Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    kesın gdıom almaya smdı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesın gdıom almaya smdı.
    Napak İnanakmı
    eray_uluyazı ve talip333 bunu beğendiler.
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Pederle bi türlü orta yolunu bulamıyoz deli olacam deli Bi kere kaza yaptık diye Motor aldırmıyor arkadaş ya.
    Kafaya koydum 2 motor buldum 1 beyaz istediğim renk sade diyeri siyah istemiyom ama aksesuar dolu
    Dur bakalım hangisini alacam
    Sonucu haftaya buraya yazacam Hadi inş
    Sado

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pederle bi türlü orta yolunu bulamıyoz deli olacam deli Bi kere kaza yaptık diye Motor aldırmıyor arkadaş ya.
    Kafaya koydum 2 motor buldum 1 beyaz istediğim renk sade diyeri siyah istemiyom ama aksesuar dolu
    Dur bakalım hangisini alacam
    Sonucu haftaya buraya yazacam Hadi inş
    Hadi hayırlısı o zaman.

ydemirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 drift
    arkadaşlar motorumla yavaş yavaş antıramanlara başladım, bir arkadaşın vasıtası ile akşamları biniyorum, şimdilik bir sıkıntı yok, ama araba kullanmaktan daha zor geliyor bana herhalde yaş olarak geç kaldım motor sevdasına.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesın gdıom almaya smdı.
    Tatlı bak ben foruma 8 sene önce üye olmuşum 3300 tane mesaj atmışım, sen 5 ay önce üye olmuşsun 1800 mesaj atmışsın. Motosiklet üzerinde bu kadar kafa yorma, al bi tane ve bin. 100'lük cub bile alsan çok keyifli gerçekten. Geçen kasımda hiç motorum yoktu cebimde 2500 lira para vardı. Canım motor almak çok istiyordu ailemden habersiz 1400 liraya Mondial Hyena 100 aldım, 300 lira da plakaya gitti. 300 lira da korumalara gitti. Ama sıfırı tüketmedim ayağıma yorganına göre uzattım, keyfimi de ertelemedim. 1 ay sonra aileme söyledim önce biraz kızdılar ama bikaç saat içinde ikna oldular. Sonrası rahat oldu her türlü desteği sağladılar.
    talip333 bunu beğendi.

gklp45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Motosiklet kullanmak bir ayrıcalık ve müthiş bir zevktir yeter ki o ayrıcılığı hak edin şeytana uyup gaz koluna fazla asılmayın

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanmak bir ayrıcalık ve müthiş bir zevktir yeter ki o ayrıcılığı hak edin şeytana uyup gaz koluna fazla asılmayın
    Aynen öyle.Kontrollü ve akıllı kullandıktan sonra çok zevk verir şahsen.Basılacak yerde basılırda:D

Motosikleti
    Honda CB125F
    bende almak istiyorum bu motordan 1 aya kadar alacağım inşallah. umarım doğru bi seçim olur

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşlar Bu ilandaki Mh iyimidir sizce tercihim beyaz ama beyazda pek yok adam akıllı Ne dersiniz linki vermek pek iyi deyil ama başkası alırsada Hayırlı olsun adam son fiyatına bu diyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95036861/detay
    Nasıl sizce fiyatı uygun geldi bana
    Sado

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu ilandaki Mh iyimidir sizce tercihim beyaz ama beyazda pek yok adam akıllı Ne dersiniz linki vermek pek iyi deyil ama başkası alırsada Hayırlı olsun adam son fiyatına bu diyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95036861/detay
    Nasıl sizce fiyatı uygun geldi bana
    Fiyat normal yalnız motordan anlayan bir arkadaşınla git incele çalıştır sorunu varmı yokmu anlamaya çalışın. Sonrasi hayırlısıyla olur inşallah.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Okadar peşin paran varsa sıfır al yaw.2800 TL.Adamlar 12 ay taksit yapıyor.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Paşa vallahi taksitle uğraşmak istemiyorum
    sıfırını alacak param var ama tamm 2800 tl plaka ruhsat 3.100 tl oluyor bu beni, zaten 300 tl aşıyor.
    Yani kask , eldiven ,mont almayı düşünüyorum+ koruma demiri ıvır zıvır 400 tl de böyle gelse 700 tl açığım çıkıyor
    bu şekilde motor zaten az bi bakımlı aksesuarlı devir teslim +sigoorta yaparsam 2.500 e felan mal olacak kalan paraya koruma alcam bu yüzden 2. ellere bakıyorum
    Bide ilerde satmayı düşünüyorum askerlik yaklaşıyor Üniversite sayesinde kurtarıyom
    Sado

