Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürersin tabi niye süremeyesin..boyun gayet iyi..
    ybr ile hemen hemen aynı yükseklikte

Ohoo abi süper o zman...Breton bakıodum uzun yolu gördüm bide sürücü kursunda sürdüm her gazda titriyor..En iyisi bunu alayım dedim 800 Tl fazla vereyim...

1 Sayfa önce taksitleri falanda yazdım.. Sayfanın 35 ine kadar geldim basım agrıdı bıraktım 1-2sorunu var ama olsun Sehpa,Şamandıra..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohoo abi süper o zman...Breton bakıodum uzun yolu gördüm bide sürücü kursunda sürdüm her gazda titriyor..En iyisi bunu alayım dedim 800 Tl fazla vereyim...

1 Sayfa önce taksitleri falanda yazdım.. Sayfanın 35 ine kadar geldim basım agrıdı bıraktım 1-2sorunu var ama olsun Sehpa,Şamandıra..
    şamandra sorunu evet yasayan çok var ama ben yaşamadım eger şans varsa sende yaşamazsın..
    orta sehba çok yüksek motoru orta sehbaya aldıgında önü şaha kalkıyorr.ucundan biraz kestirilirse gayet güzel olur..
    lastikleri biliyosundur zaten orjinalleri kötü..
    orjinal zinciri okadasr kötü deil seni en az 6 bin 8 bin götürür belki daha fazla..
    farları ampuılu degişirsen güzel olur xenon takarsan dahada güzel olur..
    sıfır aldıgın şekildede kullanırsın uzun km ler..
    ben mesela motoru 6000 de aldım.extralar için belli bi ücret ayırmıştım bakım için..2000 tl ye almıştım..birtek bagaj demiri ve 52 lt topcase vardı.
    lastikleri degiştimç..
    zinciri degiştim oringli aldım..
    buji ngk taktırdım..
    ve ufak tefek görsellik açısından bişiler yaptım kendim..
    şuan motoru sürerken keyif alıyorum..
    dedigim gibi bi kaç degişiklikle motordan gayet keyif alabilirsin.
    ybr yi aratmayacagına eminim..şuan motorum 10000 km yaklaştı sıfır gibi duruyo
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Abi dediklerin dogru okudum .. Birde 2 tane farklı göstergeli mh ler var diyorlar..

makineyi böyle yapmak istiyorum aynalarıda var cok güzel durmus hem sade hem güzel..

belo bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L

Sana tek kelimeyle şunu söyleyeyim lastik ve zincir haricinde sorunu hemen hemen olmayan bir motor benim motoru hiç açmadık hep normal kullandık şu ana kadar hiç bir şey olmadı bu motoru kryedede adamlar gayet memnun ha dersinki ben bu motoru 160 lık yapmak istiyorum o zaman mc nin silidirini ve üst kapagını alır takarsın motor olur a60 lık ve başka bir şeyde degiştirmenede gerek yok sakın elleme yol desen ben hep 300 km lik turlar yapıyorum herhangi bir sorunda yok bu turlarıda öyle tın tın yapmıyoruz
    Üstten eksantirik oldugu içinde vibrasyon yok daha en anlatayım sen söyle eger daha ayrıntılı merak ettiğin bir şey varsa elverengin@gmail.com a yaz ben cevaplarım şimdiden kazasız belasız kullanman dileğiyle
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Yok Glkp45 Le drift almaya karar verdik gibi duruyoruz o 2.el alıcam diyor bende 0.istiyorum..Simdi motor yok yok bi yere falan gitmeyiz diyoruzda illa gidicez..Yolda kalmasın etmesin..Sanırım arka amasörleri gazlı..Ayarlanabiliyor diye okudum bi forumda..

