Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fotograf makinemi daha alamadım olsaydı tek tek resim cekerdim

Musteri hizmetleri ne dedi aramadınmı. ,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Bu gün felaket hastalık vardı bende. Burnum bogazim derken arayamadim. Amortisör çok sert. Ona bakmak için istemiştim aslında. Bir kaç yer daha vardı onları hatırlamıyorum. Teşekkür ederim yine de sağlık olsun.
    O ön yükleme daha fazla açılmıyor acaba ben mi yanlış yapıyorum. Bir yontemi varmı bilduginiz. Şuan en açıkta yay

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Driftmh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum 1900 km de 920 km de ilk bakım yapıldı sonra bakım yapılmadı geçen ilk defa uzun yola gittim 60 km kadar bi yol motor iki kişi 105 i geçmiyor. bilgi verir misiniz.
    Havadaki rüzgar, yolun eğimi, üzerindeki kıyafet, asfaltın türü ve motor daha 2000 km de. ZAten bu motorun yaptığıda yapacağıda 110 dur.

Rüzgar karşıdan esiyor ise, yol aşağı doğru yokuş değilse, üzerinde paraşüt gibi şişen bir mont varsa zaten motor çok yapmış. 130 yaptım diyen sinek gibi

üstüne yatıp yokuş aşağı rüzgar arkada basıyor.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    parklara kırmızı angel olur mu satan var mi internette

Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya durup dururken dert açtım başıma. Umarım bulurum. Evde bakmadigim yer kalmadı gibi. Müşteri Hizmetleri nasıl bir çözüm bulabilir sizce. Acaba yeni belge gonderir mi dersiniz?
    O garanti kağıdına gerek yok, bakım yaptırmaya gitmeden önce müşteri hizmetlerini ara ve hangi servise gideceğini söyle. Onlar arayıp bilgi versinler. Bakımdan sonra servis yaptığı bakımı onlıne olarak sisteme işlemek zorunda. Hangi servise gidersen git, internetten bakınca gözükür bakımlar. Zaten eğer internette gözükmüyorsa elindeki kağıtçıklar pek bir işe yaramıyor.

Servisler genelde üçkağıtçı olduğu için yaptığı bakımı işlemek istemez. Emin olmamakla birlikte yapılan periyodik bakımlardan ücret kesiliyor galiba. Arabalarda bu şekilde çünkü. Sadece kaşeler. Günün birinde garantilik işin olduğu zaman seni 40 gün uğraştırırlar.

Ayrıca Drift denen motorun motor aksamında bir sıkıntı yok. Eğer 2000 km gezdin fabrikasyon hatası olsaydı çıkardı ortaya. Bundan sonra aservis veya bakıma gerek yok. Çıkarabileceği en baba arıza krank kırsa, subap kesse ki yapmaz bunları sana çıkacak maaliyet 150 lira. Bu gibi aksamlar garanti dışıdır. Garantiye girecek aksamlar ibredir ve elektronık kısımlardır. Bunlar sana zaten ahım şahım bir külfet oluşturmaz. Bakıma vereceğin parayı at bir kenara ilerde arıza çıkarırsa oraya kullanırsın. Periyodik bakım yaptırmaya gerek yok. Herkes yağ-buji değişimini yapar 10 liraya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parklara kırmızı angel olur mu satan var mi internette
    Direk marka-model odaklı satılmaz ama internetten kırmızı angel eye alıp kendin sıcak silikon ile montajını yaparsın. E-bayda çok uygun fiyatlara var.

Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    e-baydan anlamam ki ben yok mu bizden biri :-)

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e-baydan anlamam ki ben yok mu bizden biri :-)
    Olsa da Bizden biri bizi çok kazıklıyor...

Emre Abi,

Motordaki far değişikliği ile ilgili fotolar paylaşacak mısın? En azından nereden temin ettin? Direk olarak uydu mu? Montaj için nasıl değişiklikler yaptın ?

O ismi geçen bizden birilerine topcase'im girsin.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    merhaba arkadaşlar bende aranıza geçen ay 2.el mh drift alarak katıldım. aldığım arkadaş ağır apaçi çıktı . motorun orjinal egzozunu takmayı düşünüyorum. performans egzozu diye tabir edilen açık egzozları kimseye tavsiye etmiyorum. alt devirler cansız 3000den sonra mahalle arasına kulak tırmalayan yüksek ses var. birde yanına her vites değiştirmesinde ki egzoz patlamaları eklenince iyice çekilmez hale geliyor.

sizede bi sorum olacak . bu subap ayarıyla egzoz patlamalarının önüne geçmek mümkün müdür?

aha size egzoz

araya not: alınık çıkma egzoz.
    murat0742 bunu beğendi.

