Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzet buna benzer bi kazada dün yaşadım ben dayımlan 2006 model ybrden uçuyorduk azkalsın 5 cm çakllı yolda nerden baksan 30-40 sürüklendik benim bacak arası yırtılıyordu hopladık çünkü

Benim önceki sayfada buna benzer bi kazam vardı..

Simdi.. Ugrasmıcam aklımda kaldıgı ile anlatayım... Motorun lastiklerin havalarına baktım,yıkadım..Yola cıkıcam..Yol bos kaymak gibi sabah 8 de..Bi motor geliyor normalde apacilik yapar gecerdim gecmedim..Takip ediyom.. 1 Serit yol işte gidiş-geliş.. Karsı yoldan 3 araba geliyor,2.araba solladı.. Sahindi..3.Araba megane.. oda sahini solladı önceki adam..Gecti yol kapandı ama tek ben vardım o panikle atladım cakıllı yola zor durdum..Yoksa gidiyordum
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kardeşlerim şöyleki motor bi yere çarpmadıysa, motora çarpmadılarsa, yada motor yan devrilmediyse bu bir kaza değildir. Siz hep tamamlanmamış olayları kaza diye yazıyosunuz

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köylü tarzı motorun sıfırının çinden çıkış fiyatı 350 dolar, bu motor ucuz ama kaliteli üretimin nasıl yapılabileceğinin en iyi kanıtıdır o bile 350 dolar ise mh drift 500 dolar rahat vardır, bu arada ben de tekrar hatırlatayım, mh tavyan malı değildir çin malıdır. Laptop'umda imalatçı firmanın linki vardı 150mc konusunda bir arkadaş paylaşmıştı isterseniz linki bulabilirim.
    Haojiang diye ön siperliğin arkasında yazar imalat çin degil bende öyle sanıyordum
    Alibaba.comda satış yapanlar toptancılar veya şirketlerin satış organları orada bütün motosikletlerin toptan fiyatları var ybr 500 dolar mh 350 mc de 350
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haojiang diye ön siperliğin arkasında yazar imalat çin degil bende öyle sanıyordum
    Alibaba.comda satış yapanlar toptancılar veya şirketlerin satış organları orada bütün motosikletlerin toptan fiyatları var ybr 500 dolar mh 350 mc de 350
    Beyler motorun çin veya tayvan olması neyi değiştirecekki? Ha tayvan daha kaliteli mal üretiyor derseniz yanılırsınız cunku otomotiv sektorunde calisan birisi olarak çin'in de tayvan'i sollayacak kalitede uretim yapabildigini rahatlikla soyleyebilirim. Kaldiki tayvan da zaten cin sayilir (hani eski hong kong gibi ic islerinde bagimsiz dis islerinde çin'e bagli).
    Bence uretim yerine bu kadar takilmayin. Gunumuzde volvo ve audi mercedes gibi markalar cçin'de uretim yapip dunyaya gonderiyorlar arabalarini....

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Hay ağızına sağlık
    bende aylardır bağırıyorum
    CİNsiz dünyada bir mal kalmadı diye
    Millet hadi canım diyor
    Artık CİN MİN sayıklayanlar CİN çıkarsın
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Tayvan abicim tayvan ne fark eder dersenizde belli olmaz belki fark eder zamanında orjinal italyan tipo vardı fark ediyorduda bu neden fark etmesin bakın sahibindene adamlar hala orjinal italyan fransız diye araba satıyorlar

TÜRK'üz biz abicim takıntılı MİLLETiz vesselam
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    İi aksamlar millet
    izzet gecmis olsun masallah olayi okurken sanki motor hic durmayacak sandim
    neyseki durdu:-):-)

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İi aksamlar millet
    izzet gecmis olsun masallah olayi okurken sanki motor hic durmayacak sandim
    neyseki durdu:-):-)
    İyi aksamlar..

Sagol. Valla bende öyle sandım ..Durdu amaa napıcan işte :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Bendende günaydın
    elverengin@gmail.com

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    şimdi biraz motora bakıl ypacam..
    zincie bakımı..herkes zinciri gaz yagı benzin mazot bunlarla temizliyo..
    ben balata spreyi aldım onla temizliyorum...
    bütün yagı kiri akıtıyo..
    neyse işe başlayayım.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    balata spreyi kurutuyo orjinal zincirleri kardeşim. ama senin ki o-ring li olduğu için senin temizleme spreyi doğru tercih. ama sana tavsiyem eğer imkanın varsa spreyi sıktıktan sonra hava tutabiliyosan zincire iyi olur. iyice kurutmadan yağı sıkma yağ tutunmuyo sonra...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balata spreyi kurutuyo orjinal zincirleri kardeşim. ama senin ki o-ring li olduğu için senin temizleme spreyi doğru tercih. ama sana tavsiyem eğer imkanın varsa spreyi sıktıktan sonra hava tutabiliyosan zincire iyi olur. iyice kurutmadan yağı sıkma yağ tutunmuyo sonra...
    anladım abi tesekkeler,,
    birde demin fark ettim orta sehpayı kapatınca demire vurmasın die bi plastik var o kopmuş..
    bende 2 gündür diyorum niye bu sehpa tık tık diye vuruyo...