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Anladım.Allah yardımcın olsun.İnşallah düzgün bişey bulursun.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bu motorlar yagmurlu havada dizden aşagısını kople çamurlatıyo..
    geçen sene kıç ayında scooter kullanıyodum üsüm basım hiç kirlenmiyodu şimdi günde 2 kıyafet degiştiriyorum )
    korumalıga bi branda gerdim çamur gelmesin diye.biraz kesti çamuru ama yinede sıçratıyor..
    en iyisi kuryelerin kullandıgı diz örtüsünden almak ..
    yoksa bu kış geçmez böyle
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlar yagmurlu havada dizden aşagısını kople çamurlatıyo..
    geçen sene kıç ayında scooter kullanıyodum üsüm basım hiç kirlenmiyodu şimdi günde 2 kıyafet degiştiriyorum )
    korumalıga bi branda gerdim çamur gelmesin diye.biraz kesti çamuru ama yinede sıçratıyor..
    en iyisi kuryelerin kullandıgı diz örtüsünden almak ..
    yoksa bu kış geçmez böyle
    Hadi yaaa. Desene ümit abi kışın bizim motorlarla gezmek biraz keyif alırken ödün vermekle alakalı bir durum olacak. Çamurluğun alt kısmına biraz daha aşağıdan kesmesi için ek yumuşak plastikten parça yerleştirmek de çözüm olmaz mi.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi yaaa. Desene ümit abi kışın bizim motorlarla gezmek biraz keyif alırken ödün vermekle alakalı bir durum olacak. Çamurluğun alt kısmına biraz daha aşağıdan kesmesi için ek yumuşak plastikten parça yerleştirmek de çözüm olmaz mi.
    onu denemedim tabi faydalı olur sanırsam..
    ama örtü kesin lazım gibi..

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    çamurluğun altına uzatma yaparsanız birazda geniş açılı olursa eğer sıçratmayı keseceğini düşünüyorum. bu arada ümit kardeşim ben kuryelerin örtüsünü dizleri soğuktan ve rüzgardan etkilenmesinler diye taktıklarını biliyodum. çamur sıçratma yine olur diye tahmin ediyorum. benim aklımda şöyle bişey var. bizim şirket olarak çalıştığımız bi iş elbiseleri firması var. onların kesinlikle ne yağmur nede rüzgar geçirmeyen bi yağmurlukları var hal-ı hazırda kullanmakta olduğum. şimdi orayla görüşüp onun pantolonundan almayı alırkende orda modifiye ettirmeyi düşünüyorum. giyip çıkarması kolay olması için iki bacağın yanlarından belden paçaya kadar fermuarlı yaptırcam. böylelikle yağmur çamur olmicak kıyafetlerim. bi de motosiklet malzemesi sastan yerlerden bot yağmurluğu aldım mı kup kuru kalırım diye düşünüyorum...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

gklp45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    arkadaşlar 2-3 gündür viteslerde sorun var gibi boşa alıyorum N ışığı yanıyor bazen ama stop ediyor ya da 1 le kalktım 2 ye atıyorum geçmiyor arada boşta kalıyor mesela bugün 1 le kalktım 2 ye attım boşa attı kendi kendine ?

Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2-3 gündür viteslerde sorun var gibi boşa alıyorum N ışığı yanıyor bazen ama stop ediyor ya da 1 le kalktım 2 ye atıyorum geçmiyor arada boşta kalıyor mesela bugün 1 le kalktım 2 ye attım boşa attı kendi kendine ?
    Günaydın,

Bence iki tane sebebi olabilir. Birincisi yağ henüz ısınmadığı için. Sabahları motoru ısıtmadan hareket ettiğimde bende de yapıyor. Yada debriyaj ayarından olabilir, bende ilk bakımdan sonra başladı bu problem, debriyaj ve rölanti ayarı yapmıştı usta. Bilmiyorum benimkiler fikir işte...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)