Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...ml#post3296022

Drift im şuan itibari ile satılıktır. Hayırlısı olsun.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 Aprilia RSV4 R APRC
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...ml#post3296022

Drift im şuan itibari ile satılıktır. Hayırlısı olsun.

.Kardeşim bu motosiklet 2013 model olup,2013 NAKİT satış fiyatı zaten 2818 TL dir
    .Bayinin elinde kalmış olan motosikleti zaten 2600 TL ye aldığını söylüyosun.
    .Fiyat olarak siteye 2850 TL yazman,akıllılık yapmaya çalışmak olmuş.Böyle şark kurnazlarına dikkat edelim arkadaşlar.
    .Motosikletini satıp yeni/başka motosiklet alacak olan insan da;ALARMI KASKI KİLİDİ FALAN HEDİYE VERMEZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

Alıntı Bora Gök 35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kere yağ değişimi yaptım castrol 10 40

bu gün hava filtresini çıkarttım, motor sesi daha bir hoş oldu, bunun zararı tam olarak ne olur açıklar mısın usta ?
    Demlikten bardağa süzmeden döktüğün çay nasıl sap-çer çöp doluyorsa
    Burun kıllarını komple aldırırsan nasıl soluduğun havadaki tüm toz/tüy/mikrop süzülmeden ciğerlerine gidecekse
    Duvarları sıvamak için ince kumu elde etmek için kum süzülüyorsa,aksi halde saçmapasan bi sıva olacağını düşünebiliyosan
    hava filtresini çıkarmanın zararlarını öngörmek için az biraz zekan olması yeterli abisi.

Motosikleti
    Alıntı RealDrifter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Kardeşim bu motosiklet 2013 model olup,2013 NAKİT satış fiyatı zaten 2818 TL dir
    .Fiyat olarak siteye 2850 TL yazman,akıllılık yapmaya çalışmak olmuş.Böyle şark kurnazlarına dikkat edelim arkadaşlar.
    .Motosikletini satıp yeni/başka motosiklet alacak olan insan da;ALARMI KASKI KİLİDİ FALAN HEDİYE VERMEZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

Burun kıllarını komple aldırırsan nasıl soluduğun havadaki tüm toz/tüy/mikrop süzülmeden ciğerlerine gidecekse
    Duvarları sıvamak için ince kumu elde etmek için kum süzülüyorsa,aksi halde saçmapasan bi sıva olacağını düşünebiliyosan
    hava filtresini çıkarmanın zararlarını öngörmek için az biraz zekan olması yeterli abisi.
    Sana cevap yazayım mı yazmayayım mı bilemedim.

Ben yine cevaplayayım. Evet 2600 e bu sitede 3 kişi aldık. Ama benim aklım pulsarda kaldığı için zarar etmeden satılırsa satarım dedim. Sahibinden e 2850 yazma sebebim sahibinden den arayan adam pazarlık yaptığında seviniyor. Formdan mesaj atan olursa son 2600 e bırakırım diyorum.

İkinci olarak bende zaten fazlasıyla kilit, 2 adet ls2 kask ve harici pilli alarm mevcut. Bayinin yanında hediye olarak gönderdiği aksesuarı hediye vermek mi şark kurnazlığı. Edepli ol.

Ayrıca ilk mesajında 2 üyeye saldırman birini zeka özürlü diğerini şark kurnazı olarak lanse etmen de manidar

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı RealDrifter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

iyi de 2014 model drift 3.160 tl sitesinde
    2013 modelle 2014 model arasinda hiçbir fark yok
    faturası var belgesi var
    ustelik memurum da demiş ilanda
    pazarlık payi var diye de eklemiş

bu fiyata daha temizi varsa linkini paylaş da almak isteyen arkadaslara yol göstermiş olursun

aksini iddia eden ispat etmekle yükümlüdür

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana cevap yazayım mı yazmayayım mı bilemedim.

Ben yine cevaplayayım. Evet 2600 e bu sitede 3 kişi aldık. Ama benim aklım pulsarda kaldığı için zarar etmeden satılırsa satarım dedim. Sahibinden e 2850 yazma sebebim sahibinden den arayan adam pazarlık yaptığında seviniyor. Formdan mesaj atan olursa son 2600 e bırakırım diyorum.

İkinci olarak bende zaten fazlasıyla kilit, 2 adet ls2 kask ve harici pilli alarm mevcut. Bayinin yanında hediye olarak gönderdiği aksesuarı hediye vermek mi şark kurnazlığı. Edepli ol.

