Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisini alayım beyler ,

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-B...item5662914e6a

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-C...item4176c80d72

http://www.ebay.com/itm/gib-Universa...cb34e0&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-S...item3a7fa714ce

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Arada ayarı vermekde iyi olur bu arada hiç özenmedim böyle şeylere bende bi ara yapmayı düşünüyorum

Farı aldıkda nasıl bağlıyacaz
    Trafiğe kapalı alanda yapmak lazım tabi,onu yazmayı unutmuşum.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    usb bağlantısı için her şeyi bağladım ama bendeki nokia 603 telefon şarz olmadı gibi ama arkadaşın samsung s3 ünü taktım şarz oluyor diye uyarı veriyor belki benim telefonun şarzı tam olduğu için belkide olmadı, ekranda değişiklik oluyor ama şarz oluyor veya batarya dolu diye uyarı vermiyor yarın yine bir gözden geçireceğim.

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hey maşşallah drift kullanıcıları döktürüyor

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce teslim aldığım driftimi havaların kötü olması sebebiyle çok binemedim. Güneşi gördüğüm gibi dışarı çıktım ve şimdiye kadar 230km oldu. Cub motordan geçmiş biri olarak izlenimlerim iyi yönde. Şuan rodaj yapıyor olduğum için 4 bin deviri geçmiyorum. En fazla 50-60 yapıyorum. O devir aralığında bile beni mutlu etti. Rodaj bitince daha da mutlu olacağıma eminim şimdilik sadece koruma demiri taktırdım. Lastik olarak da Pirelli dura tractionda karar kıldım.

Motoru daha hiç yıkamadım. Basınçlı su tutsam bir sakıncası olur mu ki ?

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usb bağlantısı için her şeyi bağladım ama bendeki nokia 603 telefon şarz olmadı gibi ama arkadaşın samsung s3 ünü taktım şarz oluyor diye uyarı veriyor belki benim telefonun şarzı tam olduğu için belkide olmadı, ekranda değişiklik oluyor ama şarz oluyor veya batarya dolu diye uyarı vermiyor yarın yine bir gözden geçireceğim.
    Usb denemelerime rahmen telefon sarz olmuyor ne kadar kablo denesemde, bilgisayardan baglaniyor gibi goruyor fakat sarz olmuyor en kisa zamanda bunu halletmem lazim ses sistemi icin okadar ugrastim telefon giciklik yapiyor, baglantida yanlis degil en sonunda cakmaklikli bir usb soketi aldircak bana oda ise yaramazsa vay halime hayallerim suya dusecek. Calismaya devam.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alarm konusunda karar vermem gerekiyor zaten 1 haftada gelecek bu soketler standarttır degilmi burdan alsam 60 tl 9 tlde kargo tutsa ebayin gözünü seveyim

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Usb denemelerime rahmen telefon sarz olmuyor ne kadar kablo denesemde, bilgisayardan baglaniyor gibi goruyor fakat sarz olmuyor en kisa zamanda bunu halletmem lazim ses sistemi icin okadar ugrastim telefon giciklik yapiyor, baglantida yanlis degil en sonunda cakmaklikli bir usb soketi aldircak bana oda ise yaramazsa vay halime hayallerim suya dusecek. Calismaya devam.
    Karfurda 2usb artı 2 cakmak çıkışlı adaptör var fiyatı yanlış hatırlıyorum galiba 15 tl di. Eğer elinizde 12/5v smps yoksa en uygunu diyebilirim. Bende vardı hemen cakmak soketini kırdım ufak rötuslarla estetik bir parça haline getirdim kullanıyorum. Böyle bir şey kullanın başınız gözünüz selamet kalsın. Bu arada o hoparlörleri en yakın zamanda kabinleyin.

Motosikleti
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karfurda 2usb artı 2 cakmak çıkışlı adaptör var fiyatı yanlış hatırlıyorum galiba 15 tl di. Eğer elinizde 12/5v smps yoksa en uygunu diyebilirim. Bende vardı hemen cakmak soketini kırdım ufak rötuslarla estetik bir parça haline getirdim kullanıyorum. Böyle bir şey kullanın başınız gözünüz selamet kalsın. Bu arada o hoparlörleri en yakın zamanda kabinleyin.
    Daha once bendede vardi usb cakmak girisli baglantisini yapim dedim kablosu isindi hemen cikardim. Usb soketinden dolayi kablo isindi usb yi devre disi biraktim bir sorun kalmadi. Bir yerde bir hata yaptim ama ugrastikca sorunu duzeltirim tek ihtiyacim zaman. Ses sistemi ise gecici kullanicam takip cikarmasi kolay gezi vb oldugu zamanlarda takicam o sekildede dursa sorun degil ha daha tok bir ses verir ama gecici sonucta sorun degil. Tsk ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

7" tablet telefon var onu monte etmeyi dusunuyorum koyacak yer yok direksiyonda capir tarzi degil dusunuyorum bir cozum uretemiyorum yine dusunuyorum, en sonunda 220 voltluk adaptor takicam galiba.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    merhaba arkadaşlar size bir sorum var. 2011 model 4 bin km de drift ne kadar eder ? kazası vs yok. kışlık irc lastik var üzerinde topcase var birde

