 ampul
    DX'ten - Kenda marka bisiklet elcikleri...
    vs,,,vs,,,
    TopKãse +100TL ye satılır...saygılar
    #sürenadam

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Ama Sticker sevdamızdan vazgeçmicem, yapacam üleyn sticker çalışması , gerekirse tunç'a gönderir yapıştırır. Her türlü Dijital işlem yapılır, modifiye, duvar kahadı , tişört çalışması, Grafiti filan feşmekan
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    aslanım mümtaz sen tshirt bastırta önce benim stickerlar bozlursa senin kileri kulanırız

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alana şimdiden hayırlı olsun yazmamışsın panpa

Benim motorun jantları değiştirmeden arkaya 130 80 17 öne 90 90 17 kros lastik sipariş verdim yarın gelecek hafta sonu takacağım resim yükleyebilirsem ekleyeceğim.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı gazi. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun jantları değiştirmeden arkaya 130 80 17 öne 90 90 17 kros lastik sipariş verdim yarın gelecek hafta sonu takacağım resim yükleyebilirsem ekleyeceğim.
    Bekleriz resimleri Ben de düşünmüştüm ancak 17" jantla kaldırıma çıkarken bile yeri geliyor zorlanıyor motor. o yüzden okadar küçük lastikle araziye girmek bilmiyorum nasıl olur. Ama toprak yolda gezilecekse veya tarla tarzı yerlere girilecekse sorun olmaz bence, çok da güzel olur bence...
    #sürenadam

Motosikleti
    ule senin topkase amma pahalı imiş bende arwich top kase kappa 70 tl

Motosikleti
    evet arkadaşlar cross modelinde yada enduro modelinde kafasında soru işareti olan arkadaşlara iç rahatlatıcı bir görsel
    http://www.youtube.com/watch?v=jEdkX...feature=relmfu

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ziOhH...feature=relmfu

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=rVFXP...feature=relmfu

Bekleriz resimleri Ben de düşünmüştüm ancak 17" jantla kaldırıma çıkarken bile yeri geliyor zorlanıyor motor. o yüzden okadar küçük lastikle araziye girmek bilmiyorum nasıl olur. Ama toprak yolda gezilecekse veya tarla tarzı yerlere girilecekse sorun olmaz bence, çok da güzel olur bence...
    Nazilli Mondial yedek parça sorumlusu Asker arkadaşımın eşi aradım 21 jant yok, (ne hikmetse) jant gelene kadar 17 ye devam daha sonra 21 yapacağım inşallah.

Motosikleti
    poti garantiden çıkartmasaydın motoru benim gibi malzemeyi sie sie getirttirirdin senin magnetlere baktım dean marka bir tane varmış o uyumlu olabilirmiş dün sabahtan satılmış vidalı arıyoruz ve dedğin gibi benim tek düşüncem ellerinde yedek parçada liste fiyatı gözükenlerden olduğu gerisi yok gibi geliyor

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben yedek parça fiyatı gözükenlerin bile olmadığını düşünüyorum ya neyse... Ayrıca yedek parça olayı için garantili olması gerekmiyor motorun. Kanun gereği yeterince yedek parçayı bulundurmak zorundalar. Bu motorun garantisi 2 yıl. Ama bana 2 yıldan sonra bile yedek parça temin etmek zorundalar(yanlış hatırlamıyorsam 10 yıla kadar). Yani garantiyle alakası yok olayın. Bir de buradaki servise söyledim, siz sipariş geçin, zaten parası neyse vericem dedim, yok bize sipariş vermeyiz diyorlar. Döveyim mi adamları!

Olum şaka maka senin şu yedek parça olayına girmiş olman resmen mucize oldu bizim için Yani en azından artık bir cevap alabileceğimiz, sinirlendiğimizde sayıp sövebileceğimiz bir yedek parça sorumlu genel baş müdürüsün sen benim gözümde (her nekadar mondial adına çalışmasan da)
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ben yedek parça fiyatı gözükenlerin bile olmadığını düşünüyorum ya neyse... Ayrıca yedek parça olayı için garantili olması gerekmiyor motorun. Kanun gereği yeterince yedek parçayı bulundurmak zorundalar. Bu motorun garantisi 2 yıl. Ama bana 2 yıldan sonra bile yedek parça temin etmek zorundalar(yanlış hatırlamıyorsam 10 yıla kadar). Yani garantiyle alakası yok olayın. Bir de buradaki servise söyledim, siz sipariş geçin, zaten parası neyse vericem dedim, yok bize sipariş vermeyiz diyorlar. Döveyim mi adamları!

Olum şaka maka senin şu yedek parça olayına girmiş olman resmen mucize oldu bizim için Yani en azından artık bir cevap alabileceğimiz, sinirlendiğimizde sayıp sövebileceğimiz bir yedek parça sorumlu genel baş müdürüsün sen benim gözümde (her nekadar mondial adına çalışmasan da)
    çocuk sen telefonla aradınmı mondialin fabrikasını? Bi de hele bana??
    ANGARAJ

Motosikleti
    polat sorduğun apaçi egzos işide olucak gibi önce sipariş durumu kesinleşsin fiyata attsın mondialde

Üstad sana zahmet bir sorar mısın Extreme modellerinin ne gibi yedek parçaları mevcut ellerinde? Ciddi söylüyorum, ellerin hiç bir yedek parçanın olmadığına inanıyorum. En basitinden düştüm, fren manetim kırıldı...Mondial'e soruyorum hiç ses yok. Hani tanıdığın olduğu için daha samimi konuşabilir sana sorumlu bayan, ellerinde ne var ne yok gibisinden...yada nezaman yedek parça getirmeye başlayacaklar gibi.
    Bana söylenen nazillide sadece montaj yapılıyor parçalar çinden geliyor öyle yedek parça falan yok sadece eksik yada arızalı parça gelirse montajda bir motor oluşturulamadığından kalan parçalar yedek parça oluyormuş gibilerinden yada sipariş verip getiriliyormuş oda uzun ve zahmetli bir iş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)