Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Boyluboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, peki hocam vites boşta olursa mı çalıştırıyor? Verdiğiniz linkte 37,76 TL diyor kargoyla mı 50ye geldi?
    Evet vites boşta olacak yada debriyaja basacaksın ikiside aynı biliyosunuz ama söyliyeyim yinede Ben linkten almadım çünkü kendim takamazsam aldığım yere taktırtmak için bayiden aldım oda direk 50 lira demişti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç lt yakmasını bekliyordun ? cub değil ki bu cub bile 2.2 litre yakıyosa, e bırak da 135cc drift o kadar yaksın arada 2 kat güç farkı var. ama 70 km sabit gidersen 2.5 litre de yakabilir drift.
    Hocam CBF,YBR ve TVS 2.5 lt yakarken bunun 3 yada 3 e yakın bişiler yakması biraz fazla geldi çünkü rakipleri böyle iken bu böyle olunca ve uzun yollara çıkacağımı hesaplayarak yaptığım hesaplamalarda aradaki oynama çok büyük farklar yaratmakta yani bu nedenle böyle söyledim...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    yola çıktınmı göreceksinki onlar daha fazla yakacak sadece ybr vokumlu kabüratörün verdiği avantajla az yakabilir eger hava rüzgarlıysa o yol dahada zevkli hale gelecektir
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ilk motor için önerirmisiniz yoksa mondial'in o meşhur kronik problemlerini yaşar motor sevdasına başlamadan bıkarmıyız ayrıca 2.el için 10000 km ye kadar kaç para vermek doğru olur ?

saygılar

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı dix1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk motor için önerirmisiniz yoksa mondial'in o meşhur kronik problemlerini yaşar motor sevdasına başlamadan bıkarmıyız ayrıca 2.el için 10000 km ye kadar kaç para vermek doğru olur ?

saygılar
    Mondial'in o meşhur kronik problemleri nedir ? paylaşırsanız biz de öğreniriz. ama lütfen scooterlarda çıkan sorunları buraya yazmayın çünkü 125MH drift vitesli bir motor.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Maalesef lastikleri ve zincir haricinde tık bile demez bütün yol boyunca depo bitene kadar tam gaz verseniz bile sorun çıkarmaz
    elverengin@gmail.com

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial'in o meşhur kronik problemleri nedir ? paylaşırsanız biz de öğreniriz. ama lütfen scooterlarda çıkan sorunları buraya yazmayın çünkü 125MH drift vitesli bir motor.
    kalitesiz akü problemi , kullanılan plastik parçaların bir süre sonra düşmesi(ayna problemi vs.), özelikle scooter tarafında sürekli problem çıkaran karbüratör arızaları, ünlü markalardaki gibi kösele lastik sıkıntısı, yer yer göstergelerin bozulması vs.vs.. tabi bu söylediklerim drift için geçerlimidir değilmidir bilmiyorum o açıdan fikirlerinizi almak istedim 1 sene acemiliğimi atabilicem diye servisten çıkamamak istemiyorum.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    öncelikle akü problemi yok..arkdaşım 22 binde degişti aküyü..benim 10 binde aküde bi sorun yok suan
    motorda fazla bi plastik aksam yok olanlarda gayet saglam düşmez yani
    karbüratördede sorun çıkmaz benim bildigim çıkan olmadi hiç
    lastiklere gelince evet kötü ama size baglı bişey kullanabilirsinizde..
    drift sorun çıkartan bi motor deil...mondialin scootyerleri evet kötü ama vitesli motorları helen son çıkanlar gayet güzel ve saglam..
    1 yıl sorun çıkarmadan bine bilirsinz..
    he 1 yıl binip satacaksanız lastikleri degişmeyede gerek yok bence...
    başlangıç motoru olarak ideal bi motor hemde fiyat olarakta..
    2 . el bulabilirseniz temiz alın daha uygun fiyata gelir...
    hele birde lastigi degişmiş bulursanız 2 el demeyin keyfinize

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum yukarıdada yazdım keyfe keder lastik birde olmazsa olmaz zincir problemi haricinde sorun aramayın
    Bu motor şu anda en idael 125lik motor aynalardan zırıltı gelir japonlarsın geçer başka problem dediğim gibi boşu boşuna aramayın
    elverengin@gmail.com

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a ben geldimm :D Yarın bitiyor bayram.. Ybr bakıcam gibi. eger cok derlerse..

Arora Yebere Veya Mh drift bakıcam.. Biri 3.100 Öteki 2.800 ..

