Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı bayramlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ahanda giren kalmamış harbiden

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Bol bol geziyoruz abi görüşürüz inşallah ben yine allahın emri ile gittim.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    İyi bayramlar..Bende bugün drit aldım..aldığım gibide vites kolu takılı olduğu yerden çıktı..bu nedir arkadaş daha 10 km olmadan ? Başka sorun yok bu sorun sadece vidanın düzgün sıkılmamasıyla mı ilgili yoksa başka bişi mi var ?

Motosikleti
    Alıntı aligül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bayramlar..Bende bugün drit aldım..aldığım gibide vites kolu takılı olduğu yerden çıktı..bu nedir arkadaş daha 10 km olmadan ? Başka sorun yok bu sorun sadece vidanın düzgün sıkılmamasıyla mı ilgili yoksa başka bişi mi var ?
    Ara kasnak vidanin her iki tarafını da sıkmiyorlar sanırım orta göbeği çevirip sıkıştı diye bırakıyor olabilirler. Bende geçen fark ettim sıktım servisde tekrar sağlam bir şekilde kontrol ettirdim. Birde arka fren pedalında bulunan lamba yayını tutan ayar vidasi var plastik onada bak oda gevşek olabilir fren boşluğuna göre ayarla varsa sorun. Onun dışında bir sıkıntı farlar hariç ben yaşamadim.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara kasnak vidanin her iki tarafını da sıkmiyorlar sanırım orta göbeği çevirip sıkıştı diye bırakıyor olabilirler. Bende geçen fark ettim sıktım servisde tekrar sağlam bir şekilde kontrol ettirdim. Birde arka fren pedalında bulunan lamba yayını tutan ayar vidasi var plastik onada bak oda gevşek olabilir fren boşluğuna göre ayarla varsa sorun. Onun dışında bir sıkıntı farlar hariç ben yaşamadim.
    Bende şaşırdım kaldım yolda gidiyodum bi baktım sallanıyo orda hemen debriyaja bastım kapattım kontağı ilk günden elimde getirdim motoru bugün kapalıdır yarın ararım gelirler ayaklarına kadar elimle sürerek götüremem motoru yada diğer motorla ustayı alır gelirim

Motosikleti
    Anladım geçmiş olsun. Bende yıkarken fark ettim istersen kendin idarelik takip da gidebilirsin vitesi boşa al ve ayak pedalı önde olacak şekilde çevir iki tarafa geçirdikten sonra somunlar en geride olsun fazlalığını ilk önce mili çevirerek al sonra somunlarla frenlemesi için biraz sık tam ayar için servise dilersen götürebilirsin ama anahta varsa uygun kendin yap bugün bin gez dolaş sorun çıkarmaz.

Bu arada arkadaşlar ıstanbulda ki 29 ekim etkinliğine katılacak bizim gruptan birileri varmı. Ümit abi, eray usta nedir son durum.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Ben kolu yerine taktım zaten ama bu seferde vites ayırmıyo sürekli boşta kalıyo ustanın görmesi lazım kesinlikle..

Motosikleti
    Ben kolu yerine taktım zaten ama bu seferde vites ayırmıyo sürekli boşta kalıyo ustanın görmesi lazım kesinlikle..
    Anladım peki.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Gelsin usta yarın bakayım bi tekrar onun dışında hoşuma gitmeyen bi ayrıntı olursa gene sizden yardım isterim..İyi bayramlar

Motosikleti
    Gelsin usta yarın bakayım bi tekrar onun dışında hoşuma gitmeyen bi ayrıntı olursa gene sizden yardım isterim..İyi bayramlar
    Halledilmeyecek bir sorunu yok ufak tefek bu tarz şeyler canını sıkmasin hatta benim gibi sevinmelisin en azından 1000 kmye kadar herşeyi adam akıllı yerine oturmuş oluyor sonra kafan rahat olur diye düşünüyorum. güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle. Iyi bayramlar.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Umarım başka sorun çıkmaz :D alanların hepsi memnun motordan :D

Motosikleti
    Umarım başka sorun çıkmaz :D alanların hepsi memnun motordan :D
    Merak etme sende alanların hepsi gibi olacaksın. Geçen gün eşimle viaport alışveriş merkezine geçtik otobana çıktım ordan gittim gayet iyi. Basmadigim halde 70 .ile 80 arası rahat rahat gittik geldik. Birde o alışveriş merkezinde motosikletler için park var oraya girdik. Etrafima baktım hepsi yüksek kalıpli motorlar cbf vardı birkaç tane onun dışında bu motorla kıyas tutulan başka motor göremedim. Orası kurtköy havaalanı tarafında şehir merkezine uzak ama o uzaklığı göze alan çok nadir motosiklet ile diye düşündüm. Sonra döndüm motoruma helal olsun lan sana dedim beni üzmüyorsun aferin diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Ne renk aldin bu arada beyaz ile siyah arasında kararsız olduğunu hatırlıyorum.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Babama söz dinletemedim gri aldı kendisi :D Beyaz çok hoşuma gidiyodu gride güzel ama :D kimsede yok gri sadece bende var ödemişte :D yani gördüklerimin hepsi beyazdı :D Gride gayet hoş geldi gözüme :D umarım bende sizin gibi olurum :D sorun çıkmayanlardan :D

Motosikleti
    Sıfır sorun diyemeyiz zaten böyle birşeyi hiçbir araç sektörü için söylemek mümkün olmaz. Ama diğer çinliler gibi kafanı ağrıtmaz merak etme. Torbalı arası ızmir arası gider gelirsin. Hatta ileride çeşme kuşadası bile yaparsın merak etme. Ödemişde bir yayla varmış oraya çok yoğun çıkarım dersen orjinal lastiği değiştirirken cross lastiği de düşünebilirsin çamurluk mesafesi geniş olduğu için uyduğunu duymuştum lastiklerin. Buda bu kategoride sadece drifte özgü birşey aklında bulunsun

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Gölcük ve Bozdağ var ikiside çok güzeldir yazın herkes yanarken biz üşüyoruz yorganla yatıyoruz o kadar diyim :D :D oraya kışın pek çıkılmaz yollar buzlu oluyo kenarlar uçurum hep tehlikeli yani :D yazında haftada 1 çıkarım anca :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Resim atmaya çalıştım iki üç tane olmadı nasıl atılıyo resim ya :D Baktım böyle konuda yok :D bi anlatırsanız atayım bende iki üç resim :D

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Aligul agzin kulaklarinda belli her cumlende :D var hayirlisi olsun gule gule kullan.bi ben alamadim :((

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resim için hızlıresim.com a gir orda dosya şeç de resmini seç yükle de daha sonra 3 tane link gelcek en alttakını kopyala buraya yapıştır bu kadar.

Motosikleti
    drift gibi desenize gülen yüz

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    hayırlı olsunn
    gri guzeldir merak etme ben çok memnunum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)