Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fatih17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04.04.2013 itibariyle Mondial Mh Drift 125 ;)
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeş sen tamamsın zaten en kısa sürede alırsın inşallah lastik olarak pirelli de olabilir bak düşün onuda
    Pirelli derken herhangi bir modeli var mı gökalp tavsiye edebileceiğin yada bir link.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı Fatih17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli derken herhangi bir modeli var mı gökalp tavsiye edebileceiğin yada bir link.
    pirelli MT 65 var bi de ona bak araştır ama...
    Fatih17 bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    http://www.pirelli.com/tyre/tr/tr/motorcycle.html Ben siteyi vereyimde sen bak gözüne hoş gelen var mı benimde bi bilgim yok ama pirelliyi önerdiler michelin gibi dediler
    Fatih17 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli MT 65 var bi de ona bak araştır ama...
    Eray hocam bu topikte cok aradım ama cevabını bulamadım veya okumayı atladım.
    Drifte göğüs bölgesine gelecek rüzgarı kesecek kadar tur camı takılır mı veya sizin bilginiz var mı bu konuda?
    İstanbul'da özel tur camı yapanlar varmış ama drifte uyar mı bilemedim.

Motosikleti
    Drift'in orjinal lastiklerini değiştirip şuan farklı lastik kullanan arkadaşlardan olumlu veya olumsuz yöndeki yorumlarınızı ve tavsiylerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray hocam bu topikte cok aradım ama cevabını bulamadım veya okumayı atladım.
    Drifte göğüs bölgesine gelecek rüzgarı kesecek kadar tur camı takılır mı veya sizin bilginiz var mı bu konuda?
    İstanbul'da özel tur camı yapanlar varmış ama drifte uyar mı bilemedim.
    uğur kardeşim mevcut far sistemine göre olacağını sanmıyorum ama yine de araştırmak lazım. drifte özel performans beyin(!) yapıldığını gördükten sonra oda mevcut olabilir. ama yoksa da bi ümitle konuşmak beyin fırtınası yapmak lazım ne yapılabilir diye...

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Fatih17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift'in orjinal lastiklerini değiştirip şuan farklı lastik kullanan arkadaşlardan olumlu veya olumsuz yöndeki yorumlarınızı ve tavsiylerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
    ben değiştirdim. michelın aldım. Virajlara girerken daha kendinizden emin olarak girebiliyorsunuz. Frenlemede ben pek aman aman fark göremedim. Bence pisikolojik olarak kendimizi rahatlatıyoruz. oooooooo michelın aldım tamam virajlar benimdir artık gibi.
    Fatih17 bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

uğur kardeşim mevcut far sistemine göre olacağını sanmıyorum ama yine de araştırmak lazım. drifte özel performans beyin(!) yapıldığını gördükten sonra oda mevcut olabilir. ama yoksa da bi ümitle konuşmak beyin fırtınası yapmak lazım ne yapılabilir diye...
    İşaretli alandaki kahverengi parçanın aynı ebatta daha uzunu yaptırılabilir diye düşündüm bende.
    En tecrübeli drift kullanıcılarından biri olduğunuz için sizin fikrinizde cok önemli benim için.
    Çok teşekkür ederim alakanızdan dolayı.

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değiştirdim. michelın aldım. Virajlara girerken daha kendinizden emin olarak girebiliyorsunuz. Frenlemede ben pek aman aman fark göremedim. Bence pisikolojik olarak kendimizi rahatlatıyoruz. oooooooo michelın aldım tamam virajlar benimdir artık gibi.
    Bence michelın yerine pirelli almak daha mantıklı. Michelın çok yumuşak bir lastik tamam yol tutuşu çok güzel ama daha çabuk yıpranır. Lastik ne çok sert ne de çok yumuşak olmalı.
    Fatih17 ve TATLIHIZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı memurmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence michelın yerine pirelli almak daha mantıklı. Michelın çok yumuşak bir lastik tamam yol tutuşu çok güzel ama daha çabuk yıpranır. Lastik ne çok sert ne de çok yumuşak olmalı.
    Pirelli için mt65,yada dura traction hangisini tavsiye edersin memurmb vede internetten direk temin edebileceğimiz bir link var mıdır?Senin lastiklerin ne marka?

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşaretli alandaki kahverengi parçanın aynı ebatta daha uzunu yaptırılabilir diye düşündüm bende.
    En tecrübeli drift kullanıcılarından biri olduğunuz için sizin fikrinizde cok önemli benim için.
    Çok teşekkür ederim alakanızdan dolayı.

