Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Benim motor gibi 8000 devir 100 km. videodaki ile aynı gidiyor.. :D Bence benim motordan çok ses geliyor. Traktör motoru gibi çalışıyor. Keşanda bir ustayla görüştüm. Elinde olduğu zaman karbüratör deniycez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Bugün deneme yaptım diğer viteslerde de 8000 deviri geçmiyor benim drift. Kesme yapıyor. gaz keser gibi. Ne ki sorunu yaa. kafayı yedircek bana..

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havanın soğumasına inat 250 km lik yola gitcem bayram dönüşü çorum dan ankara ya.hatta sıkıntı çıkmazsa kırıkkalede mustafa abinin (astorojna) yanına ugrayacağım. orda ki driftci arkadaşlar da isterse görüşebiliriz
    dostum gel beklerim.
    gelmeden ara yeter.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün deneme yaptım diğer viteslerde de 8000 deviri geçmiyor benim drift. Kesme yapıyor. gaz keser gibi. Ne ki sorunu yaa. kafayı yedircek bana..
    Jikleyi kontrol ettinmi?En üstte veya ortada olmasın.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Bir ay kullanmadığım motorumun aküsü düzeldi sanmıştım fakat gene gitti , kick-starta kuvvet garantiye gidiyim dedim ama bekletmelerinden ve kullanıcı hatası cart curt demeleriyle uğraşmamak için , monero marka akü taktırdım 55 tl kitlediler bidaha kullanmıycağım zaman akünün (+) kutbunu kesinlikle söküp , yatırıcam motoru ders oldu

Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    jikle ortadaymış. yarın yine deniycem..

Motosikleti
    pulsar ns200
    drift yuvarlak far uygulamasını gerçekleştirdim aydınlatma güzel ybr farı ve braketiy le 10 dakikada bitti kesim işlemleride oldu tabi
    şimdi xenon 12000k arıyorum motorsiklet parçacılarında 8000k ya kadar mevcut bulabilir isem 8000k ve 12000k aydınlatma mesafesini yayınlayacağım.[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ay kullanmadığım motorumun aküsü düzeldi sanmıştım fakat gene gitti , kick-starta kuvvet garantiye gidiyim dedim ama bekletmelerinden ve kullanıcı hatası cart curt demeleriyle uğraşmamak için , monero marka akü taktırdım 55 tl kitlediler bidaha kullanmıycağım zaman akünün (+) kutbunu kesinlikle söküp , yatırıcam motoru ders oldu

dostum öyle hemen değiştirmeseydin keske bende de bir ara gidiyordu, sonra kullandıkça yerine geldi, şimdi sıkıntısı olmuyor, arada bir başlarını temizlerim, sigortasına felan bakarım bir sıkıntı olmuyorda.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jikle ortadaymış. yarın yine deniycem..
    Sıkıntı bitmiştir umarım.Kışın en üste çekip çalıştırıyorsun,5-10 sn sonra ortaya çekip ısınana kadar 3-5 dk falan bekliyosun.Isındıktan sonra en alta çekip hareket ediyosun.Soğuk havalarda Isıtmadan gitmeyin.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı bitmiştir umarım.Kışın en üste çekip çalıştırıyorsun,5-10 sn sonra ortaya çekip ısınana kadar 3-5 dk falan bekliyosun.Isındıktan sonra en alta çekip hareket ediyosun.Soğuk havalarda Isıtmadan gitmeyin.
    Hocam jikle nerde acaba... ben calistirmadim ama oyle yaparim hic jikle gormedim ben ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drift yuvarlak far uygulamasını gerçekleştirdim aydınlatma güzel ybr farı ve braketiy le 10 dakikada bitti kesim işlemleride oldu tabi
    şimdi xenon 12000k arıyorum motorsiklet parçacılarında 8000k ya kadar mevcut bulabilir isem 8000k ve 12000k aydınlatma mesafesini yayınlayacağım.http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...fm.jpg</a></a>

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...61.jpg</a></a>

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...7q.jpg</a></a>
    Hocam kanaatim bozulmus tipi ya

