Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Drift öyle küçümsenecek bi makina değil vitesleri 3000-5000 arası atmama rağmen 80 falan gördüm şimdi hiç zorlamadan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnraksy yas kac.butcen ne.ne amacli kullanicaksin?drift iyi bir baslangicta olabilir iyi bir olum makinasida bu sana bagli.diger motorlara gore daha seridir onerilir ama lastikleri degistirme sartiyla
    20 yasındayım butce 2800 3000 civarı

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Kardeşim al bi drift bak keyfine ;)

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende beyazdan memnunum nolcak şimdi bu konuda da bir tartışma cikartalim
    yok japonmuş çınmiş yeterince tartışılıyo be kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

biz onun yerine motorumuz hangi renk olursa olsun bakımını yapıp keyfini sürelim
    ne dersin

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Japon Çin fark etmez drift koyar affetmez :D :D :D Ödemişte bi tane drift var tanıdığın tek geçiyo tüm ödemişi çok güzel açtı motoru 140a oturuyo direk..geçen yok motoru :D

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Acti acmasinada motorun omru noldu?%100 safkan apaci

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Adamlar zengin takmaz öle şeyi o :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Burası çok cansız olmaya başladı ya..Diğer bilgi paylaşımlarda ne güzel muhabbet ediyolar biz burda iki dk konuşamıyoruz neyse ben biraz modifiye edicem motoru babam ne derse desin..Neler önerirsiniz diyim bari konuşcak bişi olur

Gogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MH 125 Drift
    Beyler size drift ile yaptığım manyaklığı anlatmak için sabah olmasını bekleyemedim.Bursa Karacabey de oturuyorum Mustafa Kemal Paşada (komşu ilçe) birsürü arkadaşım var.Günlerden 29 Ekim akşam üzeri hava o kadar güzelki motora binmemek için iki elimin kanda olması lazım:D İlçemde 1-2 tur attım kesmedi taktım kafaya Kemal Paşaya gidicem 25-30 km civarı bi yol.Taktım kaskımı çıktım yoluma planım gece 11-12 civarı dönmekti.Arkadaşlarla buluştuk eğlendik falan derken saat oldu 12 tam bindim motoruma bi yağmur bastırdı öyle böyle değil bardaktan boşanırcasına yağıyor.Biraz bekliyeyim dedim saat oldu 1 yağmurda en ufak bi yavaşlama yok.Ertesi gün iş var erkenden buradada kalamam dedim yağmurun ortasında topladım cesaretimi atladım motoruma ledlerimi sis farlarımı ne varsa açtım.Baştan aşşa ıslanmayı göze alarak çıktım yola.Ya dandik yolda lastikler jant a kadar gömülüyor suya yada asfaltta fren yapmaya korkutuyor insanı zarla zorla ilçemin girişine kadar geldim ama soğuktan titriyorum yağmur damlaları kurşun gibi vurmaya başladı ellerime eve kalmış 1-2 km bitti bitiyor derken motorum birden istop etti.Yağmurun ortasında kala kaldım yürüsen yürünmez motoru bırakmaya gönlüm elvermiyor ne yapacağımı şaşırdım kaldım telefon montun cebinde ıslanmış açılmıyor yardım çağırma ihtimalim 0.Bileğe kuvvet attım boşa ittirmeye başladım motorumu 100-200m gittim motorun üstünde ıslandığımın 2 katı falan ıslandım üstümdeki elbiseler vücüdumun dayanamayacağı kadar ağar gelemeye başladı nasıl yoruldum anlatamam.Tam kendi kendime başlarım motoruna bırakıp gitsemmi diye düşünürken önüme hafif meyilli bi yol geldi atladım motorun üstüne saldım boşa gitmeye başladı.Biraz hızlandım ulan dedim vurdursam acaba çalışırmı kaybedeceğim bişi kalmadı dedim.Bastım debriyaja attım 2 ye debriyajdan elimi çekmemle motorum çalıştı sevinçten uçuyorum.O anki mutluluğumu tarif edemem hemen kalan yolu teptim motorumu eve soktum kilitledim şöyle bi arkama döndüm baktım Ulan iyiki almışım seni be dedim eve girdim ve bu macerayı hemen sizinle paylaştım artık rahatla uyuyabilirim
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç;
    Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Alıntı Gogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler size drift ile yaptığım manyaklığı anlatmak için sabah olmasını bekleyemedim.Bursa Karacabey de oturuyorum Mustafa Kemal Paşada (komşu ilçe) birsürü arkadaşım var.Günlerden 29 Ekim akşam üzeri hava o kadar güzelki motora binmemek için iki elimin kanda olması lazım:D İlçemde 1-2 tur attım kesmedi taktım kafaya Kemal Paşaya gidicem 25-30 km civarı bi yol.Taktım kaskımı çıktım yoluma planım gece 11-12 civarı dönmekti.Arkadaşlarla buluştuk eğlendik falan derken saat oldu 12 tam bindim motoruma bi yağmur bastırdı öyle böyle değil bardaktan boşanırcasına yağıyor.Biraz bekliyeyim dedim saat oldu 1 yağmurda en ufak bi yavaşlama yok.Ertesi gün iş var erkenden buradada kalamam dedim yağmurun ortasında topladım cesaretimi atladım motoruma ledlerimi sis farlarımı ne varsa açtım.Baştan aşşa ıslanmayı göze alarak çıktım yola.Ya dandik yolda lastikler jant a kadar gömülüyor suya yada asfaltta fren yapmaya korkutuyor insanı zarla zorla ilçemin girişine kadar geldim ama soğuktan titriyorum yağmur damlaları kurşun gibi vurmaya başladı ellerime eve kalmış 1-2 km bitti bitiyor derken motorum birden istop etti.Yağmurun ortasında kala kaldım yürüsen yürünmez motoru bırakmaya gönlüm elvermiyor ne yapacağımı şaşırdım kaldım telefon montun cebinde ıslanmış açılmıyor yardım çağırma ihtimalim 0.Bileğe kuvvet attım boşa ittirmeye başladım motorumu 100-200m gittim motorun üstünde ıslandığımın 2 katı falan ıslandım üstümdeki elbiseler vücüdumun dayanamayacağı kadar ağar gelemeye başladı nasıl yoruldum anlatamam.Tam kendi kendime başlarım motoruna bırakıp gitsemmi diye düşünürken önüme hafif meyilli bi yol geldi atladım motorun üstüne saldım boşa gitmeye başladı.Biraz hızlandım ulan dedim vurdursam acaba çalışırmı kaybedeceğim bişi kalmadı dedim.Bastım debriyaja attım 2 ye debriyajdan elimi çekmemle motorum çalıştı sevinçten uçuyorum.O anki mutluluğumu tarif edemem hemen kalan yolu teptim motorumu eve soktum kilitledim şöyle bi arkama döndüm baktım Ulan iyiki almışım seni be dedim eve girdim ve bu macerayı hemen sizinle paylaştım artık rahatla uyuyabilirim
    Motor yan ayaklık müşürü ıslandığı için stop etmiş olmalı. Aynı sorunu ben de yaşadım. Sahilde motorumla gezerken bir dalga geldi motor stop etti. Ne yaptıysam çalışmadı. 1 km ye yakın yolu yürümek zorunda kaldım. Neden sonra müşür kurudu da yokuş aşağı vurdurdum çalıştı. Sonuç olarak yan ayaklık müşürünün fişini çıkardım şimdi ne olursa olsun stop etmiyor. İstersen tazyikli su tut fark etmez

