Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun krank grubu değişti arkadaşlar parçaların geldiği kutuların ustunde de mh mc mr yazıyordu ustadanda teyit ettim, mcx 162cc olduğu için krank daha farklı ölçülerde olabilir
    motorunuz mondial driftmi ustanız nededi yani mcx le aynı deilmi dedi bu mh mc mr yazıo ama buna bakarsak mr dede mc yazıo mcx deil ustanıza sorarsanız sevinirim ya..

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Alıntı Darkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaşlar driftimi sonunda bu hafta alıyorum ama renk konusunda kararsızım beyaz yok zaten piyasada ama kırmızı şuanda fikrim lâkin kararsızım hala sizin fikriniz nedir ?
    walla ben kırmızı aldım memnunum arkadaşlarımda 2 tane beyaz 1 gri 1 siyah war beyaz 2 tane oldugundan almadım siyah hoşuma gitti ama gece görünürlüğü az oldugundan vazgeçtim gride pek dikkat çekmiyor normal tabi canlı bi renk deil ama sade ve güzel kısacası kendi zevkin hangisi hoşuna gidiyorsa onu al kimsenın lafına bakma benım dusuncem boyleydi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    Teşekkür ederim yorumun için kırmızının göstergeleri ne renk acaba

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuz mondial driftmi ustanız nededi yani mcx le aynı deilmi dedi bu mh mc mr yazıo ama buna bakarsak mr dede mc yazıo mcx deil ustanıza sorarsanız sevinirim ya..

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

walla ben kırmızı aldım memnunum arkadaşlarımda 2 tane beyaz 1 gri 1 siyah war beyaz 2 tane oldugundan almadım siyah hoşuma gitti ama gece görünürlüğü az oldugundan vazgeçtim gride pek dikkat çekmiyor normal tabi canlı bi renk deil ama sade ve güzel kısacası kendi zevkin hangisi hoşuna gidiyorsa onu al kimsenın lafına bakma benım dusuncem boyleydi...
    usta mcx ve mh nin krank grubunun aynı olduğunu söylemişti ama ??? belkide beni geçiştirdi 2010 ve 2012 modelleri arasında eksantrik zincir gergilerinde farklık olduğunu ve subaplarda farklılık olduğunu söylemişti

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta mcx ve mh nin krank grubunun aynı olduğunu söylemişti ama ??? belkide beni geçiştirdi 2010 ve 2012 modelleri arasında eksantrik zincir gergilerinde farklık olduğunu ve subaplarda farklılık olduğunu söylemişti
    yok usta doğru soylemıs bencede krank aynıda emın olmak ıstedım yarın mondiali arıcam bu 2010 2012 egzantrikle subap larda doğru sitede farklı vermişler...

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    yok usta doğru soylemıs bencede krank aynıda emın olmak ıstedım yarın mondiali arıcam bu 2010 2012 egzantrikle subap larda doğru sitede farklı vermişler...
    motorda değişiklikmi yapmak istiyorsun, benim krank grubu subap grubu piston grubu silindir komple değişti 1,2,3,4. vites çekiş ivmelenme on numara fakat eski hıza asla çıkmıyor 5. vites e gelince sanki motorun ustune 4 kişi oturmuş gibi gitmiyor yada çok geç toparlıyor ne yaptıysak olmadı eski düzeni tutturamadık, en kısa zamanda mcx alıcam

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Darkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaşlar driftimi sonunda bu hafta alıyorum ama renk konusunda kararsızım beyaz yok zaten piyasada ama kırmızı şuanda fikrim lâkin kararsızım hala sizin fikriniz nedir ?
    Renkleri yakından gör

Ben pek fazla toz tutmasın rengide kendini belli etmesin diye gri aldım

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Motoruma geçen gün zenon taktırdım moto hid marka 8000K (Kit 50 lira işçilik 15 lira). Ama farı çok uzağı gösteriyor ayar vidasından en aşağıyı ayarladım ama gene de çok yukarıyı gösteriyor. Kısalar uzun gibi uzunlar zaten yok dağı taşı aydınlatıyor Ayar vidası dışında nasıl ayarlayabiliriz daha aşağıyı göstericek şekilde yardımcı olur musunuz?