24 Ay vadeye 3500 Dedi.. Cokmu demiş ?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    24 ay vade çok demiş fiyatı bencede..
    resimdeki drift bence de güzel duruyo ama benim bazı düsüncelerim var..
    biliosunuzki bu motorlar gelen rüzgar ile soguyor..
    o alt sakalı takınca rüzgarın etkisini kapatacagını düsünüyorum motoru sogutmak için..
    biirde alt sakalı takarsan motor koruma demiri takamazsın..
    lastik yanaklarını kaplamak dublekx lastikler için riks olsugunu duymustum..nekadar dogru bilmem
    çünkü o yanaklar lastikle jant arasına sıkışıp öle duruyo hava kaçırma ihtimali var...

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Yok Glkp45 Le drift almaya karar verdik gibi duruyoruz o 2.el alıcam diyor bende 0.istiyorum..Simdi motor yok yok bi yere falan gitmeyiz diyoruzda illa gidicez..Yolda kalmasın etmesin..Sanırım arka amasörleri gazlı..Ayarlanabiliyor diye okudum bi forumda..

24 Ay vadeye 3500 Dedi.. Cokmu demiş ?
    dostum buradan itibaren benim yazdıklarımı takip et fiyatları vs yazmıştım ben de 2 temmuzda aldım. 3500 sakın alma çok aşırı pahalı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-111.html

Motosikleti
    Cbr250R
    2 hafta önce kaza yaptım arkadaşlar. araç tali yoldan çıkıp bana sağ bacağımın olduğu yerden vurdu. çok şükür iki ayak bileği burkulmasıyla atlattık tabiki kask olmasa belki de durumum ağır olabilirdi. çünkü aracın ön kaputun üzerinden uçup kafa üstü düştüm gerisini pek hatırlamıyorum. motorun aynalar ön düzen sinyaller falan kırıldı 500 liralık hasar meydana gelmiş. karşı taraf %100 hatalı bulundu trafik polislerinin tuttuğu tutanakta. 15 gündür motorumu yaptırsınlar diye bekledim ama yaptırmadılar.
    madurum hem maddi hem manevi olarak. Yinede Allaha şükür. Allah kimseye kaza bela vermesin çok kötü.

Kask kullanmayan arkadaşlar varsa kaza yaptığım kaskın da fotoğraflarını koyabilirim. iki tur atcam ne gerek var demeyin iş yerime 200 metre kala bu kaza başıma geldi. araba sürücüleri malesef motorsiklet sürücülerini araçtan saymıyor.

Motosikleti
    Motorun fiyatı cok uygun.. Fakat 1-2 degişiklik istiyorum sinyallari falan...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54103505/detay

Bundan takmak istiyorum ne bileyim azıcık degişiklik..

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı Hope_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta önce kaza yaptım arkadaşlar. araç tali yoldan çıkıp bana sağ bacağımın olduğu yerden vurdu. çok şükür iki ayak bileği burkulmasıyla atlattık tabiki kask olmasa belki de durumum ağır olabilirdi. çünkü aracın ön kaputun üzerinden uçup kafa üstü düştüm gerisini pek hatırlamıyorum. motorun aynalar ön düzen sinyaller falan kırıldı 500 liralık hasar meydana gelmiş. karşı taraf %100 hatalı bulundu trafik polislerinin tuttuğu tutanakta. 15 gündür motorumu yaptırsınlar diye bekledim ama yaptırmadılar.
    madurum hem maddi hem manevi olarak. Yinede Allaha şükür. Allah kimseye kaza bela vermesin çok kötü.

Kask kullanmayan arkadaşlar varsa kaza yaptığım kaskın da fotoğraflarını koyabilirim. iki tur atcam ne gerek var demeyin iş yerime 200 metre kala bu kaza başıma geldi. araba sürücüleri malesef motorsiklet sürücülerini araçtan saymıyor.

http://e1207.hizliresim.com/z/x/b6jg4.jpg

http://e1207.hizliresim.com/z/x/b6jgq.jpg
    büyük geçmiş olsun arkadaşımm..
    maduriyet konusuna gelince..biraz sıkıştır herifleri..ayrıca servismi daha yapmamış yoksa karşı tarafın sigortasımı karşılamadı da..

