Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam baktığım ilanları göstereyim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-1800-acil-satilik-152809157/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-3500-km-de-modial-drift-xenon-far-151854390/detay
    Beyaz olan galiba kazalı heryeri boyalı gibi duruyor. Siyah olana bakılabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam baktığım ilanları göstereyim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-1800-acil-satilik-152809157/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-3500-km-de-modial-drift-xenon-far-151854390/detay
    Beyaz boyalı yada carbon çekili birşeyi varki muhakkak öle yapmıştır siyah iyi duruyo ama aynaları Drift aynasına benzemiyo

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Teşekkür ederim. Siyah olanı arayacağım. En fazla bi lastik alır binerim diye düşünüyorum.

Meraba arkadaşlar drift almayı düşünüyorum yorumlarınıza okudum fakat bir kaç sorum olucak.168 boyundayım kullanımda bir sıkıntı çekermiyim ,ilk defa debriyajlı motor kullanıcam acemiliğim de var bir de 500 km gibi uzun yol yapabilir miyim driftle .cevaplarınız bekliyorum teşekürler

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Topcase'e fren lambası yapan var mı? Galiba led kademeli değil sadece gelen voltaj kademeli. 10 voltluk Zener diyot ardından 12 volt roleyle yapılır gibi cantadaki fren sıkınca yanar.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    beyaz içime yatmadı kırmızı daha cnlı gbi habu da benim ufaklık )

[IMG][/IMG]
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Siyah kırmızı gri al siyah renk kendini iyi belli eder temiz bakarsan pasta cilada renk cok canlanır

Benim top case seyyar eve girince yanıma alıyorum ama plakanın altına cakar lambası gibi bir sey baglıyacam ebayı aliexpresi biraz kurcalaym

Motosikleti
    ön fren diskinde gevşeme olan varmı. dün farkettim neredeyse çıkma durumuna gelmiş civataları teker teker söküp kaydırmaz pul taktım. inşallah bir daha başıma gelmez her yoldan geldiğimde kontrol ediyorum tik oldu artık.
    bu arada zincirdeki gevşemenin nedenini buldum gibi yada ben öyle tespit ettim. malesef çözümü biraz zor. nedeni: arka maşanın gövdeye baglandığı yer ön dişliden geride. amortisor çukura girince açılıyor ve zinciri zorluyor. galiba oringli zircir bu gerilmeyi alıyor.yanlışım varsa düzeltin.

Motosikleti
    benim daha hiç gevşemedi rondele birde kauklu somun deneyin ikisi iş görcektir yani içinde mavi bi plastik olan somun

Motosikleti
    Var
    Locite diye bir sey var googleden renk kodlarına bakın

Motosikleti
    Loktayt ise yariyor valla civatanin 2-3 mm ucuna ve rondele pulun iki tarafina uyguladım frene abanmama rağmen gevşeme yok. Ama iyi de sıktım civatalari. Teşekkürler cevap için. Kaucuklu somun zincir içinse onu deneyemedim. Gittim nalbura kalmadı dediler. Gelsin denicem allahin izniylen.

Motosikleti
    bnde daha gevşeme sorunu yok bi arkadaşın bşka motoru wardı onda vardı kauçuklu sorunla hallettik ordan biliyorm işe yarıyor :

Arkadaşlar topik iyice gitmiş kimse yokmu
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Var
    Yazanlar belli aktif olanlarda yazmıyor yazı bekliyor millet sezon acılsın ayarı verecez
    Mesaj yazayımda konu üst taraflara tırmansın :d

Motosikleti
    ayne ya iyyice öldük )

Motosikleti
    Bi biz yazıyoruz daha çok siz. Ben de arada yazıyorum öyle. Sezona kadar direnelim.
    #occupydriftdaş

Motosikleti
    aynen havalar soğudu baya bu aralar 1 km yere bile gitsem ful ekipman takıyorum yoksa ayağa kalkamamam direk hassta :D

Motosikleti
    Var
    Koruma demiri alıyorken f1 çakar lambası buldum koruma demiri almışken bunuda 15 liraya alıvereyimmi :d

http://www.kalyoncumotor.com/f1-stop...b#.UvPTp2J_u30

Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    atamert
    benim topcase led uygulaması yapmıştım. her iki tarafa 3 ledli 3 adet şerit led bunlar sinyal,fren, park olarak yanıyor.

Tİme_shİft42 kardeşim benim koruma demirlerine bakabilirsin. vidalarıda tam oturuyor.

aşağıdaki linkde resimlerimi paylaşmıştım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3162198

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı JafJaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 1000km yi yavaştan geçtim dün, gidiş dönüş 100km yol yaptım bana göre uzun yol ve ilk
    motosiklet 5. viteste dip gaz 100km-hızı anca geçiyor. fakat rahat yani sesinde bir değişiklik yok.

4. viteste 80km-hızı geçiyor 7000 devire doğru bağırmaya başlıyor zorlamadan 5e atıyorum tabi.
    ilk motosikletim olduğunu için soruyorum motosikletin açıldığını nasıl anlarız, viteslerin devirleri biraz yükseldi gibi asıl soru
    devirsiz kullanıp bu zorlamayı sürdürürsek neler olur? biraz biraz zorlamak lazım mı?
    cevap vermek isteyen var mı ?

Motosikleti
    Alıntı murat0742 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atamert
    benim topcase led uygulaması yapmıştım. her iki tarafa 3 ledli 3 adet şerit led bunlar sinyal,fren, park olarak yanıyor.

Tİme_shİft42 kardeşim benim koruma demirlerine bakabilirsin. vidalarıda tam oturuyor.

Elektroniği kendiniz mi tasarladiniz yoksa aldınız mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Alıntı murat0742 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atamert

abi bunu yakabilcen mi motora ben roleyle sadece fren sıkınca yansın istiyorum. Bu motorun arka far çıkışı sabit değil nirmali 9 volt frene basınca 12 volta çıkıyor. Sorun cikarmasin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)