Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün başıma gelenlere bak ya debraj teli koptu onu yaptırmaya giderken yolda tekerleğe çivi girmiş teli taktık tam gitçem lastik inik bide fitil attırdık ona göstergeyi söyledim fabrikadan getirtçekler devir saati 6 dan sonra sapma yapıyordu çok debraj telini değiştirdim 0 sapma kaldı ustaya sordum debraj ayarın bozuksa debraj kaçırır motor devir alır kaçırınca ondan saat öle olur dedi kaçırır tutunur felan işte )
    bu devir saati benimde sapıyor bazen ama bende bi debriyaj kaçırma görmedim

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli durolar dişli derinliği fazla crosada uygun gibi

Swallowda dişli oranları daha dar yumuşak hamurmuki
    bi arkadaş önceden ybr de swallow kullanmıs memnun deil diyo 3 sene önce almış 3 sene önceki fiyatla şimdiki aynı dedi hiç güzel deil dedi şuan ybr esd war irc lastik war memnun ama tabi oda kışın sağlam olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    arkadaşlar motoruma bir alıcı çıkdı bütün aksesuarlarını al branda alarm telefon tutucu çakmaklık hatta lastiğinle egzozunu da verebilirim diyor 2300 veriyiom ama diyor sizce mantıklımı ? lastikleri 150 ye felan satarım çiftini lastikleri gitmedi daha yıkasam 0 diyebile satabilirim.. :D egzozu satamam heralde ama geri kalan 3 ay sonra alacağım motordada işime yarıcak zaten... ne diyonuz..

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Akin bey aliciyla anlasamassaniz bana yonlendirin belki benim motorda anlasiriz

Motosikleti
    tamam özelden mesaj at ama izmirdemisin sen ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoruma bir alıcı çıkdı bütün aksesuarlarını al branda alarm telefon tutucu çakmaklık hatta lastiğinle egzozunu da verebilirim diyor 2300 veriyiom ama diyor sizce mantıklımı ? lastikleri 150 ye felan satarım çiftini lastikleri gitmedi daha yıkasam 0 diyebile satabilirim.. :D egzozu satamam heralde ama geri kalan 3 ay sonra alacağım motordada işime yarıcak zaten... ne diyonuz..
    Cıbıldak motora 2.500 lira diyolar

2.300 lira bnce cok az

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu devir saati benimde sapıyor bazen ama bende bi debriyaj kaçırma görmedim

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

bi arkadaş önceden ybr de swallow kullanmıs memnun deil diyo 3 sene önce almış 3 sene önceki fiyatla şimdiki aynı dedi hiç güzel deil dedi şuan ybr esd war irc lastik war memnun ama tabi oda kışın sağlam olmaz
    Irc alalım kısıda sonra düsünürüz kısın pek binmem zati motora

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27kmde drift 2700tl istermisin :D
    Niye satıyon motoru şu yaz günleri motorsuz olurmuymuş kışı bekle bari

Aldık biz motoru 710 km felan oldu

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıbıldak motora 2.500 lira diyolar

2.300 lira bnce cok az

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Irc alalım kısıda sonra düsünürüz kısın pek binmem zati motora
    banada oğle geldi gerçi benimkide çıpıldak olcak lastik bıranda şu bu hiç birşey istemiyor eleman

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada oğle geldi gerçi benimkide çıpıldak olcak lastik bıranda şu bu hiç birşey istemiyor eleman
    hayırlısı olsun satarsanız ne almayı düşünüyorsunuz ?

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun satarsanız ne almayı düşünüyorsunuz ?
    2 ay sonra alcam veya 3 .. ya tekrar drift ya phantom yada riske girip tiger 250 2007 model felan

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Bugün driftime ufak bi kaç dokunuş yaptım nasıl olmuş

Yapılanlar: Far üstündeki cama karbon kaplama, far karartma, 8000K zenon far, depoya kask filesi

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    [QUOTE=utkan35;3076125]bu devir saati benimde sapıyor bazen ama bende bi debriyaj kaçırma görmedim[COLOR="Silver"]

ben ustanın yalancısıyım bnmde kaçırmıyor gbi ama bi teli değiştirdim hiç sapmıyor gösterge ama km göstergesi takılı kalıyo fabrikadan gelcek bekliom gösterge ve 70 i geçmior :D

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125-->cbf 150,mh125 drift, cbf 150
    Bu irc lastiklerin islak yol performansi nasil bilen var mi? Orjinalleri baya kotu bi yere azicik su dokulmus olsa hafif yatmada bie direk dusmesende kaydigini hissediyosun irc de de boyle seyler yasayan var mi?