Motosikleti
    Var
    Orjinal egzozu tak egzoz susturucusunu kes vidaların somunların altına atılan pullardan kaynattır pulun agzı dar olursa seste degisiklik olmaz pulun agzı genisledikce seste artar egzoz patlamasıda ama performans egzozu gibi her gazı kesidinde rahatsız edecek seviyede egzoz patlaması yapmaz

Performans egzozunun sesini vermesede düsük devirlerde idare edecek seviyede ses veriyor

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre Abi,

Motordaki far değişikliği ile ilgili fotolar paylaşacak mısın? En azından nereden temin ettin? Direk olarak uydu mu? Montaj için nasıl değişiklikler yaptın ?

O ismi geçen bizden birilerine topcase'im girsin.
    470'inci sayfada resimler var.Satın aldığım yerin linkinide verdim.Çinden 1 haftada geldi bende şaşırdım.İki haftadan evvel hiç bir arkadaşıma gelmemiş ordan.Şu an idareten nasıl duracak diye çok merak ettiğim için iki vidayla tutturdum.Yaz için motoru bakıma aldığımda daha detaylı ilgilenicem.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    cevabın için teşekkürler Ramazan. orjinalin sesi(sessizliği) yeter bana

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O garanti kağıdına gerek yok, bakım yaptırmaya gitmeden önce müşteri hizmetlerini ara ve hangi servise gideceğini söyle. Onlar arayıp bilgi versinler. Bakımdan sonra servis yaptığı bakımı onlıne olarak sisteme işlemek zorunda. Hangi servise gidersen git, internetten bakınca gözükür bakımlar. Zaten eğer internette gözükmüyorsa elindeki kağıtçıklar pek bir işe yaramıyor.

Servisler genelde üçkağıtçı olduğu için yaptığı bakımı işlemek istemez. Emin olmamakla birlikte yapılan periyodik bakımlardan ücret kesiliyor galiba. Arabalarda bu şekilde çünkü. Sadece kaşeler. Günün birinde garantilik işin olduğu zaman seni 40 gün uğraştırırlar.

Ayrıca Drift denen motorun motor aksamında bir sıkıntı yok. Eğer 2000 km gezdin fabrikasyon hatası olsaydı çıkardı ortaya. Bundan sonra aservis veya bakıma gerek yok. Çıkarabileceği en baba arıza krank kırsa, subap kesse ki yapmaz bunları sana çıkacak maaliyet 150 lira. Bu gibi aksamlar garanti dışıdır. Garantiye girecek aksamlar ibredir ve elektronık kısımlardır. Bunlar sana zaten ahım şahım bir külfet oluşturmaz. Bakıma vereceğin parayı at bir kenara ilerde arıza çıkarırsa oraya kullanırsın. Periyodik bakım yaptırmaya gerek yok. Herkes yağ-buji değişimini yapar 10 liraya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Direk marka-model odaklı satılmaz ama internetten kırmızı angel eye alıp kendin sıcak silikon ile montajını yaparsın. E-bayda çok uygun fiyatlara var.
    Teşekkür ederim yemin ederim içime su serptiniz. Bugün aradım mhni güvenlik acti. 17:10 du saat. Galiba saat beşte mesai bitiyor. Elimden bir çok şey gelir garantiden sonra servise goturmem de bazı ikinci el alıcılar garanti yok diye sorun yaratabiliyor bir iki yaşında araclarda doğal olarak. Satmayı düşünmüyorum ama olurda sıkışirim. Angel benim hoşuma gidiyor fakat tek olunca gulesim geliyor o yüzden orjinali duruyor. Çift angelli far bulsam alır takarim gibime geliyor.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirde logar kapağının üzerinden geçerken nasıl olduğu bilinmeyen ama bir anda 15 metre havalanan motosiklet sürücüsünü arama çalışmaları devam ediyor. Uçuşun elektrik kontağından çıktığı tahmin edilmektedir.
    turkish39 ve ronnytechno bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Buradan mondial yetkililerine haykırıyom.Alın o motoru bunun elinden.
    cenkito ve ronnytechno bunu beğendiler.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Akşamdan kalma

Ayriyetten Elimde Sol amortisör bulunmakta Sol yanakta sürtünmeden kaynaklı aşınma var Almak isteyen olursa ulaşsın fotoları mevcutdur.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar bu kırmızı basık motor şekil olarak tip olarak çok fenadır ama size göre ters olabilir bu modifiye saygı duymak lazım böyle çok drift war

Motosikleti
    Var
    Neyle parlatmış öyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)