Ayrıca ilk mesajında 2 üyeye saldırman birini zeka özürlü diğerini şark kurnazı olarak lanse etmen de manidar

olmazsa ne olur
    rebel_punto bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de 2014 model drift 3.160 tl sitesinde
    2013 modelle 2014 model arasinda hiçbir fark yok
    faturası var belgesi var
    ustelik memurum da demiş ilanda
    pazarlık payi var diye de eklemiş

bu fiyata daha temizi varsa linkini paylaş da almak isteyen arkadaslara yol göstermiş olursun

aksini iddia eden ispat etmekle yükümlüdür

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

olmazsa ne olur
    Satılmazsa sıkıntı değil. Bir sene kullanır pulsar 400 alırım

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Far geldi :d

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    23 mart pazar günü yani bu pazar GEBZE BALLIKAYALARA gezi yapıcaz..gelmek isteyen olursa pazar sabah istanbl levent bp de buluşalım sabah 8 bucukta...

2013 ile 2014 arasındaki fark sadece 3 ile 4 mü . bi farkı varmı beyler. 2013 model 0km 3000lira, 2014 model 0km 3150lira. sizce hangisi. bide illa bayidenmi almak gerek. nette daha ucuzlara var ama garanti işi zor diye düşünüyorum. erzincandaki bayi bakarmı? yardım ederseniz sevinirim.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Konuyla ve ana forumla pek alakası yok ama bişey söyliyeceğim arkadaşlar tartışıyorda o para olur mu bu para olurmu diye .
    Geçen bi ilan vardı adam 2009 model ybr ye 5.000 tl istiyor ben baktım güldüm olurmu böyle şey ya dedim .arkadaşta öyle deme aga bu motorların ederi o dedi tekrar güldüm .motoru ederi senin satmayı düşündüğün fiyat değiil alıcı bulduğu fiyattır . Neticede kimse sıfırı 4.700 tl olan motorum 5 yaşında olanını almaz buda aşikar.Japon denilen ama üretim malzeme ve kalite açısından bu mondilerden hiçbir farkı olmayan küçük hacimli ybr, crypton , cb , ... vese. tarzı motorları alan arkadaşlar da satarken zararım olmaz düşünceside etkili oluyor ama iş satmaya gelince durum hiçte öyle olmuyor .az değer kaybeder belki ama kaybeder .kimse parayı yoldan bulmuyor. ben motor alacam aylardır düşünüyom. öyle motor satmaya çalışanlar motorlarını satamıyolar ndense o motor hep satılıktır ama alıcısı hiç çıkmaz.hep bekler o . soran bile olmaz satamaz .demekki ederi o değil . sıfır aldığınız herşeyde değer kaybı yaşarsınız.maalesefki .demek istediğim şu :bu ybr , crypton ,cb , cbf sahipleri çok komik adamlar yahu ilanları da öylesine veriolar sanırım bakıp bakıp iç çekiolar alırken yaralandık şimdi nasıl satçaz bunu die kara kara düşünüoular.satarkende yaralanmak zorlarına gidiyo ve sonuç olarak satamıolar )
    anlatmak istediğimi umarım anlatabilmişimdir.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı tayfungun45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla ve ana forumla pek alakası yok ama bişey söyliyeceğim arkadaşlar tartışıyorda o para olur mu bu para olurmu diye .
    Geçen bi ilan vardı adam 2009 model ybr ye 5.000 tl istiyor ben baktım güldüm olurmu böyle şey ya dedim .arkadaşta öyle deme aga bu motorların ederi o dedi tekrar güldüm .motoru ederi senin satmayı düşündüğün fiyat değiil alıcı bulduğu fiyattır . Neticede kimse sıfırı 4.700 tl olan motorum 5 yaşında olanını almaz buda aşikar.Japon denilen ama üretim malzeme ve kalite açısından bu mondilerden hiçbir farkı olmayan küçük hacimli ybr, crypton , cb , ... vese. tarzı motorları alan arkadaşlar da satarken zararım olmaz düşünceside etkili oluyor ama iş satmaya gelince durum hiçte öyle olmuyor .az değer kaybeder belki ama kaybeder .kimse parayı yoldan bulmuyor. ben motor alacam aylardır düşünüyom. öyle motor satmaya çalışanlar motorlarını satamıyolar ndense o motor hep satılıktır ama alıcısı hiç çıkmaz.hep bekler o . soran bile olmaz satamaz .demekki ederi o değil . sıfır aldığınız herşeyde değer kaybı yaşarsınız.maalesefki .demek istediğim şu :bu ybr , crypton ,cb , cbf sahipleri çok komik adamlar yahu ilanları da öylesine veriolar sanırım bakıp bakıp iç çekiolar alırken yaralandık şimdi nasıl satçaz bunu die kara kara düşünüoular.satarkende yaralanmak zorlarına gidiyo ve sonuç olarak satamıolar )
    anlatmak istediğimi umarım anlatabilmişimdir.
    meselenin bir de şu yönü var
    diyelim ki cbr 250 aldin ilk çıktığında
    kaca aldın 8500 falan
    2 3 sene kullandım
    cbr cok tutuldu 11.5-12 bin lira oldu