Motosikleti
    onlar basit şeyler kardeşim hallolur sıkma canını hele senin elinden hayatta kurtulmaz

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    onlar basit şeyler kardeşim hallolur sıkma canını hele senin elinden hayatta kurtulmaz
    abi orta sehpayı komple degişecemm..
    zaten biraz yamukluk vardı..
    fiyatına baktım 11 liraymışş.
    degiştireyim bahane olmudu..
    senin destro nasıl abi..

Motosikleti
    önümüzdeki hafta fabrikaya gönderiyorum. zaten sürekli dialog halindeyim. sorunlu bi parçası vardı, servis müdür yardımcısı sen en iyisi buraya gönder ben burda herşeyini bi tekrar kontrol edeyim sorun sıkıntısı varsa ya da olacaksa halledelim önceden önlem alalım, daha sonra kangren parmak için kolu kesmeyelim sıkıntı çekmeden dilediğin gibi gez dedi olur dedim. 6000 bakımına fabrikaya göndercem kısmetse. ama motora 97 oktan benzin almaya başladıktan sonra çıldırdı deli gibi gitmeye başladı. bugün 1-2 saat evvel 158 km yi gördüm yokuş aşağı yol olsa daha da giderdi ama yol bitti inşallah sorunu halledilmiş bi şekilde gelir de gönül rahatlığı ile binerim bu arada bugün benzin aldım 97 oktan 4.66 TL olmuş ayarım kaçtı sen motoru satıyosun galiba cbf 150 için değildir inşallah kardeşim. geçen bitanesini perişan ettim çünkü

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Eray gozukmuyodun bayadir
    hayirdir motorla ilgili sikintiyi hala cozemediler mi
    sanssiliginda bu kadari yani

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi orta sehpayı komple degişecemm..
    zaten biraz yamukluk vardı..
    fiyatına baktım 11 liraymışş.
    degiştireyim bahane olmudu..
    senin destro nasıl abi..
    Orta sehpayı alırken daha kısa boylu bir orta sehpa seçin, orjinali motoru yarım metre yukarı kaldırıyor, gereksiz ve motora arkadan çarpılırsa sehpanın kapanma ihtimali daha büyük uzun bacaklı sehpada.

Motosikleti
    S.a Drift Gülleri Ben geldim

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    önümüzdeki hafta fabrikaya gönderiyorum. zaten sürekli dialog halindeyim. sorunlu bi parçası vardı, servis müdür yardımcısı sen en iyisi buraya gönder ben burda herşeyini bi tekrar kontrol edeyim sorun sıkıntısı varsa ya da olacaksa halledelim önceden önlem alalım, daha sonra kangren parmak için kolu kesmeyelim sıkıntı çekmeden dilediğin gibi gez dedi olur dedim. 6000 bakımına fabrikaya göndercem kısmetse. ama motora 97 oktan benzin almaya başladıktan sonra çıldırdı deli gibi gitmeye başladı. bugün 1-2 saat evvel 158 km yi gördüm yokuş aşağı yol olsa daha da giderdi ama yol bitti inşallah sorunu halledilmiş bi şekilde gelir de gönül rahatlığı ile binerim bu arada bugün benzin aldım 97 oktan 4.66 TL olmuş ayarım kaçtı sen motoru satıyosun galiba cbf 150 için değildir inşallah kardeşim. geçen bitanesini perişan ettim çünkü
    insallh abi sorunların çözülür..
    cbf düşünüyodum ama bu aralar söz nişan olayları var ondan dolayı şimdilik erteledim cbf de eledim bakalım ilerleyen zamanlarda baska motora..
    dünserviste arkadaşa bir cbf geldi 2011 model dedin garantili motoru neden mondial servisine getiriosun..
    adam,,honda servisi motoru maffetmiş..parçaları ters takmış motoru çizmiş motorun bir sürü sorunu vardı..
    burda yaptıracam servise sadece yag degişimi için gitcem dedi..
    çogu kişi cbf in fazla seri olmadıgını söylüyo apaçhi biraz daha yakın gibi
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallh abi sorunların çözülür..
    cbf düşünüyodum ama bu aralar söz nişan olayları var ondan dolayı şimdilik erteledim cbf de eledim bakalım ilerleyen zamanlarda baska motora..
    dünserviste arkadaşa bir cbf geldi 2011 model dedin garantili motoru neden mondial servisine getiriosun..
    adam,,honda servisi motoru maffetmiş..parçaları ters takmış motoru çizmiş motorun bir sürü sorunu vardı..
    burda yaptıracam servise sadece yag degişimi için gitcem dedi..
    çogu kişi cbf in fazla seri olmadıgını söylüyo apaçhi biraz daha yakın gibi

Abi drifti satıp..Apache falan alma sakın..Seri olsun düzde 130-135 Kitler en fazla..Sen bilirsin genede

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)