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin için unutulmaz bi anı olmuş hakkaden zor iş yağmur ve gecede yolda kalmak.İyi aşmışsın.
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Bu yan ayaklık şeyi sakat gerçekten bozulabiliyomuş çıkartıcam bendde

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    evet yan ayaklık müşürünü iptal edin bencede..,
    bi gün arkadaşın motorunu çalıştırmak içim 1saat ugraştım çalışmadı..
    ustayı aradım müşürü çıkardım motor hemen çalıştı )
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    ya bu arada arkadaşlar motor griya hangi renk gider led olarak karar veremedim sevabına bi el atın :D

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı aligül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu arada arkadaşlar motor griya hangi renk gider led olarak karar veremedim sevabına bi el atın :D
    led ne için nereye takacaksın ki ???

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Deponun alt kısmına takıcam..Gösteriş amaçlı sadece geceleri açık olur..

Gogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MH 125 Drift
    Ben şasi demirlerine taktım ama gösteriş için değil tamiratta açıp motora bakınmayı kolaylaştırıyor.
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç;
    Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    fikret geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim çıkartamadım
    müşür olayı denildiği gibi neyse dikkat et de hasta olma emi...

netten diz örtüsü siparişi verdim her ihtimale karşı yağmurda kalırsam diye
    birde motorun onüne ön tekerden gelen suyu engellemek için bir şeyler düşünüyorum kafamda şekillendi
    yapınca tek tek resimli paylaşırım

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikret geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim çıkartamadım
    müşür olayı denildiği gibi neyse dikkat et de hasta olma emi...

netten diz örtüsü siparişi verdim her ihtimale karşı yağmurda kalırsam diye
    birde motorun onüne ön tekerden gelen suyu engellemek için bir şeyler düşünüyorum kafamda şekillendi
    yapınca tek tek resimli paylaşırım
    Evet bu konuda bende sikintiliyım çamurları aşağıdan kesecek kamyon paspasi tarzında birşey bulmak lazım.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    benim niyetim koruma demirinin üzerine seffaf plastik (cam niyetine reklam tabelalarında kullanılıyor ya) ten bir parça ekleyeceğim
    o plastiği bulmaya çalışıyorumşu an işlerden dolayı tam fırsatım olmuyo
    bu hafta sonuna kadar malzzemeleri halletmeye çalışacağım ondan sonra da montaj

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    diz örtüsü çok güzel oluyor. hem çamuru hem rüzgarı engelliyor.

scooterimin diz örtüsünü ortadan kesip ybrnin deposunun üstünden geçirdim .

3-5 kablo bağı ile koruma demirine sabitledim. koruma demiri gözükmüyor.

tam uyumlu olmasa da işe yarıyor. ümit senin eski zcnin örtüsü varsa benim gibi yapabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)