Motosikleti
    Var
    Gri renge hangi renk jat şeridi turuncu kırmızı

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gri renge hangi renk jat şeridi turuncu kırmızı
    bence griye en çok yeşil gidiyor

Motosikleti
    Var
    bence griye en çok yeşil gidiyor
    Kırmızı düşünmüştüm

Yazlık eldiven almak istiyorum bileği saranlardanmı olsun yoksa bileği tam sarmayan kısalardanmı

Şu eldiven hoşuma gitti

http://www.motosuperstore.net/SCOYCO...N,PR-1804.html

Şuda

http://www.motosuperstore.net/DAINES...N,PR-1609.html

Şu kasktan kullanan varmı yahu Agv üretimi diyor çene açılır istiyorum

http://www.motosuperstore.net/M-200-...Z,PR-1821.html

Ls2 ff 370 e mi alsak yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Koruma demiri

içe doğru bükük olanlardanmı yoksa düzmü bi link buldum koruma demiri taktıranlar link felan atsın

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8097212/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Bu çanta demiri olurmu bizimkilere

http://www.motorparcalari.net/mondia...-urun8653.html

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Cok acil 27kmde gri drift satiliktir.10haziranda aldim is dolayisiyla sadece ilk gun kullandim kapali odada durmakta sifir drift alcaklar dusunsun diyelim ozel mesajda atabilirsiniz alinti yaparsaniz ben size ulasabilirim eger aliciysaniz fiyatta anlasabiliriz acil satiliktir

Motosikleti
    Dealim S3 250
    arkdaşlar bugun ufak bi virajda hızım 50 km geçmez ön frene sadece dahada yavaşlatmak için dokundun arka teker kaymaya başladı makine yeni lastikler aşınmadıgından mı yoksa plastik karışımı fazla oldugundamı çok kayıyor kontra yapmaya korkuyorum

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı uygar44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bugun ufak bi virajda hızım 50 km geçmez ön frene sadece dahada yavaşlatmak için dokundun arka teker kaymaya başladı makine yeni lastikler aşınmadıgından mı yoksa plastik karışımı fazla oldugundamı çok kayıyor kontra yapmaya korkuyorum
    3 kere okudum anlamak için ama anlayamadım ön frene bastın arka teker mi kaydı? bu şekilde ifade etmişin. driftlerin orjinal lastikler o kadarda kötü değil emin ol. gün içerisinde ön freni çok kullananlardanım ön freni kullanmak için motorun düz vaziyette olması lazım. yatarak veya dönerken ön fren kullanılmaz.
    ak1n bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Mondial Drift 125
    Çanta driftin spor görüntüsünü bozuyormu sizce arkadaşlar çanta taktırıcam ama çok kararsız kaldım :S? ?? ?

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı selim61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta driftin spor görüntüsünü bozuyormu sizce arkadaşlar çanta taktırıcam ama çok kararsız kaldım :S? ?? ?
    bence çok bozuyor. o yüzden kullanmadığım zaman sürekli söküyorum. bunun için sabit değil sök tak çanta aldım. diğer durumlarda ise taşımam gereken bişey var ise file kullanıyorum.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Mondial Drift 125
    Sök tak çantalar nasıl pratik bir şekilde sökülüp takılabiliyormu hemen alıyim bitane örnek link atabilirmisiniz

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    dostum ben internetten almadım. onun için benim çantadan internette varmıdır bilmiyorum. altındaki tabla motorda sabit kalıyor, sadece çanta sök tak sistem oluyor. içinden kalın bi somunla sabitliyorsunuz güzel, kullanışlı ve hareket halinde ses yapmayan bir çanta.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok acil 27kmde gri drift satiliktir.10haziranda aldim is dolayisiyla sadece ilk gun kullandim kapali odada durmakta sifir drift alcaklar dusunsun diyelim ozel mesajda atabilirsiniz alinti yaparsaniz ben size ulasabilirim eger aliciysaniz fiyatta anlasabiliriz acil satiliktir
    Alana kadar ne çektin be yaw,şimdi bu yapılır mı

Motosikleti
    Mondial Drift 125
    Bende satıyorum 3 lira verene arkadaşlar haberiniz olsun

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma geçen gün zenon taktırdım moto hid marka 8000K (Kit 50 lira işçilik 15 lira). Ama farı çok uzağı gösteriyor ayar vidasından en aşağıyı ayarladım ama gene de çok yukarıyı gösteriyor. Kısalar uzun gibi uzunlar zaten yok dağı taşı aydınlatıyor Ayar vidası dışında nasıl ayarlayabiliriz daha aşağıyı göstericek şekilde yardımcı olur musunuz?
    Yok mu yardımcı olabilecek
    98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)