Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sezonu açtık

kdiner ve mbuyuk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'dan arka stop için F1 çakar modülü satın alıyorum, frene bastığımda arka stop hızlı hızlı yanıp sönecek bu hem görünürlüğü arttıracak hemde dikkat çekici olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Şu buji piposu bu günlerde çok gözüme takılmaya başladı çok ucuz ve dandik gözüküyor.
    50 metreden belli ucuz krom olduğu ve en kötüsü birleşim yeride gözüküyor, bujim zaten NGK birde NGK buji piposu alıp takayım diyorum.

Bu arada nasipse cuma günü 2000 bakımına gidiyorum ve takip eden haftada günü birlik İzmir'e gidip geleceğim.
    hayirli olsun

ebay linkini alabilir miyim ?

Bu arada izmire geldiginde haberim olsun musait olursam goruselim ;)

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun

ebay linkini alabilir miyim ?

Bu arada izmire geldiginde haberim olsun musait olursam goruselim ;)
    http://www.ebay.com/itm/400620897713

Peki Konak tarafında olacağım, umarım görüşebiliriz
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/400620897713

Peki Konak tarafında olacağım, umarım görüşebiliriz
    linkte bisey cikmiyor ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    bu da türkiyede satılan aynı modeli.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...asor-151370505

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Siyahlar içinde bir beyaz melek o benim herşeyim yol arkadaşım.
    C.Kaan ve fatih581 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynen lakin bu paraya yurt dışından 2 adet alıyorum

Gerçi sanırım kararımı değiştirdim bu modül 5 saniye çakıp sonra sabit yanıyor ben frene bastığımda devamlı çakmasını istiyorum.

Motosikleti
    Honda CB650F
    al bi f1 stop kafan rahat olsun kaan 17 lira bişey yurt dışıyla uğraşma ben sana içindeki ledleri değiştiririm daha parlak ve göz alıcı olur.

Motosikleti
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Arka sis farları için kullandığınız modül nedir acaba ?
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Motosikleti
    mercekli çakar devresi. birde birazdan atacağım videoyu görün nerdeyse motor pavyona dönücek.
    bu değil ama, bu farklı ve mercekli sis farı çalışmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

[/COLOR]işte bu en son çalışmam.
    C.Kaan ve almpoz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Abi sis farları müthiş olmuş ya aldığın yer neresi sisleri? birde kullandığın modül nedir? Ofroad araçları gibi olmuş aküden fazla yemesin wattları yüksek gibi geldi bana.

Motosikleti
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sis farları müthiş olmuş ya aldığın yer neresi sisleri? birde kullandığın modül nedir? Ofroad araçları gibi olmuş aküden fazla yemesin wattları yüksek gibi geldi bana.
    vallahi buraya yazsam aldığım malzemeleri, kullandığım malzemeleri istediğim şekle sokuyorum ne siz sorun nede ben gerçekten roman olur yani, ayrıntılı bilgi veririm, bugün yine deneme yanılma yöntemi ile çakar devresi ile pulsar 200ns in orjinal stop farını frene basınca çakarlı hale getirdim birkaç rötuş daha yapıp güzel bir şekil ortaya çıkacak burdan paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

bu çakarlı sis farından iki adet aldım, yolda don olayından dolayı bir tanesinin mercek camı ve dış kabı düşmüş bende motorda ön amörtisör çamurluk kısmına yaptığım sislere bu devrenin kısmına monte ettim, bazen çakma sorunu olsada sorun değil.

arka çakar devrem ise geçen fuardan aldım 1 çifti 25tl, bu devreyi arka stop far çıkışlarına taktım, motor çalışınca yanıyor frene basınca çakıyor.

artı ön çakarlı küçük boncuklar ise yurt dışından gelme ve arkadaştan aldım, yine çamurluktaki sis farları ise normal alınma ve kendim şekle sokarak monte etim onların resimleri olmadığı için yükleme şansım yok ama resimleri çeker yüklerim burdan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Bu da Pulsar 200ns Stop Far Çakar Videosu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

bunlar kullandığım malzemeler,
    ön çamurluk sis farı için

bu polis çakarları gibi olan küçük çakarlı devre, genelde park ettiğim zaman kullanmaya çalışıyorum.

bu da motor çalışınca direk yanıyor, frene basınca çakar yapıyor videoyu izlemişsinizdir zaten ordan ne ne olduğu bellidir.