Bu arada ilk kazamı yapıcaktım..Geziyorum sabah motorla.. Markete gidiyorum..Döndüm hızım 30 var yok.2.vitesteyim.. 2 Tane cocuk küçük 4. Yol neyse tek ben vardım cocuklar panik yaptı..Kalabıklı ama carsı..Saga sola kacısmaya basladı.. Aramızda 1.5 Metre ya var ya yok..Biri saga kacıo biri sola gecmeyi denicem..Vurursam Ehliyeti cıkartmadım..Basım belaya giricekk.Arka freni sıkamadım..Dengemi kaybedicek gibiydim..Direksiyonu düzeltim ön frene abandım..Kaymaya basladı.O arada direksiyonu yola göre ayarlamam,lazımdı..Saga dogru kırdım..Motor daha gidiyor.. ve üstünden atıcaktı..Neyse tam sol taraftan yanlama olarak ucuyordum motordan..Motor durdu..Herkez bana bakıyor..Korktum acıkcası..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a ben geldimm :D Yarın bitiyor bayram.. Ybr bakıcam gibi. eger cok derlerse..

Arora Yebere Veya Mh drift bakıcam.. Biri 3.100 Öteki 2.800 ..

Bu arada ilk kazamı yapıcaktım..Geziyorum sabah motorla.. Markete gidiyorum..Döndüm hızım 30 var yok.2.vitesteyim.. 2 Tane cocuk küçük 4. Yol neyse tek ben vardım cocuklar panik yaptı..Kalabıklı ama carsı..Saga sola kacısmaya basladı.. Aramızda 1.5 Metre ya var ya yok..Biri saga kacıo biri sola gecmeyi denicem..Vurursam Ehliyeti cıkartmadım..Basım belaya giricekk.Arka freni sıkamadım..Dengemi kaybedicek gibiydim..Direksiyonu düzeltim ön frene abandım..Kaymaya basladı.O arada direksiyonu yola göre ayarlamam,lazımdı..Saga dogru kırdım..Motor daha gidiyor.. ve üstünden atıcaktı..Neyse tam sol taraftan yanlama olarak ucuyordum motordan..Motor durdu..Herkez bana bakıyor..Korktum acıkcası..
    Ne hikaye ama

Motosikleti
    Ne hikaye ama

İnanmadınmı
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Geçmiş olsun bence sen mh alda başın agrımasın itenekli motorların devri bitti artık
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun bence sen mh alda başın agrımasın itenekli motorların devri bitti artık

Yavas gitmenin yararı.. Bu bayram yavas gittim..Cok kalabalık yollar..Da yüksek hızda frene basınca.. Ani durumda Tak tak yapıyor..Sıyırıyormudur nedir??

Sagolun.Ehliyet olsa sorun deyil. O kadar insan görüyor önüme atlıyorlar.

Motosikleti
    İnanmadınmı
    birazcık inanmadım

Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Yavas gitmenin yararı.. Bu bayram yavas gittim..Cok kalabalık yollar..Da yüksek hızda frene basınca.. Ani durumda Tak tak yapıyor..Sıyırıyormudur nedir??

Sagolun.Ehliyet olsa sorun deyil. O kadar insan görüyor önüme atlıyorlar.
    Geçmiş olsun hocam, Allah beterinden saklasın. Bence mesele ehliyet değil, o çocuklardan birisine birşey olsaydı ben olsam kendimi affedemezdim hatta motordan bile soğuyabilirdim. Neyse tekrar büyük geçmiş olsun...

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    günaydın millet sesiniz çıkmaz oldu

---------- Post added at 07:32 ---------- Previous post was at 07:04 ----------

bu videodaki sanatcıyı bilen varmı
    http://www.youtube.com/watch?v=RFb-z...eature=related
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Alıntı Chucky21023 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam, Allah beterinden saklasın. Bence mesele ehliyet değil, o çocuklardan birisine birşey olsaydı ben olsam kendimi affedemezdim hatta motordan bile soğuyabilirdim. Neyse tekrar büyük geçmiş olsun...

Saol carpmak veya vurmak sorun deyil.. Vurunca belki birsey olmucak..Ama hukuki yönden..Köy ortamı herkez basıma toplanır..

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    izzet facede drift sayfasında yazdıklarını okudumda..
    sen hiç drift kullandınmı ???

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzet facede drift sayfasında yazdıklarını okudumda..
    sen hiç drift kullandınmı ???

Kullanmadım abi.. burda böyle yazdılar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)