Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gri driftin jantına ne renk şerit iyi gider?
    kırmızı veya yeşil
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel resimler. Bende çok kirlenmesi taraftarı değilim motorların. Böyle sanki içi dışı kirli birşeye biniyormuş hissi yaratıyor insanda.
    Birde plakalık taktırirsan zamanla titreşim olmaz. Böyle sade plaka çok zırıltı yapıyordu sanırım.
    Kirlenirse motor yıkarız sorun mu yani

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kış zaten şimdi.Yıkamaya bile gerek yok.Yaz olsa ışıl ışıl gez.Şimdi yıka bi kaç turdan sonra leş gibi.Deymez yani.

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    kırmızı mı yeşilmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

kırmızı mı yeşil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

kırmızı mı yeşil mi ?

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    kırmızı mı yeşilmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

kırmızı mı yeşil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

kırmızı mı yeşil mi ?
    mavi
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

[/COLOR]
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi
    eray abi kusura bakma bilgisayar hatası Senin ve ümit abinin büyük hayranıyım.Saygılar abi
    eray_uluyazı bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    arkadaslar benım bı sorum var. yaza kadar bi drift almayı planlıyorum ama kredi kartı veya peşin ödeme gibi bi şansım yok. senetle verırler mı bu mondial bayileri ? her ay odesem mesela 12 ayda 250tl oluyor 3000tl bile yapsalar fiyatı. ben 24ay dusunuyorum tabi yaparlar mı onu da bılmıyorum. reel'de pek dolanamıyorum vaktım kalmıyo bu aralar da bıraz rahatsızım evde yıyorum kafayı nasıl olucak ne olucak nasıl alıcam bu drifti diye. var mı bilen ? senetle veya bu tarz bısey ile motosiklet alan ? varsa yardımcı olabılırsenız burdan sevınırım
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

SlowDriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151RS(Rahmetli) Mondial 125 Drift (Yeni)
    Ben de bu akşam alıyorum Drift'imi

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

[/COLOR]

eray abi kusura bakma bilgisayar hatası Senin ve ümit abinin büyük hayranıyım.Saygılar abi
    estafrullah kardeşim

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

Alıntı SlowDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu akşam alıyorum Drift'imi
    hayırlı olsun kazasız belasız günlerde güle güle kullanın. rodajı sakin yapın sonra yardırın

---------- Post added at 17:51 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benım bı sorum var. yaza kadar bi drift almayı planlıyorum ama kredi kartı veya peşin ödeme gibi bi şansım yok. senetle verırler mı bu mondial bayileri ? her ay odesem mesela 12 ayda 250tl oluyor 3000tl bile yapsalar fiyatı. ben 24ay dusunuyorum tabi yaparlar mı onu da bılmıyorum. reel'de pek dolanamıyorum vaktım kalmıyo bu aralar da bıraz rahatsızım evde yıyorum kafayı nasıl olucak ne olucak nasıl alıcam bu drifti diye. var mı bilen ? senetle veya bu tarz bısey ile motosiklet alan ? varsa yardımcı olabılırsenız burdan sevınırım
    hiç sanmıyorum ama çıkmadık candan umut kesilmez bence dene şansını...
    ugrgnr bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin zor kardeş..senet yapacaklarını pek sanmıyorum.Kredi kartı şart bu devirde
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel resimler. Bende çok kirlenmesi taraftarı değilim motorların. Böyle sanki içi dışı kirli birşeye biniyormuş hissi yaratıyor insanda.
    Birde plakalık taktırirsan zamanla titreşim olmaz. Böyle sade plaka çok zırıltı yapıyordu sanırım.
    plakanın altına paslanmaz saç kestirdim
    alt tarafa da çift taraflı bant yaptım bi zarıltı yok çok şükür
    tavsiyen için teşekkürler

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Ön tekerden cırcırcır diye ses geliyor. Çok sinirimi bozmaya başladı yağsızmı kaldı ne? Varmı daha önceden başına gelen ve çözüm bulan biri. Tam olarak nereden geldiğinide bulamadım ama ön tekeri döndürdüğümde geliyor.

Motosikleti
    Drift'imi aldım arkadaşlar daha ilk defa vitesli motosiklet kullandığım için kalkışlarda zorlandım ama alıştıkça üstünden inesim gelmedi manyak bir alet yahu yok böyle bir zevk Bunca yıldır scoter ile gezdim resmen benzinli bisiklete bimişim meğer

Motosikleti
    Drift'imi aldım arkadaşlar daha ilk defa vitesli motosiklet kullandığım için kalkışlarda zorlandım ama alıştıkça üstünden inesim gelmedi manyak bir alet yahu yok böyle bir zevk Bunca yıldır scoter ile gezdim resmen benzinli bisiklete bimişim meğer
    Yavaş git virajlara hızlı girme özellikle CST lastiklerle, yoksa sonun aşağıdaki videodaki adam gibi olur

Motosikleti
    Daha 60 ı geçmedim malum alet 22 km oldu henüz virajlara girer ken de duruyorum sayılır o derece yani Uyarın için teşekkürler.

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Daha 60 ı geçmedim malum alet 22 km oldu henüz virajlara girer ken de duruyorum sayılır o derece yani Uyarın için teşekkürler.
    Hayırlı uğurlu olsun kardeş. allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Rodaji güzel yap sabret biraz ve driftin gazına gelme ))
    Ve imkanin varsa lastikleri degistir. Çok güvensiz üzerindekiler.

Motosikleti
    Teşşekürler Allah kimseye kaza bela vermesin motosiklet kazası hiç birşeye benzemiyor. Lastikler ne kadar güvensiz olsa da kullandığım scooterin 5 senelik lastiklerinden iyidir herhalde Yaza doğru Pirelli DuraTraction düşünüyorum...

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    bu video daki kazada lastik hatasi yok , tamamen surucu hatasindan kaynaklaniyor. surucu gidonu yeterince cevirmedi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş git virajlara hızlı girme özellikle CST lastiklerle, yoksa sonun aşağıdaki videodaki adam gibi olur
    Mengu bu video sana gelsin , al.

Motosikleti
    Sen öyle san ben CST'nin 130/60-13 lastiklerine kefilim bu konuda, o motora o lastikle o virajda 90 km hız çok, virajda ters açı var ve aşağı iniş. Lastikler sabun gibi afalt üzerinde uçuyor resmen. 70-75'le rahat dönerdi.
    Eğitim videosu da baya komikmiş, başlardaki motoru çalıştırıp yola çıkana kadarki kısmı sanki gerizekalılara anlatıyolar gibi

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    kefilim diyorsan inanirim.
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen öyle san ben CST'nin 130/60-13 lastiklerine kefilim bu konuda, o motora o lastikle o virajda 90 km hız çok, virajda ters açı var ve aşağı iniş. Lastikler sabun gibi afalt üzerinde uçuyor resmen. 70-75'le rahat dönerdi.
    Eğitim videosu da baya komikmiş, başlardaki motoru çalıştırıp yola çıkana kadarki kısmı sanki gerizekalılara anlatıyolar gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)