Arkadaslar motorumc600 km de 2014 model gazi aciyoeum 6,8 bin devirde gazi kesince egzozdan pat diyr ses geliyo neden sizce

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    ya arkadaslar sizin motor blogunuzdan ama icinden boyle surtme sesi gibi bisey geliyo mu videoya cektim ama o ses belli olmadigi icin sildim orta sehpadayken.bide rodaj yagi var o yapar mi acaba ? 460 km de az kaldi bakima gircek

Motosikleti
    Honda CB650F
    su tahliye deliği var egzozun altında ordan yapıyor o sesi pot pot bazen pat pat diye yapar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi buraya yazsam aldığım malzemeleri, kullandığım malzemeleri istediğim şekle sokuyorum ne siz sorun nede ben gerçekten roman olur yani, ayrıntılı bilgi veririm, bugün yine deneme yanılma yöntemi ile çakar devresi ile pulsar 200ns in orjinal stop farını frene basınca çakarlı hale getirdim birkaç rötuş daha yapıp güzel bir şekil ortaya çıkacak burdan paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

bu çakarlı sis farından iki adet aldım, yolda don olayından dolayı bir tanesinin mercek camı ve dış kabı düşmüş bende motorda ön amörtisör çamurluk kısmına yaptığım sislere bu devrenin kısmına monte ettim, bazen çakma sorunu olsada sorun değil.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...9831806klz.jpg

arka çakar devrem ise geçen fuardan aldım 1 çifti 25tl, bu devreyi arka stop far çıkışlarına taktım, motor çalışınca yanıyor frene basınca çakıyor.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...03-800x800.jpg

artı ön çakarlı küçük boncuklar ise yurt dışından gelme ve arkadaştan aldım, yine çamurluktaki sis farları ise normal alınma ve kendim şekle sokarak monte etim onların resimleri olmadığı için yükleme şansım yok ama resimleri çeker yüklerim burdan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Bu da Pulsar 200ns Stop Far Çakar Videosu.
    https://www.youtube.com/watch?v=FcNcbcp6fzE

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

bunlar kullandığım malzemeler,
    ön çamurluk sis farı için
    http://www.hizliresimyukle.com/image...150310_009.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...150310_013.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...150310_010.jpg
    bu polis çakarları gibi olan küçük çakarlı devre, genelde park ettiğim zaman kullanmaya çalışıyorum.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...150310_011.jpg
    bu da motor çalışınca direk yanıyor, frene basınca çakar yapıyor videoyu izlemişsinizdir zaten ordan ne ne olduğu bellidir.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...150310_012.jpg
    Güzelmiş

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    su tahliye deliği var egzozun altında ordan yapıyor o sesi pot pot bazen pat pat diye yapar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Güzelmiş
    yok yok o degil boyle sanki icerde bisey kayniyormus fan varmis gibi motorun iki yanindan dinledim ozellikle koruma demirinin takildigi bolumden cok geliyo

Motosikleti
    Honda CB650F
    egzantirik zincirinde problem olabilir egzoz sesini scarface e yazmıştım alıntı yapmayı unuttum kusura bakma

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    egzantirik zincirinde problem olabilir egzoz sesini scarface e yazmıştım alıntı yapmayı unuttum kusura bakma
    sorun degilde . egzantrik zinciri onemli bisey mi pahaliya patlar mi bize ?

Motosikleti
    Honda CB650F
    Kesin birşey dememekle birlikte bence en iyisi tanıdığın bir servise göster derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)