Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3 kere yıkayıp kullanabilirsin. Ben 1500km'de bir filtreyi yıkarım veya değiştiririm.
    sadece sungeri mi değiştiriyosun ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece sungeri mi değiştiriyosun ?
    Süngerden başka bişey yok toz tutan. İsterseniz filtrenin plastik parçalarını da basınçlı hava veya bezle temizleyebilirsiniz.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresini kaç km de bir değiştirmek gerekiyor beyler ? ve sadece sungeri değişse olur mu ?
    hava filtresinin degısmesı ıcın gereklı olan belli bi süresi yok Yag degisimi gibi.. toz toprak yolda suruyorsanız haftada bir baksanız cok yararlı olur bence.. yok toz toprak bılmem asfaltla bogusurum dıyosanız da ayda bır yeterlı bence. ya, hava fıltresı zor sokulen bırsey degıl. tek anahtarla ele alınabılıyor. bu yuzden kasmaya gerek yok.. haftada/ayda bir bakın. zararı olmaz. hava fıltresı ne kadar tozlu pisliyse motorunuz o kadar kotu calısır. ne adamlar bılıyorum, diyor niye motorum gaz yemıyo. hava fıltresıne bı bakıyo artık ustune toz degıl kum olusmus camur olmus yagla bırlıkte. sonra nıye gaz yemıyo satacam ben motoru. ulan 5 dakada yapılabılecek bı temızlıgı, silindir sökmek kadar zor diye biliyoruz ya helal olsun bıze..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Benim gibi yeni drift alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız demekle beraber , frenden normalden fazla ses duyanlar var ise benim ki gibi ( fabrikasyon hatası dedi usta disk gövdesi sıkıntılıymış ) , direk garantiye gitmelerini tavsiye ederim. Frenin kitlenmesine ve devamında kazaya sebebiyet verebiliyormuş böyle bir durum. Herkese İyi sürüşler.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Arkadaşlar bu gün eminönünde kaldırımdan inerken (tırafik kurallarına uyalım ) düştüm malum trafik devamlı sıkısık yeniyapılan tıranvay geçiş köprüsü inşatını geçtikten sonra kaldırımdan inerken; kaldırım biraz yüksekti ön teker inince motor stop etti elim hafifçe firendeydi sağa devrildim firen elçiği yamuldu 10tl ye değiştirdim bana hiçbirşey olmadı mont ve kask sayesinde ls2 ve venom bu işi biliyormuş bu kazadan çıkardığım sonuç koruma ekipmanı olmadan motor sürmek büyük bir risk hepinizin tekeri düz bassın arkadaşlar.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    bu motor icin en uygun motor yağı nedir sizin kulandığnız vitesleri guzel geçiren felan..

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    driftciler merhaba
    bugün drift e zenon taktırdım. Muhteşem bir görüntü elde ettim yol resmen gündüzmüş gibi oluyor. sizinle paylaşmak istedim buyrun fotolar.

Uploaded with ImageShack.us

taktığımız zenonun markası bu 50 tl zenon 20 tl işcilik 70 tl ye hayırlı olsun

ve yanarkenki hali emin olun resimdekinden daha iyi

sizlerden taktıran oldumu? ben 3 saattir geziyorum aküyle ilgili bir sorun yaşamadım. inşallah problem yaratmaz.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    driftciler merhaba
    bugün drift e zenon taktırdım. Muhteşem bir görüntü elde ettim yol resmen gündüzmüş gibi oluyor. sizinle paylaşmak istedim buyrun fotolar.

http://img708.imageshack.us/img708/6...0406113822.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/396...0406113840.jpg

taktığımız zenonun markası bu 50 tl zenon 20 tl işcilik 70 tl ye hayırlı olsun

http://img27.imageshack.us/img27/965...0406143622.jpg

ve yanarkenki hali emin olun resimdekinden daha iyi

http://img541.imageshack.us/img541/2...0406223457.jpg

sizlerden taktıran oldumu? ben 3 saattir geziyorum aküyle ilgili bir sorun yaşamadım. inşallah problem yaratmaz.
    Aynı xenondan bende aldım.Yaklaşık 3 ay sonra patladı benim akü. Jel aldım. Bu da patlarsa sökerim xenonu.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı xenondan bende aldım.Yaklaşık 3 ay sonra patladı benim akü. Jel aldım. Bu da patlarsa sökerim xenonu.
    doğru anladım umarım zenon değil akü patladı doğrumu? doğru ise akü patlamasıyla zenonun ne alaksı var orayı anlamadım. birde genel olarak zenondan memnunmusun