sen de 8.5-9 gibi fiyata sattin

3 sene paran dursa deger kaybedecek
    her yil %10 gibi
    böyle olunca malın fazla zarar olmuyor

ikinci el motoru millet hisini cikarmadan bırakmıyor temiz kullanan efendi efendi kullanan birine denk gelmek zor
    bakimli degil motorlar zinciri fren debriyaj halatini yaglayan nerdeee

yagin 1000 km de degistigini bilmiyor adam

200 300 asagisini istiyor motora
    ikinci el temiz almak avantajli da bazen
    sıfır alan da keriz değil
    garantili oluyor
    vs. vb.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    birincisi cbr 250 başka ikincisi 11.5 12 lik motoru 8.5 9 gibi fiyata satmak olur benim demek istediğim sıfır fiyatı isteyenlere .
    söylediğin doğru ikinci el temiz motora denk gelmek gerçekten zor neyse bu drift forumunu bu konuyla dolduruyoruz bu konuda bi sohbet açılabilir.

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Eskişehir içinde driftte sakal montajını yapıcak bir yer bulamadım. Kimse uğraşmıyor en son bi bayi kardeşim ben bi kere taktım driftte sakal 3 saatimi aldı 50 lira versen takmam dedi. Çöpe gidicek valla billa kendim daha öncede plastik kelepçe inşaat teliyle takmıştım ama zamanla esneme yapmış egzoza değmiş çıkarmak zorunda kaldım.Adam gibi takmak lazım. Takan biri varsa anlatabilir mi ?

arkadaşlar merhaba bende 2012 model drift var ikinci el aldım. daha önce farları yaktığımda parklar sönüyodu ama şimdi farlarla beraber parklarda yanıyo nedeni ne olabilir? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Merhaba;

Bir iki model arasında kaldım dirift de bunlardan birisi paylaşımlarınızı okuyorum kronik bir sorunu yok gibi.
    2013 model 6000 km de ve 2012 model 4000 km de iki motor beğendim sizin tavsiyeleriniz nedir neler dikkat etmem gerek yıllar arasında kasada yada motorda bir değişiklik yok bildiğim kadarıyla.
    Teşekkürler.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;

Bir iki model arasında kaldım dirift de bunlardan birisi paylaşımlarınızı okuyorum kronik bir sorunu yok gibi.
    2013 model 6000 km de ve 2012 model 4000 km de iki motor beğendim sizin tavsiyeleriniz nedir neler dikkat etmem gerek yıllar arasında kasada yada motorda bir değişiklik yok bildiğim kadarıyla.
    Teşekkürler.
    2011 öncesinde udak bir fark var. ve sonrasında değişiklik yok. Hangi motorda koruma demiri + değiştirilmiş lastikler arka çanta gibi + 'ları fazla olan hangisiyse o motoru al.

Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;

Teşekkürler.
    kullanandan kullanana fark eder kardeşim sonuçta ikinci el. rodajını adam gibi yapmış mı misal o önemli. ben ikinci el aldım 12000 de çok memnunum bir iki kozmetik sorun dışında bir sorunu yoktu motorun, temiz bakmış arkadaş. yağını bakımını aksatmamış. ben bile o kadar dikkat edemiyorum şimdi. fiyat aralığın 2100 - 2500 falan olsun temizliğine ve aksesuaruna göre değişir bu aralıkta.