Motosikleti
    İnş 1 aya kadar Mh driftimi bakıcam beyaz alıcamda...

Umit abi 3 tane gösterge gördüm :S

Biri Sarı
    Biri Siyah.
    Öteki altı siyah. cubukları sarı ..

Nasıl geliyor bunlar ben desem göstergeleri siyah istiyorum..Getirirlermi ?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    İnş 1 aya kadar Mh driftimi bakıcam beyaz alıcamda...

Umit abi 3 tane gösterge gördüm :S

Biri Sarı
    Biri Siyah.
    Öteki altı siyah. cubukları sarı ..

Nasıl geliyor bunlar ben desem göstergeleri siyah istiyorum..Getirirlermi ?
    valla ben 2 tane gördüm..biri sarı biri siyah.
    bildigim kadarıyla 2012 ler siyah olarak geliyo..
    2011 ler sarı diye duydum ,,
    2012 gördüklerimde hep siyahtı..

Motosikleti
    valla ben 2 tane gördüm..biri sarı biri siyah.
    bildigim kadarıyla 2012 ler siyah olarak geliyo..
    2011 ler sarı diye duydum ,,
    2012 gördüklerimde hep siyahtı..

2012 sarıda gördüm ben.. De senin sarı abi hangisi daha iyi sence ?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    2012 sarıda gördüm ben.. De senin sarı abi hangisi daha iyi sence ?
    tabiki siyah iyidir..
    sarı biraz cırtlak duruyo motorda..
    alacagın yere söyle bakalım ne diyecekler gösterge için..

Motosikleti
    tabiki siyah iyidir..
    sarı biraz cırtlak duruyo motorda..
    alacagın yere söyle bakalım ne diyecekler gösterge için..

Manisada 1 Tane satan yer var ellerinde yokmus suanda en cok satılan modeli diyor..Gercekten artık mondial güzel işler yapıo..Dün gittim sordum..Servis dedim..Hepsi cok iyi dedi sorun cıkarmazlar dedi..2800 söyledi o pazarlıkla 2700 olur 1400 falanda peşin verir 1300 taksite böldürürüm.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    hayırlısı olsun..
    bunu motororu kullanıncada anlayacaksın..
    bende motoru satıyordum ilandaydı mcx düsünmüstüm.
    geçen bi kurye ile karsılastım benim motoru alacaktı .adam bundan önce driftle 83 bin km yapmı.öle dedi sonra mcx almış onu satım suan yine drift arıyo..
    mcx te iş yok diyor ..bende yavaş yavaş vaz geçtim bakalım..

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L

Geçmiş olsun kardeşim tekerin yere düz bassın
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    2 hafta önce kaza yaptım arkadaşlar. araç tali yoldan çıkıp bana sağ bacağımın olduğu yerden vurdu. çok şükür iki ayak bileği burkulmasıyla atlattık tabiki kask olmasa belki de durumum ağır olabilirdi. çünkü aracın ön kaputun üzerinden uçup kafa üstü düştüm gerisini pek hatırlamıyorum. motorun aynalar ön düzen sinyaller falan kırıldı 500 liralık hasar meydana gelmiş. karşı taraf %100 hatalı bulundu trafik polislerinin tuttuğu tutanakta. 15 gündür motorumu yaptırsınlar diye bekledim ama yaptırmadılar.i

topragim tekrardan gecmis olsun dediklerimi yaptin yaptirdin demi

Motosikleti
    Cbr250R
    Motoru aldım ellerinden mondial servisine bırak halletsin dedim. motoru aldığımı duyunca aradı ben yaptırıcam mahkemeye gerek yok diye. bende 15 gündür yaptırcak insan yaptırır dedim. anlaşamadık bi türlü bakalım hayırlısı neyse o olsun. görüşürsek ayrıntılı anlatırım toprağım.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    geçmiş olsun hocam, Allah korumuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)