http://img405.imageshack.us/img405/9...ring125mhd.png
    valla kardeşim inan hiç böyle bişeye ihtiyaç duymadığım için düşünmedim benim şimdilik aklıma gelen seninkiyle aynıydı ama driftlerin farın üstünde ki yer çok dayanıksız olduğu için taşıyacağını düşünmüyorum.
    belki far kısmı eski ybr lerle değiştirilip tur camı konursa hem aydınlatma daha iyi olur hemde tur camı takılır diye düşünüyorum...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

valla kardeşim inan hiç böyle bişeye ihtiyaç duymadığım için düşünmedim benim şimdilik aklıma gelen seninkiyle aynıydı ama driftlerin farın üstünde ki yer çok dayanıksız olduğu için taşıyacağını düşünmüyorum.
    belki far kısmı eski ybr lerle değiştirilip tur camı konursa hem aydınlatma daha iyi olur hemde tur camı takılır diye düşünüyorum...
    Çok sağolun Eray hocam,teşekkür ederim,emeğinize sağlık.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    eyvallah kardeşine ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Ben bu Drift'in kafa'sının degıstırılmesını hıc tavsiye etmiyorum. Drift'i Drift yapan o kafadır. Onu degıstırdın mı motosıkletın bı havası kalmaz ki aydınlatma sıkıntı degıl dıye duymustum. Ayarlandıgını duydum. Eger sıkıntı yaratırsa ustasına gidip ayarlatılabılır dıye dusunuyorum. Aman diyim degısmeyın o kafayı Drift'inizi seviyorsanız
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu Drift'in kafa'sının degıstırılmesını hıc tavsiye etmiyorum. Drift'i Drift yapan o kafadır. Onu degıstırdın mı motosıkletın bı havası kalmaz ki aydınlatma sıkıntı degıl dıye duymustum. Ayarlandıgını duydum. Eger sıkıntı yaratırsa ustasına gidip ayarlatılabılır dıye dusunuyorum. Aman diyim degısmeyın o kafayı Drift'inizi seviyorsanız
    sıkıntı yaratmıyor ve aksine çok asil bi görüntüsü var. bildiğin tornavida ile ayar yapılmaktadır. Bu haliyle çok hoş
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    iyi de sorun far değil ben farı bi örnek olarak verdim.
    arkadaşlar muhalefet olucam diye kendinizi paralıyosunuz. size sorulmamış bi soru niye bu kadar kasıyosunuz ki kendinizi. arkadaş bana sordu sorusunu cevabını aldı yada alamadı teşekkür etti gitti. herşeyi de bilmeyin yaaaa.
    kimse görüntüsüne bişey demedi zaten. sadece arkadaş tur camı hakkında fikir istedi bende aklımdan geçenleri yazdım kesin bişey yazmadım dikkatinizi çekerse(!)
    ama sırf muhalefet olmak için yazı yazıyosunuz yaa...
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    iyi de sorun far değil ben farı bi örnek olarak verdim.
    arkadaşlar muhalefet olucam diye kendinizi paralıyosunuz. size sorulmamış bi soru niye bu kadar kasıyosunuz ki kendinizi. arkadaş bana sordu sorusunu cevabını aldı yada alamadı teşekkür etti gitti. herşeyi de bilmeyin yaaaa.
    kimse görüntüsüne bişey demedi zaten. sadece arkadaş tur camı hakkında fikir istedi bende aklımdan geçenleri yazdım kesin bişey yazmadım dikkatinizi çekerse(!)
    ama sırf muhalefet olmak için yazı yazıyosunuz yaa...
    şampiyon sakin ol bizde bişey demedik yorumuna. uğur fardan bahsetmiş bende güzel olduğunu söyledim. Bu 140 muhabbeti çıktı çıkalı bi sinir hali mevcut sizde

Motosikleti
    şampiyon sakin ol bizde bişey demedik yorumuna. uğur fardan bahsetmiş bende güzel olduğunu söyledim. Bu 140 muhabbeti çıktı çıkalı bi sinir hali mevcut sizde
    mustafa 140 muhabbeti daha evvelde yapıldı. ama hiç bu kadar sıkıntı olmadı sende bilirsin. eğri oturup doğru konuşalım. bi gariplik yok mu bu işte?

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    mustafa 140 muhabbeti daha evvelde yapıldı. ama hiç bu kadar sıkıntı olmadı sende bilirsin. eğri oturup doğru konuşalım. bi gariplik yok mu bu işte?
    bak ben size geçenlerde söyledim. kimseye bişeyler kanıtlamak mecburiyetiniz yok. Basabilene helal olsun ben şahsım adına 120 yi geçemiyorum, geçemiyorum diyede sana inanmamazlık yapmam doğrudur takma kafana boşver

Motosikleti
    bak ben size geçenlerde söyledim. kimseye bişeyler kanıtlamak mecburiyetiniz yok. Basabilene helal olsun ben şahsım adına 120 yi geçemiyorum, geçemiyorum diyede sana inanmamazlık yapmam doğrudur takma kafana boşver
    herkes senin gibi olsa zaten konu buraya kadar gelmezdi. ama kendi beceremediği bişey başkası da beceremicek zannediyolar insanlar ben buna tutuluyorum arkadaş. yaptın mı anlat bizde dinleyelim başkası yapmış sen yapamamışsın eyvallah de sen yapamadın mı çamur atma.
    haksız mıyım?
    TATLIHIZ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)