----------------------------

arkadaşlar geçenlerde bir kaza geçirdim. u dönüşü yapılmayacak yerde önüme atladı arap plakalı bir araba 5 - 10 m vardı refüje firene asıldım ama tabi tekerleri biliyorsunuz, kaydı motor 80 falandı hızım. gidonu sağdan arabanın sol çamurluğuna çarptım motor sola yattı. ben bir yere motor bir yere yaklaşık (daha fazlada olabilir) 20 m savrulduk. kaçtı şerefsiz, topukladı hemen. kafamı bir kaldırdım millet toplanmış, şöyle bir yokladım kendimi fazla bir hasar yok kask kafamdan çıkmış gitmiş. asfaltla yakın temasa girdiğimde kafamdaydı ama sanırım kendi etrafımda üçüncü dönüşümde çıktı gitti. doğruldum ambulans falan diyorlar, her kafadan bir ses çıkıyor. bir baktım polis otosu yanaştı, geçmiş olsun falan dediler. ikinci laf arkadan mı çarpın ? anlattım olayı şikayetciyim dedim, alkol testine götürecez seni falan diyorlar aldın mı plakayı diyorlar. dedim adamın ayatel kürsü gibi plakası var nasıl alayım. kırmızı kia anons et nereye gidecek çevre yolunda diyorum kıllarını kıpırdatmıyor. la kaç tane arap plaka kırmızı kia gece 12 de dolanacak sanki. mobeseden çekip cezaları göndermeyi biliyorlar. e motor tehlikeli falan diyor polis akıl veriyor, diyorum o adam kurallara uysaydı kaza yapmazdım sallayan yok. 15 dk falan geçmiş gittim motora baktım fazla bir şey yok gösterge kırılmış, sol sinyaller kırılmış, depoda ya da başka bir yerinde bir şey yok nasıl oldu bu anlamadım, doğrusu allah sakladı. benzin akmış biraz yola kaldırdım tek marşta çalıştı. dedim seni yapanın allahına kurban :D polis mevzuyu uzatınca baktım bir cacık olacağı yok bastım eve gittim. neticede trafikte öküz çok arkadaşlar dikkat edin. 5 10 sn lik bir mevzu öledebilirdim. eğer kafa olarak çarpsaydım arkadan bu kadar ucuz atlatamazdım. şimdi sol tarafımda ezikler falan var dizim de biraz soyulma var. çok şükür, elime biraz para geçsin kurban kesicem.

kazadan sonra şöyle bir şey oldu motorda gazı kesince belli belirsiz tıkırtılar oluyor. birde debriyaja basıp giderken motor sönüyor önceden de sönerdi ama kazadan sonra arttı. neden olabilir. bujiyle mi alakal acaba.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehir içinde driftte sakal montajını yapıcak bir yer bulamadım. Kimse uğraşmıyor en son bi bayi kardeşim ben bi kere taktım driftte sakal 3 saatimi aldı 50 lira versen takmam dedi. Çöpe gidicek valla billa kendim daha öncede plastik kelepçe inşaat teliyle takmıştım ama zamanla esneme yapmış egzoza değmiş çıkarmak zorunda kaldım.Adam gibi takmak lazım. Takan biri varsa anlatabilir mi ?
    sanayide saccıya git elinle bukemeyecegin ama penseyle bukebileceğin kalinliginda, parmak genisliginde uzunlugu 15 cm yi gecmeyen 3-5 tane sac kestir. daha sonra motorun 10luk vidalarina denk gelecek şekilde bük. vida deliklerini sanayide deldir. daha sonra monte et.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Alıntı mksdrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanandan kullanana fark eder kardeşim sonuçta ikinci el. rodajını adam gibi yapmış mı misal o önemli. ben ikinci el aldım 12000 de çok memnunum bir iki kozmetik sorun dışında bir sorunu yoktu motorun, temiz bakmış arkadaş. yağını bakımını aksatmamış. ben bile o kadar dikkat edemiyorum şimdi. fiyat aralığın 2100 - 2500 falan olsun temizliğine ve aksesuaruna göre değişir bu aralıkta.