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu irc lastiklerin islak yol performansi nasil bilen var mi? Orjinalleri baya kotu bi yere azicik su dokulmus olsa hafif yatmada bie direk dusmesende kaydigini hissediyosun irc de de boyle seyler yasayan var mi?
    Alıcaksanız michelin veya pirelli alın aldığınıza deysin. Irc nin orjinal lastiklerden farklı olacağını sanmam.

Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün driftime ufak bi kaç dokunuş yaptım nasıl olmuş

Yapılanlar: Far üstündeki cama karbon kaplama, far karartma, 8000K zenon far, depoya kask filesi

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...77437148_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...95639540_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...78172655_n.jpg
    Birde gece zenonun ışığını çektim

98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pampişler Hayırlı Geceler,

Hız meraklısı değilim ama, motor 2250 km ye geldi. Tüm bakımları tam. Bu gün yokuş aşağı tüm vitesleri 9 bin devirde değiştirmek kaydı ile sonuna kadar asıldım. Motor 100 ü geçmiyor arkadaş. Yğ yeni, hava filtresi temiz, subap ayarı yapılalı 250 km oldu. Millet stabil 120 ile gidiyor. face gurubundakiler :D kendini aşmış zaten. Bi benim motor mu 100 ü geçmiyor?

Motosikleti
    Var
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hız meraklısı değilim ama, motor 2250 km ye geldi. Tüm bakımları tam. Bu gün yokuş aşağı tüm vitesleri 9 bin devirde değiştirmek kaydı ile sonuna kadar asıldım. Motor 100 ü geçmiyor arkadaş. Yğ yeni, hava filtresi temiz, subap ayarı yapılalı 250 km oldu. Millet stabil 120 ile gidiyor. face gurubundakiler :D kendini aşmış zaten. Bi benim motor mu 100 ü geçmiyor?

4 viteste 9 rpm 110 dedi benim makine daha 500 kmde iken

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    navigasyonla ölç bi kardeşim benm gösterge bayır aşşa en yüksek 80 gösterio 5. vites 10000 rpm navigasyon 135 dio )

Motosikleti
    Mondial Drift 125
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hacı aynı sorun bendede war vites değiştirirken 11 bin devire kadar getirip değiştirdim bu sefer 115 görebildim 9 bin devirde değiştirme vitesi 11 bine kadar zorla 1. vitesten itibaren o zaman 110 görüyor ama sürekli o hızda kalmıyor 100 le gidebiliyorsun 130- 140 basanların alayı yalan kimse burda hikaye yapmasın... alt tarafı 125 cc bi motor pardon 135 ;) bu motoru alırken sayfadakilerin yorumlarına baktıkta aldık herkes 130-140 dedi de aldık fıs çıktı onlara çok sitem ediyorum...
    dcb86 bunu beğendi.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı selim61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı aynı sorun bendede war vites değiştirirken 11 bin devire kadar getirip değiştirdim bu sefer 115 görebildim 9 bin devirde değiştirme vitesi 11 bine kadar zorla 1. vitesten itibaren o zaman 110 görüyor ama sürekli o hızda kalmıyor 100 le gidebiliyorsun 130- 140 basanların alayı yalan kimse burda hikaye yapmasın... alt tarafı 125 cc bi motor pardon 135 ;) bu motoru alırken sayfadakilerin yorumlarına baktıkta aldık herkes 130-140 dedi de aldık fıs çıktı onlara çok sitem ediyorum...
    ankara çevre yolunda bizzat kendim 132 km hızı görmüş bulunmaktayım. Şüphesi olan varsa her daim motorumu denemeniz için verebilirim. bu arada motoru aldım alalı bir kere dahi 11 bin deviri görmedim her daim ne olursa olsun vitesleri 6 bin devirde değiştiririm. 132 yi bastığımdada aynısını yaptım.
    memurmb bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Hiç kasmadan 120km yi görüyor benim makine. Sanırım motorun rodajıyla alakalı bi durum bu.(Ön dişli benim 17 idi 16 ile değiştirdim)

Motosikleti
    valla ustad sizin motorlarda sorun var ben tek kişi 120 stabil uzun yol gidebiliyorum 2 kişide 110 maxda 135 yaptım 4 5 kere buldum bu hızı ama 120de rahatım 120 ye ayarlıyıp yol alıyom..

Motosikleti
    Var
    Mh drifti b..kluyon başka bir şey değil

4 viteste 9 rpm 110
    5 viteste 8 rpm 110 dedi makine 11 rpmyi daha gösteremedim bir görse 130 rahat yapar o hızı

Titreşim yok iyi gaz yiyor cbr 250 felan alsaydın sen yada Tvs apaçi onada titreşimli der bi bahane bulursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)