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    doğru anladım umarım zenon değil akü patladı doğrumu? doğru ise akü patlamasıyla zenonun ne alaksı var orayı anlamadım. birde genel olarak zenondan memnunmusun
    şöyle alakası var xenon faz elektrik ceker mesela farlar yanık ken asla marşabasma yoksa akü pimkesebilir onu demiştir arkadaş senin taktıgın motorsiklet için xenon ise bir sorun cıkmaz
    BuLuT61

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı karabulut61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle alakası var xenon faz elektrik ceker mesela farlar yanık ken asla marşabasma yoksa akü pimkesebilir onu demiştir arkadaş senin taktıgın motorsiklet için xenon ise bir sorun cıkmaz
    hımm cevabın için teşekkür ederim. daha dikkatli olurum saol

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    hımm cevabın için teşekkür ederim. daha dikkatli olurum saol
    Ben kendim oto elektirikçiyim kendi motoruma araba xenon taktım fark şu motorsiklet xenonda ampulun kafasında şamka yok o olmadıgı için ışıgı dagıtıyo birde cam gibi parlak gösterir araba xenon ise kafada şapka oldugu dan ısgı yayıyor far kendi içindeki nikelaja topluyor daha güzel görüntü saglıyor....
    BuLuT61

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı karabulut61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendim oto elektirikçiyim kendi motoruma araba xenon taktım fark şu motorsiklet xenonda ampulun kafasında şamka yok o olmadıgı için ışıgı dagıtıyo birde cam gibi parlak gösterir araba xenon ise kafada şapka oldugu dan ısgı yayıyor far kendi içindeki nikelaja topluyor daha güzel görüntü saglıyor....
    ben çok beğendim harbi etraf yeterince tatminkar beyaz oluyor inşallah sorun olmaz

Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    ben çok beğendim harbi etraf yeterince tatminkar beyaz oluyor inşallah sorun olmaz
    yok hiçbi sorun cııkmaz xenon suz olmuyo zaten asfalt bembeyaz olcak arkadaş orjinal zaten Körleme gidiyorsun arkadaş :D
    BuLuT61

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Beyler sağ sinyal camı kırıldı benim internette gösteriyor mondiail'in yedek parçasında 2.08 tl servise gittim yok satılmıyor sinyal komple değişecek dedi sinyalden memnunum camını nerden bulabilirim bilen ya da yaşayan var mı daha önce ?

elam arkadaşlar bende bugün yarın drift siyah alıcam sormak istediğim 1 2 soru var 1. cisi rodaj dönemi hakkında bilgi verirseeniz yapmamız yapmamamız gerekenler hakkında 2. cisi diyelim 3. vitesde 60 km hızla gidiyoruz debraja bastık vitesi 4 e attık sonra debrajı hemenmi yavaş yavaşmı bırakıcaz yoksa aniden mi bide gaz kolu sondamı yoksa baştamı olcak vites değiştirirken sonda olsa zararı olurmu biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim hayırlı akşamlar hepinize cevaplarsanız sevinirim

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Alıntı sert motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim belo agbi 4 aydır motor yok yavaş gitçem artık burnum ii sürtüldü
    vay be forumu baştan okuyayım dedim bu arkadaş ölmüş ölmeden önceki yazdığı şeyde bu ölüm zor be...
    alper bozok bunu beğendi.

S.a ArkadaşLar Ben 0 Km Bi Drift ALacam Ama PLaka İçin YeterLi Param Yok Şu An Fatura KesiLdikten , Ne Kadar Süre İçerisinde PLakayı Çıakrtmazsam Cezaya Biniyor Ve Cezaya Binerse Bu Ücret Ne Kadar OLur BiLgiLendirirseniz Çok Sevinirim . . .

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı barkley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a ArkadaşLar Ben 0 Km Bi Drift ALacam Ama PLaka İçin YeterLi Param Yok Şu An Fatura KesiLdikten , Ne Kadar Süre İçerisinde PLakayı Çıakrtmazsam Cezaya Biniyor Ve Cezaya Binerse Bu Ücret Ne Kadar OLur BiLgiLendirirseniz Çok Sevinirim . . .
    ben 3 ay diye biliyorum kardeşim

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    S.a arkadaşlar bnde 2 haftaya drift alıcam hayırlısıyla inş dogru seçim yapmış olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)