----------------------------

arkadaşlar geçenlerde bir kaza geçirdim. u dönüşü yapılmayacak yerde önüme atladı arap plakalı bir araba 5 - 10 m vardı refüje firene asıldım ama tabi tekerleri biliyorsunuz, kaydı motor 80 falandı hızım. gidonu sağdan arabanın sol çamurluğuna çarptım motor sola yattı. ben bir yere motor bir yere yaklaşık (daha fazlada olabilir) 20 m savrulduk. kaçtı şerefsiz, topukladı hemen. kafamı bir kaldırdım millet toplanmış, şöyle bir yokladım kendimi fazla bir hasar yok kask kafamdan çıkmış gitmiş. asfaltla yakın temasa girdiğimde kafamdaydı ama sanırım kendi etrafımda üçüncü dönüşümde çıktı gitti. doğruldum ambulans falan diyorlar, her kafadan bir ses çıkıyor. bir baktım polis otosu yanaştı, geçmiş olsun falan dediler. ikinci laf arkadan mı çarpın ? anlattım olayı şikayetciyim dedim, alkol testine götürecez seni falan diyorlar aldın mı plakayı diyorlar. dedim adamın ayatel kürsü gibi plakası var nasıl alayım. kırmızı kia anons et nereye gidecek çevre yolunda diyorum kıllarını kıpırdatmıyor. la kaç tane arap plaka kırmızı kia gece 12 de dolanacak sanki. mobeseden çekip cezaları göndermeyi biliyorlar. e motor tehlikeli falan diyor polis akıl veriyor, diyorum o adam kurallara uysaydı kaza yapmazdım sallayan yok. 15 dk falan geçmiş gittim motora baktım fazla bir şey yok gösterge kırılmış, sol sinyaller kırılmış, depoda ya da başka bir yerinde bir şey yok nasıl oldu bu anlamadım, doğrusu allah sakladı. benzin akmış biraz yola kaldırdım tek marşta çalıştı. dedim seni yapanın allahına kurban :D polis mevzuyu uzatınca baktım bir cacık olacağı yok bastım eve gittim. neticede trafikte öküz çok arkadaşlar dikkat edin. 5 10 sn lik bir mevzu öledebilirdim. eğer kafa olarak çarpsaydım arkadan bu kadar ucuz atlatamazdım. şimdi sol tarafımda ezikler falan var dizim de biraz soyulma var. çok şükür, elime biraz para geçsin kurban kesicem.

kazadan sonra şöyle bir şey oldu motorda gazı kesince belli belirsiz tıkırtılar oluyor. birde debriyaja basıp giderken motor sönüyor önceden de sönerdi ama kazadan sonra arttı. neden olabilir. bujiyle mi alakal acaba.
    gecmis olsun . hava filtresiyle karburatoru bi temizle. belki gecer.
    Crocuta bunu beğendi.

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Geçmiş olsun arkadaşım verilmiş sadakaniz varmış seksenle giderken olebilirdiniz o şekilde. Anladığım kadarıyla carptiktan sonra atlamissiniz. Allah korumus. Motor da sağlam. Benim de basima daha ilk aldığımda gelmişti buna benzer hadise. Ben dusmedim şans eseri. 45-50 km/h hızla virajda, tek şerit yolda karsidan gelen adam ortalamis üstüme geliyor. Aha dedim kafadan girdim. Allahtan daha tam yatirmamistim motoru dikelttim gittim acik çektim kenara soktan çıkamadım bi sure. Allah kazadan beladan korusun hepimizi dediğin gibi öküz çok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Koruma demirine kamera takmak için bir aparat yaptım. Acaba ne kadar iyi verim alabilirim. Deneyen var mı böyle bir şeyi. Haftaya takar denerim. Minton kamera vardı eski onu feda ettim. Görüntüsü pek iyi değil 6mp. Ama fikir verir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Resimler

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ota boka para harcıyacağııza iyi bir lastik alın
    braingulp ve dr.asc bunu beğendiler.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    [QUOTE=atamert35;3299383]Geçmiş olsun arkadaşım verilmiş sadakaniz varmış seksenle giderken olebilirdiniz o şekilde. Anladığım kadarıyla carptiktan sonra atlamissiniz. Allah korumus. Motor da sağlam. Benim de basima daha ilk aldığımda gelmişti buna benzer hadise. Ben dusmedim şans eseri. 45-50 km/h hızla virajda, tek şerit yolda karsidan gelen adam ortalamis üstüme geliyor. Aha dedim kafadan girdim. Allahtan daha tam yatirmamistim motoru dikelttim gittim acik çektim kenara soktan çıkamadım bi sure. Allah kazadan beladan korusun hepimizi dediğin gibi öküz çok.

Koruma demirine kamera takmak için bir aparat yaptım. Acaba ne kadar iyi verim alabilirim. Deneyen var mı böyle bir şeyi. Haftaya takar denerim. Minton kamera vardı eski onu feda ettim. Görüntüsü pek iyi değil 6mp. Ama fikir verir.[COLOR="Silver"]

Valla koruma demirine takma bence çunku motorda en çok sallanan yeri titreyen yeri orası kaska takcaksın tek çare

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)