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    [QUOTE=agrasiwe;3178006]Hocam jikle nerde acaba... ben calistirmadim ama oyle yaparim hic jikle gormedim ben ya [COLOR="Silver"]

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha mt09
    [QUOTE=turkish39;3178013]
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam jikle nerde acaba... ben calistirmadim ama oyle yaparim hic jikle gormedim ben ya [COLOR="Silver"]

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...4y.jpg</a></a>
    Tesekkurler ustad

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum öyle hemen değiştirmeseydin keske bende de bir ara gidiyordu, sonra kullandıkça yerine geldi, şimdi sıkıntısı olmuyor, arada bir başlarını temizlerim, sigortasına felan bakarım bir sıkıntı olmuyorda.
    Hacı delirtti ya , oksitleri temizledim epey uzun süre kullandım düzeldi bi gün iki gün sonra gene cortladı Herkesin içinde tekme at at çalıştırana kadar millet bana baktıkça ben kasıldım heralde akü son demlerini yaşadı , merkezde ustaya götürdüm. Dedi akü bitmiş , bidaha yatıracaksan motoru akünün (+) kutbunu sök öyle bırak hiç bişi olmaz. Bir musibet bin nasihattan iyi derler ya o hesap , seninde aklında olsun

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    herkese iyi akşamlar arkadaşlar bişi sorcam bizim motorların karburatörden hava filktresine giriç kaç mm açık hava takmayı planlıyorumda nasıl olcak merak ediyorum :D

Motosikleti
    Honda CB 125 ACE
    125 mh drift kullanıcı arkadaşlarım tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Ayda yaklaşık 2bin km yol yapıyorum. İkinci el iki motor var. Mh drift ve cbf 150. Mh drift 1000km'de, cbf 150 3500km'de. Aralarında 2bin civarı fark var. Mh drift beni yolda bırakır, beni pişman eder mi? Hangisini almalıyım sizce? Hondalara fazladan marka parası vermek istemiyorum ama bir yandan da verdiği güven var.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı uurum adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayda yaklaşık 2bin km yol yapıyorum. İkinci el iki motor var. Mh drift ve cbf 150. Mh drift 1000km'de, cbf 150 3500km'de. Aralarında 2bin civarı fark var. Mh drift beni yolda bırakır, beni pişman eder mi? Hangisini almalıyım sizce? Hondalara fazladan marka parası vermek istemiyorum ama bir yandan da verdiği güven var.
    Dostum bahsettigin az km degil o yuzden kanimca seni uzmeyecek motorr cbfdir her ne kadar driftte sorunsuz bir model olsada omur olarak maalesef cbf den az omurludur.. hic kasma o kadar cok kullanima bence cbf derim ama tercih sende yine

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı uurum adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kaç yıl bineceksin motora geçen yıl kurban bayramında aldığım motor senesini doldurmadı şu anda 12000km de bakım masrafları dışında (yağı,lastik vs)masraf çıkarmadı yolda bırakmadı.bir günde 450km yaptığım oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım bütcen sınırlıysa ekipman vs yoksa drift tavsiye ederim kalanla ekipman alır,artanıylada bir güzel gezersin,karar senin...
    dr.asc bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    bnm motor 5. aya geldi 12 bin civarında 1 kez yolda kaldım benzinim bitti :D hiç stop etmeden 500 km de yaptığım oldu daha subap ayarını yaptırmadım bi yağ koydum bi xenon bide koruma demiri tank pad bşka hiç bi masraf yok

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    helal ,yav iyi azim var sende (ortalama hergün,bir fiil 80km )
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnm motor 5. aya geldi 12 bin civarında 1 kez yolda kaldım benzinim bitti :D hiç stop etmeden 500 km de yaptığım oldu daha subap ayarını yaptırmadım bi yağ koydum bi xenon bide koruma demiri tank pad bşka hiç bi masraf yok
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    :DD ortalama değeri hesaplamadım ama boşta durunca canım sıkılıyor gezmeye :D:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)