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar size bir sorum var. 2011 model 4 bin km de drift ne kadar eder ? kazası vs yok. kışlık irc lastik var üzerinde topcase var birde
    Sen satarken ne kadar istersen okadar eder.Seninmiş gibi düşün.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

2013 model(12 ay çıkışlı) 1150 km topcase 2 sıfîr kask giysi 2300 e almayı düşünüyorum uygunmudur yardım
    murat0742 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fumaser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model(12 ay çıkışlı) 1150 km topcase 2 sıfîr kask giysi 2300 e almayı düşünüyorum uygunmudur yardım
    bundan iyisi şamda kayısı gidip gördün mü motoru herşeyide varmış elbise olsun kask olsun size uyacakmı bu konuda soru sordunuzmu, olmazsada satılığaçıkartırsınız veya lazım olan birisine verirsiniz.
    Orkidor61

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selam;

Bir şey soracaktım bizim motorların benzin musluğu hangi konumda açık hangi konumda kapalı oluyor kitapçığı inceledim işaretle göstermiş motorun yanına gittim kitapçıktaki gibi işaret göremedim birazda acelem vardı detaylı bakamadım

Uzun kısım yukarıdayken mi açık uzun kısım aşağıdayken mi açık ve ortaya alınca ne oluyor.
    Teşekkürler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam;

Bir şey soracaktım bizim motorların benzin musluğu hangi konumda açık hangi konumda kapalı oluyor kitapçığı inceledim işaretle göstermiş motorun yanına gittim kitapçıktaki gibi işaret göremedim birazda acelem vardı detaylı bakamadım

Uzun kısım yukarıdayken mi açık uzun kısım aşağıdayken mi açık ve ortaya alınca ne oluyor.
    Teşekkürler.
    Uzun kısım yukarıdayken yedek, ortada kapalı ve aşağıdayken açık konumda olur. Genelde de öyle.
    murat0742 bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Kardeşim teşekkürler anladığım kadarıyla yedek depoyu kullanmak istiyorsak uzun kısmı aşağı alıyoruz genelde nasıl kullanmak gerekir hep kapalımı dursun açıkmı dursun bişey fark edermi

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarm konusunda karar vermem gerekiyor zaten 1 haftada gelecek bu soketler standarttır degilmi burdan alsam 60 tl 9 tlde kargo tutsa ebayin gözünü seveyim
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsiklet-alarm-uzaktan-kumanda-seti-kanuni?keyword=alarm&category_id=0#.U1Y7Cvl_u_8

http://www.kalyoncumotor.com/motor-a...0#.U1Y7DPl_u_8

üstteki tak fişi bitir işi.alttakinden bilgim yok.

Motosikleti
    Led sinyal çalışmam hüsranlı bitti. Bendeki beyaz ledmiş arkadaşlar olmaz dedi genelde sarı ve kırmızı kullanılıyormuş bende eski haline getirdim. o kadarda uğraşmıştım en azından malzemem hazır sadece ledleri yerleştirmek kalıcak. Usb işim ise oda güsran oldu en sonunda usb çakmaklık bozuldu devresinde sorun var galiba çöpü boyladı yeni çakmaklık alıp öyle denicem. tüm telefonları çalıştırıyordu birtek benim nokia 603 ü çalıştırmadı sanırsam ayakları tersti o yüzden nokia araç çakmaklık soketi alıp denicem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim teşekkürler anladığım kadarıyla yedek depoyu kullanmak istiyorsak uzun kısmı aşağı alıyoruz genelde nasıl kullanmak gerekir hep kapalımı dursun açıkmı dursun bişey fark edermi
    yedek depo yukarı. full depo aşagıya kapalı konum ise sol taraf, zaten benzin musluğuna bakarsan hem yukarı kısmında hemde aşagı kısmında kova işareti var az olan yedek çok olan dolu depodur.
    Orkidor61

Dostum teşekkürler
    Benzin musluğuna baktım dediğin gibi işaretler var ama tam görememiştim

bundan iyisi şamda kayısı gidip gördün mü motoru herşeyide varmış elbise olsun kask olsun size uyacakmı bu konuda soru sordunuzmu, olmazsada satılığaçıkartırsınız veya lazım olan birisine verirsiniz.
    hocam galiba vazgeçecğim :( kime sorsam alma japon al dedi haliyle kafam karıştı vazgeçtim :( isteyen olursa almak istediğim motorun sahibindende var girip bakabilir link paylaşmadım yasak olabilir

Motosikleti
    motosikletim için bugün topcas çantasına stop ve sinyal bağlantısı yaptım çüzel odimi da.
    Bu linkten bakabilirsiniz.
    https://plus.google.com/u/0/

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Bu da stop ve sinyal resimleri
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    F1 stop lambasıda yaptınmı tam olur normal stoplar cantanın altından fazla belli olmuyor bende aldım takması kaldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)